Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém

Bleší kousnutí dermatitida je způsobena přecitlivělostí na sliny společné blechy. Psi, kteří jsou alergičtí na bleší sliny mají neuvěřitelně těžké reakce na bleší kousnutí a může skutečně kousat na jejich kůži nebo škrábnutí, dokud mají otevřené rány a infekce kůže. Vypadávání vlasů je také běžné, když se pes stává posedlý lízání a škrábání v tomto neuvěřitelně svědící skvrny na kůži.

Bleší kousnutí dermatitida je obvykle nejvíce známý na jaře a na podzim, když bleší aktivita je na svém vrcholu. Během těchto měsíců budou i psi, kteří jsou léčeni měsíční bleší aplikacemi ještě být kousnut dospělých blech, což vede k reakci. Na rozdíl od některých alergeny se 15 různých možných sloučenin ve slinách blechy, že pes může reagovat na Nezdá se snižovat ve skutečnosti s expozicí. Psi, kteří jsou citliví zůstane stejně citlivé nebo se zhorší, ne lepší, jak stárnou.

Blechy mají tendenci shromažďovat v určitých oblastech na psa a tyto oblasti budou terčem lízání, škrábání a kousání. Nejhorší oblast bývá u kořene ocasu, ale kolem límce, za ušima, a dokonce i pod paží jsou všechny primární umístění pro blechy na hostinu. Pamatujte si, že alergická reakce se bude šířit směrem od původního kousnutí oblasti tak velmi citlivé psy se může zdát být poškrábání obsessively po celém těle. Často kvůli poškrábání psa začíná ztrácet vlasy v nejhorších oblastech a také může vyvinout horké skvrny nebo vlhké, infikované oblasti kůže. Tyto druhotné infekce se může stát velmi závažné a dokonce vyústit v trvalé kožních problémech a vypadávání vlasů, pokud nejsou léčeni.

Majitelé psů, kteří běžně lázeň a bleší léčit své psy jsou často zmateni bleší kousnutí jak tam jsou opravdu žádný dospělé blechy mají být vidět na psího těla. Pamatujte, že aktuální aplikace fungují pouze po blecha je pokousal pes, tak alespoň jedno kousnutí má stát zabít Dospělá blecha. Vedení celé prostředí jako prostá blech jak je to možné, je důležitým hlediskem, takže léčit koberce, nábytek a dokonce i na dvoře venku, pokud je to vůbec možné. Během horší část roku pro blechy se může rozhodnout omezit vašeho psa přístup k prostředí, které znáte se neléčí, místo toho poskytovat spoustu aktivit, možnosti uplatnění a hry uvnitř vašeho léčených dvoře a dům.

Při použití více typů bleší repelenty a ošetření vždy se poraďte se svým veterinářem. Některé kombinace různých druhů chemikálií a ošetření mohou skutečně dráždit kůži psa, zhoršení problému a dělat léčba mnohem obtížnější. V některých případech, kdy pes je velmi citlivý veterinář může předepsat antihistaminika výstřel pro dlouhodobou úlevu od svědění a mohou také předepsat steroidy okamžitě poskytnout úlevu. Antibiotika budou použity k léčbě jakékoliv kožní léze nebo zranění před poškrábáním a horká místa budou léčit ořezovou oblast a pomocí vysoušecího prostředku, např. peroxid vodíku na dvakrát denně.
Flea Bite dermatitida, zdravotní problémy, zdraví, alergie, kožní problémy, poruchy Získané, Medical

Nadýmání: Minor-Sounding Stav způsobuje významné zdravotní krize
Tetanus: A Fatal Lockjaw nemoc
Kalení Chrupavka
Nejčastější choroby srdeční v malé psy Endocardiosis
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Známky a příznaky
První pomoc pro Eyeball tržných ran
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Wobbler syndrom může být katastrofální pro vaše velký pes
Pes s nadváhou? Nezapomeňte Kontrola štítné žlázy
Auto imunitní hemolytická anémie (AIHA)

Leave a Reply