Bolestivé Foot Problém: interdigitální Cysty

Existuje několik věcí, tak bolestivé, jak řezy, léze nebo bradavice na nohou, můžete si představit, jak bolestné to bude pro psa mít růst mezi svými prsty? Interdigitální cysty jsou dosti běžné u většiny plemen psů, zvláště těch s delší srstí mezi polštářky na tlapkách. Ve většině psů cysty začít velmi podobné pupínky nebo zarůstání chloupků a jsou infekce v mazových žláz (olej žlázy) nebo vlasovým kořínkům zvané folikulární cysty. Tyto cysty se vyskytují mezi prsty a kolem dna nohou a, v případě pravých cyst, se často vyskytují ve více než jedné noze. Typicky psi, kteří jsou náchylní k cysty je bude mít opakovat po celou dobu jejich životnosti, a tam je málo, že majitelé mohou udělat, aby se zabránilo problému. Mohou však mějte na zastřižené vlasy mezi polštářky a hodinky pro všechny časné příznaky zarudnutí, otok nebo léze mezi prsty.

Jakmile cysta je přítomen chirurgie je obvykle nejúčinnější způsob pro odstranění tohoto problému. Cysta a okolí postižené tkáně budou odstraněny a plocha se bude zacházet s antibiotiky a udržovány čisté a suché až do zhojení. Zřídka se cysta vrátí ve stejném místě, pokud postižená tkáň byla zcela odstraněna.

Častější než pravé meziprstních cyst u psů jsou lokalizovány oblasti kožních infekcí známých jako pyodermie. Tato podmínka produkuje cysta-jako zranění mezi prsty, které je často velmi vlhké, páchnoucí a velmi infikované hledáte. Oblasti na noze bude obvykle horká a poněkud citlivý na dotek. Často infekce mezi prsty může být důsledkem alergických reakcí a podráždění oblasti, podle konstantní lízání, který udržuje kůži mezi prsty vlhké a je ideální pro pěstování ošklivé infekce. Psi, kteří mají jiné infekce v jejich těle, včetně infekcí močových cest, extrémních parazitů infekce, bleší problémy nebo ušních infekcí může být více náchylné k tomuto typu léze nebo cysty mezi prsty. Tyto oblasti mohou být také přítomny kolem horní části nohy, nebo dokonce i na spodní části nohy až do paspárek oblasti. Léčba v tomto případě zahrnuje oříznutí vlasy v oblasti, čištění dvakrát nebo třikrát denně, se silnou antibakteriální úpravou a dosušit v této oblasti. Psi budou muset nosit obojek alžbětinské, pokud jsou náchylní k lízání, a to je to, co způsobilo problém. Plná alergie Zkouška by měla být provedena pro stanovení příčinu dráždivé.

Konečně některé cysty mezi nohama může být i nádory z rakoviny kůže a dalších kožních nemocí souvisejících. V těchto případech veterinář obvykle biopsie růst a zkontrolujte, zda rakovinné buňky. V případech, kdy je rakovina chirurgické zákroky k odstranění prst nebo dokonce noha může být požadováno, v závislosti na tom, jak daleko rakovina se rozšířila a jak maligní to je. Naštěstí tento typ stavu je často zjištěny velmi rané takže taková drastická opatření nejsou zapotřebí.
Foot Cysty, zdravotní problémy, zdraví, pokožku podmínky, rakoviny, Získané poruchy, poruchy Různé

Jsou Ringed Nebo Ribbed Kopyta Cokoliv se obávají?
Heartworms
Koňská chřipka je závažnější než jen chřipka
Zdědil Ucpání Heart Valve, může zúžení ohrozit Váš mazlíček
Cvičení Související hygienické podmínky
Stacionární Night Blindness: Genetická Stav plemene Briard
Mitrální chlopně Onemocnění srdce
Naval Rupture u hříbat
Psi vystavit několika typů krevních poruch
OCD léze v pěstování Juvenile Koně
Progresivní retinální atrofie

Leave a Reply