Jaké jsou kravský postoj dělá na koně?

Kravský postoj je termín používaný k popisu konkrétní tvorbě a konformace zadních čtvrtí koně. Hlezno je kloub, který je mezi holeně a Gaskin na zadní nohy, je to bod, ve kterém se noha ohýbá směrem dozadu, než klesne rovnou dolů do Strouhavky. Hlezno je hrubě ekvivalentní k lidské loket v tom, že se ohýbá dopředu, spíše než dozadu, jako naše kolena dělat.

Termín kravský postoj jednoduše znamená, že koně hlezna obrátit k sobě jiný spíše než zůstat rovnoběžné. Pokud se podíváte na krávu, zjistíte, že jejich hlezna obrátit, proto jméno. Mnoho chovatelů raději koně, aby se velmi mírně kráva postojem hlezen, zejména v gaited breeds, kde dodává poněkud valivý pohyb na zádi. Většina koní bude mít natáčením v na místě hlezna, který bude způsobovat žádné problémy, rozumnost ani nebude mít vliv na koně výkon v žádném případě.

V střední až extrémních případech o koně bytí krávy postojem hlezen odbočka v na nártu způsobí nižší nohy roztáhněte, což v rozevřené vzhled při pohledu zezadu. V těchto střední až extrémních případech kravský postoj bude problematické, protože staví různým stupněm tlaku na klouby v celém úseku, což často vede k kulhání, Špatný pohyb stejně jako problematické společné opotřebení a ztuhlost, pokud je kůň pracuje.

Kráva hleznech rozbíhavé koně mají jiný pohyb v zadních nohách kompenzovat dodatečné napětí na vazy a klouby. Kráva hleznech rozbíhavé kůň se bude pohybovat nohy do strany a nahoru spíše než rovně. V závažných případech to může způsobit větší únavu a problémy s pohybem na nerovném terénu.

Since kravský postoj jsou konformace problém, oni mohou někdy být opraveny s botami, pokud podmínka je velmi mírné a je opraven brzy. V některých plemen, jako jsou gaited koně, velmi lehké kravský postoj jsou velmi časté a jsou akceptovány. V závažných případech by se koně vystavujících kravský postoj nesmí být použit v chovu programy jako konformace problém je pravděpodobně být předán do dalších hříbat.

When kravský postoj jsou významné, mohou vést k onemocnění známé jako kostní spavin. Bone spavin může být jakýkoli typ kostěného kousku, který se vyvíjí na spodní hlezna, která je obvykle výsledkem artritidy a může mít za následek slabost nohy, nedostatek pohybu a dokonce i bolesti při chůzi nebo pohybu. Nesteroidní protizánětlivé léky mohou být použity ke správě mírné kosti spavins a je často velmi úspěšná v souvislosti s nápravných kovat. V extrémních případech kostní chirurgie spavin mohou být použity, ale je pravděpodobné, že znovu objevit, pokud kravský postoj jsou příčinou problému, protože je nelze korigovat.
Kravský postoj, Hoof poruchy, genetické poruchy, zdraví

Jsou Ringed Nebo Ribbed Kopyta Cokoliv se obávají?
Naval Rupture u hříbat
Kvasinky dermatitida je Nasty kůže Stav
Fell Pony syndrom je dědičné Fatal Condition
Smashed Face Equals zdravotních problémů v brachycephalic psy
Převrácené Oční víčka způsobit bolest, Vision Ztráta u mnoha plemen
Protein Ztráta enteropatie, A Difficult Stav k diagnostice a léčbě
Artritida
Kožní alergie Vytvořit Misery pro domácí zvířata, majitelé
Kardiomyopatie častou příčinou srdečního selhání u psů
Otitis externa Infekce Psí uši a jak na ně

Leave a Reply