Folikulární Dermatitida Annoying Skin Problem

Folikulární dermatitida je kožní onemocnění, kde skutečná vlasového folikulu zanítí a vytváří otok, často s hnisem jako například výtok podobně jako u vrostlé vlasy nebo pupínek, že lidský mohou mít. Zatímco podmínka obvykle není vážné, to je vlastně více nevzhledný a nepříjemné, než nebezpečné, pokud hrboly infikovány nebo v případě, že podmínka se stane rozšířená na psího těla je vždy šance, vypadávání vlasů, závažných kožních infekcí a možností oslabena immunitu systém pro psa.

Folikulární dermatitida je vidět na kratších vlasy psy mnohem častěji než dlouhosrsté psy. Boxerky, všechny pinči, některé z španěl plemen, buldoci a občas prakticky jakéhokoliv plemene, který byl nedávno upravené nebo rozebrané mohou vyvíjet izolované případy folikulární dermatitidy. Obvykle pes vypadá poněkud neví lézí, ale někdy psi začnou lízat a škrábou na oblasti, takže pokožka otevřené k léčbě bakteriálních infekcí. V některých plemen, jako knírač jiné formy dermatitidy mohou být přítomny také, nejvíce pozoruhodně u tohoto plemene je knírači komedon syndrom, který vypadá jako černé tečky podél kůži psa, zejména nad hřbetem.

K léčbě folikulární dermatitida začátek tím, že psa s běžnou koupání odstranit nadměrné oleje a odumřelé buňky z povrchu skins. Použijte buď medikovaného šamponu nebo velmi jemné a mírné šampon jako například šampony ovesné vločky psa. Pokud folikulární dermatitida je těžké medikované šampon, který pomáhá dezinfikovat kůže může být předepsané nebo doporučené veterinářem, s četností, s níž na lázně pes. Je velmi důležité, aby se předešlo nadměrné koupání psa, protože to bude jen vést až suchou a svědící pokožku, působit více lízání a poškrábání a vlastně dělat problém ještě závažnější. Péče je také velmi důležité, protože pomáhá odstranit staré, odumřelé chloupky o i odstranit odumřelé kožní buňky a lupy z okolí vlasových folikulů. V mnoha velmi krátké vlasy breeds není rutinní péče, ale strukturovaný grooming mitt může opravdu pomoci při odstraňování těchto potenciálně škodlivých materiálů z kůže.

Oblast, kde folikulární dermatitida je přítomen je možné čistit pomocí dezinfekční prostředek a pak antibakteriální krém může být šetrně aplikovat na všechny zanícené oblasti. Pokud pes se zdá být obtěžován hrboly a infekcí je nejlepší opustit oblast léčit bez zakrytí s mastí nebo masti. Pokud pes jeví jako přehnaně zájem v dané oblasti poškrábání nebo olizování nebo pokud folikulární dermatitida se zdá být trápí psa byste měli udělat schůzku s veterináře okamžitě. Často se pes bude potřebovat ústní antibiotika, pokud je kůže infikovány nebo v případě, že veterinář se domnívá, podmínka je těžké. Navíc veterinář může doporučit sledování potravin s cílem zajistit, že toto není alergická reakce na přísady do krmení pro psy nebo jiného životního prostředí kontaminující látky.
Folikulární dermatitida, kožní problémy, poruchy Získané, péče o vzhled, zdraví

Jak zjistit, zda Váš kůň má Worms
Jsou Ringed Nebo Ribbed Kopyta Cokoliv se obávají?
Zánět žaludku
Nadměrné Agresivita: majitel psa je největší strach
Osteosarkom u starších psů
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
A strastí kožních alergií u psů
Nápověda, je můj pes byl diagnostikován s Cushingova nemoc
Anestezie v mazlíčci Zvýšený
Club Foot V Horses – A Záhadný problém pro chovatele
Udržet ochladit v Dog Days Of Summer

Leave a Reply