Eye Drenážní

Několik podmínek může vést k vaší kočky s oční odvodnění. Kočka budou vylučovat něco od tenký a slabý, aby silné a postulant, a od jasné barvy nažloutlé nebo nazelenalé. Tyto podmínky jsou způsobeny infekcí zánět,, jako je například chřipka a únikům virů. Někdy je to způsobeno tím, zděděnou genu nebo o poruchu slzného žláz, které způsobují oční odvodnění.

Nejčastější podmínkou pro odvodnění oka se nazývá rýma oko. Některá plemena koček jsou více náchylní k vyzařující očima než ostatní.

příčin.

Výtok oči mohou být způsobeny nad výrobou slz. Slzy jsou vyráběny obvykle udržet sliznice očí vlhký. Slzy pak proudí do slzných kanálků, aby jejich cestu do nosu. Ale pokud to je problém, budou slzy rozlít na tváři, a to je, jak jsme se zjistit kočka má výtok oči.

Ačkoli to je normální, že slzy vypláchnout materiálu, takže oko podšívka čistý, může někdy cizí dráždit oči a způsobit nadměrné slzení nebo odvodnění. Například kočka může mít kus vlasů, které útočí na oka nebo chloupků dokázaly podaří najít cestu a zámeček uvnitř víčka. Tyto vlasy, prachové částice nebo cokoliv útočník se okamžitě vypláchnout do kanalizace. Slzy proudit a umýt cizí těla ven a na obličej. Občas dokonce i kočičí vlastní imunitní systém nelze opravit problém a kočka by mít vlasy chirurgicky odstraněny veterinárním lékařem, který je nutné umístit zvíře pod anestetikum.

Na druhé straně, je-li zablokování trubek způsobené strukturální anomálie, nebo jejich ke škodě jakési k potrubí očních slz, jsou slzy stále vyráběny jako normální tělesné funkce, ale nemohou vypláchnout slzného potrubí canal obvyklým způsobem a spadnout na obličej.

Perské kočky mají výtok eyes, kde hnědá látka, která je zvláště patrný, padá na obličej. Oko odvodnění je vzhledem k tvaru oka, který zabraňuje správnému odvodnění.

Zánět spojivek je stav, kdy se v očních víček napaden cizí látky, jako je prach nebo vlasy a dráždí oči. Budou zčervenat a pak slzy vyteče na obličej. Prach a vítr z cestování v autě také způsobí spojivek, aby se stal zanícené a červenat.

Poškození rohovky v očích kvůli poškrábání způsobí očí odvodnění do vylít na obličej.

Glaukom je stav, kdy příliš mnoho tekutiny se hromadí a přelévá.

Pokud jsou obě oči trhat na stejnou dobu a drenážní dojde, je možné, že kočka trpí alergií.

Chřipka se také způsobit vodnaté oči, a pokud se neléčí, může způsobit vážné poškození rohovky a způsobit kočka blind.

Virové infekce mohou způsobit slzící oči. Sekrece by mít jasnou konzistenci, ale můžete změnit na hustou nažloutlé hnisu jako infekce zhorší.

Poškození Iris – způsobené různými viry, jako je kočičí infekční peritonitida (FIP) viru, viru kočičí leukémie (FeLV), a kočičí imunodeficience (FIV)

Příznaky

Slzící oči

Clear až žlutavě zelené tekutiny sekrece

Hnědé skvrny pod očima

Změna barvy očí a tvar očí

Pus v očích

Tmavé skvrny v oku

Hrabání oko

Léze nebo suť

Viditelné rýhy

Diagnóza závislosti na důvod k obavám:
Lékařská prohlídka

Eye tampon

Kultura

Barvení fluoresceinem – barvivo k určení, zda se jedná o poškození rohovky

Léčba různých podmínek oční odvodnění

Fyziologický roztok k vyplavení oko

Antibiotika

Medikamentózní léčba, léky, anti-horečce

Chirurgie

Prognóza

Ačkoli oko odvodnění je normální v některých koček, stejně jako Peršan, přesto je třeba je prodiskutovat s vaším veterinárním lékařem. Někdy zvíře může mít vážnější základní podmínku, že potřebuje okamžitou pozornost. Pro netrénované oko, co by mohlo vypadat jako neškodný přes výrobu slz může skončit vaše kočka losing svůj zrak
Eye Kanalizace, zdravotní problémy, zdraví, oční problémy, alergie, Oční poruchy, poruchy Získané, Medical

Odčervení Your Dog
Přední Segment dysgeneze: Genetická stavu oka
Otevřené Skull Bones může, nesmí být Znamení Deadly poruchy
Tricky porucha často napodobuje epilepsie, IBS
Ununited Anconeal proces není vždy oslabujících
Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Málo Nozdry V Pug-čichal chovy
Co dělat, když Váš kůň má respirační infekce
Osteosarkom u starších psů
Fibrosarkom: Rare Rakovina kostí u starších psů
Svědící výtok Oči mohou být prvními příznaky entropium

Leave a Reply