Folikulární zánět spojivek: Co je příčinou mého psa je oči, aby se zbarví červeně?

Folikulární konjunktivitida je stav, který způsobuje, že bílí a růžové oblastí psa nebo štěněte oči, aby se zbarví červeně, se svědění a podráždění, a typicky bude vyrábět spoustu trhání. Někteří psi a štěňata také začne šilhat, aby se zabránilo otevření své oči a způsobit další podráždění. Existuje mnoho obtížných podmínek, které mohou způsobit, že se oči stanou červené, svědící a oteklé, ale folikulární konjunktivitida je zdaleka nejběžnější a je vlastně relativně snadno léčit, pokud diagnostikována a léčena v počátečních fázích.

Stejně jako u jakéhokoli typu Oční dráždivost psa jeho nebo sebe bude dělat větší poškození očí, než je skutečná zdravotní stav. To je proto, že psi obvykle škrábou na očích, jakmile začnou být podrážděné. To bude dále dráždit oblast a může dokonce způsobit vlasy, špínu a další materiály dostat do oka, což poškrábání rohovky, které jsou mnohem závažnější. Kromě toho psů nebo štěňátka s svědění očí také začne třít oči po zemi, potenciálně dostat všechny druhy trávy, dráždivých látek, nečistot a dokonce i fekální materiál do oka. Pokud je již jako poškrábání nebo podráždění oblast může být primární oblast růstu pro bakterie.

Folikulární konjunktivitida je obvykle nejprve způsobeno alergické reakce. Psi, stejně jako lidé, rozvíjet svědění, slzení a červené oči s alergií. Často je tato podmínka je mnohem horší na jaře a na podzim během bleší sezóny a pokud existuje více allergy způsobuje rostlin a vzdušné alergeny přítomné. Váčky na spojivky, nebo tenkou průhlednou krycí oka, stát rozšířenou díky přítomnost alergenu nebo jiného životního prostředí kontaminující látky nebo předchozí zdravotní stav oka. Někdy cherry očí nebo jiné problémy s třetím víčkem může vyvolat nástup folikulární konjunktivitidy. Kromě toho existují i ​​váčky umístěné na třetím víčku sám, než se může stát rozšířenou a podrážděné.

Majitelé by měli hledat známky zčervenání do spojivky, slzení, nebo svědění a třením očí v počátečních fázích. Jak podmínka zhorší pes bude držet jeho nebo její zavřené oči a výtok z oka bude silné a velmi hnis jako v vzhledu. Pes může mít křupavý krytinu nad jeho nebo její víčka po vedení zavřené oči.

Léčba je provedeno zcela praní a splachování se na oko pomocí sterilní oční ošetření následuje antibakteriální kapky a léky. V některých případech jsou steroidy použity v kapkách, aby okamžitě snížit otok a svědění, poskytuje rychlou úlevu pro psa. Pečlivé sledování psa a jeho životní prostředí, jakož alergie testování by se měly řídit, aby se pokusili zjistit příčinu tohoto stavu. Včasné odhalení a plný průběh léčby je nezbytné pro prevenci tohoto stavu stává chronickými očními problém pro psa, který může být velmi vážné.
Folikulární konjunktivitida, zdravotní problémy, zdravotní, alergie, Oční poruchy, poruchy Získaná, Medical

Teplo Stoke Is Not Just A Summer Problém
Závěsný Tongue syndrom skutečný problém pro malá plemena
Myslíš, že váš pes je Red Nose Není problém? Zamyslete se znovu
Asymetrický čelistí
Anémie a krev stezkám problémy
Foot Zranění
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Udržet ochladit v Dog Days Of Summer
Co dělat, když Váš kůň má respirační infekce
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav

Leave a Reply