Hyperextensions kloubů

Téměř každý kloub v kostru koně může být potenciálně hyperextended přes nějaký abnormální pohyb nebo zranění. Hyperextenční podstatě se odkazuje na nějaký pohyb, který způsobuje kloub do pohybu podél jeho normálního rozsahu pohybu, což vede k bolesti, otoky a omezení pohybu buď na krátkou nebo dlouhou dobu.

Hyperextenční u koní je běžné v nohou, zejména pánevních končetin. Často koně, které jsou definovány jako post-legged nebo mají pánevních končetin, které jsou strmé konformaci nebo koně s velmi dlouhou nadprstí je větší pravděpodobnost mít hyperextensions při pohybu. Hyperextensions může dojít v kterékoli chůzi, ale jsou spíše na rychlejší chůzí, než na procházky a jogging chodů. Post-legged koně mají omezený impulsy nebo dopředný tah z důvodu přímé nahoru a dolů struktuře nohou, a mohou použít spoje ke generování pohybu vpřed, což u kmene na klouby a větší pravděpodobnost než-prodloužení.

Dalším společným hyperextenze újma na Strouhavky. Tento stav může nastat, pokud kůň má společné problémy nebo se pracuje i na nerovném povrchu nebo dokonce v kluzkém povrchu. Dokonce i koně ve velké fyzické zdraví s žádnou historií společných problémů může hyperextend na Strouhavky otáčením náhle nebo sklouznutí. Často řezání koně, bude Gymkhana koně nebo na lyžích, nebo drezurní koně skluzu a hyperextend na Strouhavky nebo společný. Občas chůzi nahoru nebo dolů velmi strmých svahů nebo sklouznutí při chůzi z kopce může končit hyperextenze společného, ​​zejména na Strouhavky.

Hyperextenční je stejně jako jakýkoli jiný typ svalové zranění, to nevyžaduje čas, aby plně uzdravit a obnovit. Existuje mnoho různých produktů na trhu k dispozici, aby se přispělo k podpoře kloubů, které byly hyperextended. Strouhavky boty jsou často používány na podporu Strouhavky a zabránit hyperextenzi v soutěži a pracovních koní. Nohy zábaly se používají také v oblasti hospodářské soutěže koní poskytnout další podporu. Často Strouhavky hyperextenze je velmi vysilující a může zabránit koně nebyly použity v jakémkoli typu soutěže, nebo dokonce jako radost jezdecký kůň. Mnoho plemen koní s delší nadprstí jsou více pravděpodobné, že Strouhavky problémy a budou mít prospěch z podpůrných bot před každým zranění.

Mnoho problémů s hyperextenze u koní se u zvířat s nedostatečnou konformace. Záležitosti jako lýtka kolena, vykastrovat nohy a nohy, které toe-in nebo out jsou nejčastěji vidět u koní s hyperextensions. Kromě závodní koně nebo výkon koně, které jsou namáhané nebo přepracovaní častěji hyperextend spoj, zejména ke konci soutěže nebo události, kdy jsou svaly již unavení. Sledování koně a postupně pracovat na posílení podpůrné svaly rather než přes zdůraznění out tvaru, nebo dokonce v-tvar kůň je zásadní.

Jakmile kloub je hyperextend léčba obvykle zahrnuje odpočinek, léky na bolest a non-steroidní anti-horečce, stejně jako terapie k posílení spoje. Veterinář bude schopen poradit o možnosti využití koně v dalších soutěžích nebo událostí a pravděpodobnosti stavu znovu objevuje.
Hyperextensions, Racing, zdraví, získaného poruchy

Kožní vyrážky může být chronické ekzémy V mnoha psích plemen
Psí Revmatismus: zmrzačené Situace
Zánět kloubů a svalů
Nekrotizující myelopatie: Jak se vyrovnat
Megaesophagus
PK nedostatek
Kvasinky dermatitida je Nasty kůže Stav
Kočičí Immunodeficiency Virus
Panosteitis
Vředy u koní může být způsobena stresem
Trávicí Canal Funkce V Horse Health

Leave a Reply