Keratóza Sequestrum

Exotic krátkosrstá je plemeno koček nejvíce spojených s keratózy Sequestrum. Exotický krátkosrstá skutečně vypadá jako perštině s jedním velkým rozdílem, že má krátké vlasy. Exotický krátkosrstá má krásnou plyšovou, husté, husté vlasy, které mu poskytuje mu medvídka vzhled. Oni jsou chováni mít všechny rysy Peršana, ale jsou mnohem jednodušší k ženichovi. Peršan, himálajský, barmské a siamské kočky také zkrátí keratózy Sequestrum.

příčin.

Slovo Keratosis odkazuje na zánět rohovky. Rohovka povrch oka. Je transparentní ochranný obal pro duhovky, zornice, a vnější komory oka. Rohovky může být považován za okno, do kterého člověka nebo zvířete vidí přes. Rohovka je velmi silný vizuální přístroje a je naplněna mnoha nervových buněk. Tak když rohovka je zanícená, bude to velmi bolestivé a vize bude narušena. Rohovka v kočičí se skládá ze čtyř vrstev.

Keratóza může dojít z důvodu virové infekce, jako je například virus herpes (kalicivirem). To také může být způsobeno virovou infekcí, jak bylo zjištěno v kočičí virové rhinotracheitidě, na onemocnění horních cest dýchacích. Zde infekce se nazývá sekundární, protože je to příznak této choroby a nikoli Keratosis Sequestrum. Oba z těchto infekcí jsou nejčastější problémy horních cest dýchacích u koček. Tyto podmínky jsou považovány za přispívající faktory keratózy Sequestrum. Nicméně herpes virus je spojena s domácí dlouhosrstých koček spíše než Peršany a Himalayans.

Keratosis Sequestrum je oko problém, který není geneticky založena. K tomuto problému dochází, protože tyto kočky mají spoustu prostoru povrchu oka. Onemocnění dochází, když tkáň epitelu, který je vnitřní nejvíce vrstva rohovky, a stromatu další vrstva v horní části epitelu zemře a stane se infiltrována tmavě pigmentované (Sequestra), který je přítomen v slzách, tento stav se projevuje jako černá specifikace v oku.

Další faktory, které by mohly přinést na infekce zahrnují:

Entropium (válcování očního víčka), který může způsobit podráždění rohovky

Nezhojené vředy rohovky

Trichiáza – zarostlé řasy

Příznaky

Volná epitelu kůže kolem tmavě pigmentované (Sequestra)

Nadměrné slzení

Brown vybití (rohovka je vyhánět Sequestra)

Nedobrovolná uzavření víček

Záškuby

Nekontrolovaný svalová křeč

Diagnóza

Vizuální podoba Sequestra

ÚPRAVA

Chirurgické odstranění Sequestra

Izolace a identifikace základní faktor pro stav pak léčí příčinu antibiotiky a lokální masti.

Antibiotika, jako Terramycin masti nebo chloramfenikol oční masti se používají, aby se pokusili vymýtit bakterie obsažené v infekce.

Příčina vzniku ohnisek

To je většinou stresující situace ve vašem kočky života, který precipitují propuknutí virové infekce. Pokud je vaše kočka zdůraznit, protože pohybu, bojuje v multi kočičí domácnosti, zavedení nového mazlíčka, nebo osoba, na domu infekce se může povrch. Je také možné, že infekce se inkubuje a přebývat na tvé kočky na celý život. Ačkoli infekce se uklidit, bude se pravidelně vybuchnout.

Vaše kočka může být citlivý na některé potraviny, nebo pokud změníte potraviny často. To může být citlivý na určité značky bedničky. Vzhledem k tomu, nemoc není genetická a podléhá podmínkám prostředí, může prach nebo pyl také způsobit infekci. Konečně expozice na určité koček může způsobit, že nemoc stejně.

Když vidíte trhá a černé zabarvení v oku kočky ujistěte se, že jste si ji k veterináři k ošetření. Označit toto onemocnění je bolestivé pro vaši kočku a budete chtít, aby to tak pohodlné, jak je to možné.
Keratóza Sequestrium, zdravotní problémy, zdraví

Šedý zákal může ovlivnit vaše Canine
KCS u psů
Průjem
Lymfosarkom
Chybí struktur oka příčiny dědičných Colobomas
Hemangiosarkom měkké tkáně Rakovina Nejčastější u psů
Hypoglykémie je vážný problém v Toy plemena, lovečtí psi a štěňata
Spinal Ochrnutí V Dogs, různé příčiny u různých plemen
Levandule Hříbě syndrom: Vzácné Fatal Stav Ve Arabové
Kožní vyrážky může být chronické ekzémy V mnoha psích plemen
Renální amyloidóza

Leave a Reply