Alergické a Hormonální kůže

V podstatě to, co jsme o které zde hovoříme, je velmi svědí kočka. Kočky mohou být svědivá z různých příčin a veterináři nám říkají, že alergie jsou nejčastější problém, který postihuje malá zvířata obecně. Nicméně, hormonální kožní problémy jsou běžné u psů, ale vzácný u koček.

Detekce hormonálních kožních onemocnění

Svědění je lékařský termín pro svědění a není těžké rozpoznat, protože vaše kočka bude poškrábání a dokonce k poškození jeho kůži. Příčiny Svědění se říká, že z více než péče, ale opravdu tam může být řada důvodů pro způsobuje tento hormonální kožní onemocnění. V závažných příčin můžete kočka může skutečně ztratit nebo vytáhněte svou vlastní vlasy, aby si úlevu.

Miliární dermatitida je zánět kůže charakterizované krusty, které se objevují po celém těle, většinu času to nastane od mastný, mastná, nebo kožešin, který obsahuje lupy.

Hlodavce Vředy jsou opar, který se objeví v horní části rtu a dává dojem, že část rtu je pryč, nebo shnilo pryč.

Lineární granulomy tvoří řadu zanícených strupy obvykle pod bradou nebo na zadní noze.

Eozinofilní desky jsou červené skvrny na kůži většinou na vozíku si kočka.

Příčiny hormonálních kožních onemocnění

I když se tyto kožní choroby vypadají úplně jinak, jsou výsledky ze stejné poruchy, blechy, parazity, všechny druhy bodnutí hmyzem a roztoči všeho druhu, alergie a reakce na určité potraviny, a bakteriální infekce.

Kočky mohou mít několik hormonální poruchy skiny najednou.

Proč jsou některé Kočky více citlivá na hormonální dermatitidě než ostatní?

V současné době odpověď, zůstává záhadou. Zde jsou některé z faktorů, které přispívají:

Psychologické faktory, jako je stres a úzkost přijde do hry a některé kočky jsou vyšší navlečené než ostatní.

Genetická make-up a plemeno může hrát roli v hormonální poruchy kůže

Citlivá pleť, make-up a typ kůže

Pohlavní hormony a žlázy (mazové)

Citlivost na cizích agentů do těla

Kožní bakterie, které se daří na červené zanícené oblasti

Alergie

Dieta / jídlo alergeny
Je obtížné určit přesný důvod, proč některé kočky se stal alergií na některé potraviny, zatímco jiní ne. Tam je teorie, že změna stravy může přinést na alergické reakce, zatímco jiní tvrdí, že chemické přísady v potravinách komerčních je viníkem.

Atopie
Atopie je alergická reakce na prach pyl a další těkavé látky ve vzduchu. V současné době neexistuje žádný lék na tuto nemoc, prevence je stále považován za nejlepší lék. Miliární dermatitida a Atopie jsou vlastně stejné onemocnění, což krust nebo strupy na krku a páteře.

Blechy, parazity, a bodnutí hmyzem, mohou způsobit tyto kožní oděrky.

Bakteriální infekce, i když není známo, proč se některé kočky skončit s bakteriální infekcí, může váš veterinář otestovat, zjistit a zakazují antibiotika vyčistit infekci.

Prevence a léčba

Dobrý nutriční potraviny bude mít vaše kočka šťastná a její zdravé pokožky. Doplňky stravy s obsahem Omega 3 může pomoci s prevencí a mohou být použity v kombinaci s jinými typy léčby v době kožní vyrážka. Použití antihistaminik po plnohodnotné útok může být afektivní, ale ne vždy. Váš veterinární lékař může také poradit, další procedury, jako jsou steroidy, atd. Nechoď pryč a pokusit se léčit vašeho domácího mazlíčka před prvním konzultaci s veterinárním lékařem. Některé léky, jako jsou steroidy mohou mít některé nežádoucí účinky na vašeho domácího mazlíčka.

Některé kočky jsou špinavé. Nemají ženich se dostatečně, a proto je nutné jim pomoci tím, koupání je. To prostě zákon slouží jako preventivní opatření. a když hormonální kožní vyrážka již začala, může koupel hydratuje a uklidnění hořící podrážděnou pokožku.

Pokud je vaše kočka má blechy nebo parazit napadení pak musíte zbavit. Pokud mimoburzovním produkty neřeší problém, obraťte se na svého veterinárního lékaře pro jiné prášky a drogy.

Váš veterinární lékař může určit, zda vaše kočka má parazitů, jako např. pásový opar, a dirofiláriemi tím, že dělá fekální kulturu a krevní testy.

Pokud některý z těchto prevenci proti a léčby nefungují, obraťte se na svého veterinárního lékaře o alternativní terapie, jako je například desenzibilizační terapie.
Kožní alergie, zdravotní problémy, zdraví, pokožku použití

Prsní Rakovina Ve starších Feny
Tetanus: Dobrý výroba a Rutinní očkování může prevenci této choroby
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav
Nystagmus
Výhody psů pro starší dospělé
Bolestivé Foot Problém: interdigitální Cysty
Rostoucí bolesti u velkých a obřích plemen
Myasthenia Gravis: Vypnutí, ale léčitelné, Problem
Rohovky dystrofie je dědičné oční vadou,
A strastí kožních alergií u psů
Keratokonjunktivitida sicca

Leave a Reply