Juvenile Onemocnění ledvin je rozšířená v mnoha plemen

Juvenile onemocnění ledvin, také známý jako Juvenile onemocněním ledvin, je velmi běžné v mnoha z populárních plemen psů. Seznam plemen, která je ovlivněna onemocnění se pohybuje od malého Yorkshire teriér až velkých a obřích plemen, jako je dogy a irských vlkodavů. Jiná plemena mohou obsahovat pudl, aljašský malamut a King Charles španělů, abychom jmenovali jen několik. To je velmi věřil, že Juvenile Onemocnění ledvin je nějak genetické povahy, ale nejsou tam žádné zkoušky nebo konkrétních ukazatelů předurčují pokud chovný samec nebo samice v každém plemeni se nesoucí gen, který způsobuje stav. Často největší problémy v diagnostice a správně diagnostikovat Juvenile onemocnění ledvin je, že je špatně seskupena jako součást jiných typů onemocnění ledvin včetně renálního dysplazie, což je běžné v mnoha z těchto stejných plemen psů. Jediný způsob, jak zcela potvrdit smrt štěně nebo přítomnost stavu kriminality onemocnění ledvin je pomocí biopsie ledviny buď po druhém měsíci nebo po smrti štěněte. Typicky podmínka začne ukazovat mezi 5 a 10 měsíců, ale může být vidět až do dvou let věku. Toto se mění velmi mezi plemeny, a dokonce i mezi konkrétními případy nemoci.

Příznaky juvenilní onemocnění ledvin patří těžké a konstantní spotřebu vody a následně velké množství velmi slabé a bez zápachu moči. Často štěňata s juvenilní onemocnění ledvin Zdá se, že neustále driblovat nebo úniku moči, který je někdy převzala nevědomky majitelů a veterinářů být kontrola močového měchýře problém, který se bude vyvíjet s věkem. Často vlastníci nejsou vědomi toho, jak mnoho vody jejich štěně je náročná, vede veterináře s malý, aby diagnózu na. Typicky majitelé se velmi frustrovaný, protože štěně se zdá být nemožné, aby housebreak navzdory maximálnímu úsilí. Často tyto štěňátka jsou odesílány do útulků a zachrání majitelů, kteří nechápou, jak špatně štěně skutečně je a co příčinou močení vlastně znamená. Vzhledem k tomu, ledviny nefunkční zhorší štěně bude unavený a letargický a nebude chtít pohybovat nebo jíst. Zvracení, hubnutí a kóma nakonec následovat metabolický systém přestane správně fungovat.

Treatment pro Juvenile onemocnění ledvin dosud není k dispozici, ale s včasnou diagnózu lze léčebné procedury být poskytnuty, aby štěně pohodlné a zabránit dalšímu poškození. Zatímco ledviny bude fungovat na nižší úrovni než ostatní štěňata, tam ještě budou nějaké fungující s velmi včasnou detekci. To je věřil, že gen pro mladistvé onemocnění ledvin je jediná autozomálně recesivní. To znamená, že oba rodiče mají nést gen pro štěně mít podmínku, a navíc to také vysvětluje, proč ne všechna štěňata ve vrhu bude rozvíjet podmínku. Hlášení každý incident zpět na chovatele je tedy rozhodující pro zastavení počtu nosičů v určitém čistokrevné linii.
Juvenile onemocnění ledvin, močových cest, močových cest, Genetické poruchy, zdraví, Zdravotní problémy, Štěňata

Oh ty Pretty Baby Blues
Infekce močového měchýře
Renální Kortikální hypoplazie: Neúplné Vývoj ledvin Cortex
Co byste měli vědět o Shar Pei Fever?
Mazové adenitis: Suchá kůže snímku na Extreme
Afty: Wet Weather Foot Problém
Pes s nadváhou? Nezapomeňte Kontrola štítné žlázy
Široký rozsah kulhání problémy u koní
Nízká štítné žlázy
Hemofilie Spravovatelná Stav u většiny psů
Strongylus vulgaris: Deadly Worm

Leave a Reply