Kočičí Kardiomyopatie

Feline kardiomyopatie je onemocnění, které postihuje srdeční sval. Existují tři formy kardiomyopatie.

Restriktivní kardiomyopatie srdce selhává řádně pumpovat krev kvůli zjizvené tkáně nalezené na srdečním svalu.

V hypertonické kardiomyopatie srdce není pumpovat krev správně kvůli zahušťování srdce stěn.

V dilatační kardiomyopatie stěny srdce nabobtnat do takové míry, že srdce se stává rozšířenou a mění tvar, ale trvá na zaoblený tvar, zatímco stěny srdce jsou vážně are oslabení kvůli tomu.

Ve všech třech formách, budou kočky trpí nesprávným kyslíku distribuce a nakonec toto onemocnění vede k smrti infarktu.

Příčiny koček kardiomyopatie

Nyní víme, že nedostatek taurinu, která je aminokyselina může způsobit kardiomyopatii. V posledních obchodních kočky potravin neposkytl tuto podstatnou složkou, ale teď s krmivy, poskytovatelé jsou si vědomi tohoto problému a přidali taurin do svých krmiv pro domácí zvířata značek.

Hypertyreóza je způsobena z štítné žlázy růstu (hypertyreóza). To může také být způsobena přes výroby L-tyroxinu, který je hormon štítné žlázy (souběžné hypertyreóza). Tento hormon se přes stimulovat kočky metabolismus. Tato podmínka je spojena s hypertonické formě tohoto onemocnění. Kočky, které jedí hodně tuňáka, nebo strava bohatá na ryby, stejně jako určité značky konzerv pro kočky sestoupil s touto podmínkou.

Nemoci nepotvrzené, ale podezření, že příčinou kardiomyopatie:

Existují i ​​jiné příčiny, že věda má ještě neobjevili, níže je seznam některých možností.

Onemocnění ledvin, které je převládající ve starších koček může také být příčinou kardiomyopatie kdy dojde k přetíženi srdce, může se stěny zahuštění (hypertonické) nebo zvětšení (dilatační).

Je zde také možnost, že některé virové infekce, nedostatek antioxidantů, a genetika může být stát spouštěče cardiomyopthy.

Mainská mývalí kočky, Peršané, a američtí Krátké vlasy kočky mají predispozice k tomuto onemocnění. Také je kardiomyopatie bylo nalezeno více u kocourů.

Příznaky

Kočky mají tendenci zasáhnout nemoc a jsou-li zjištěny příznaky by se mohlo zdát, že surfaced poměrně rychle. Onemocnění může trvat od několika týdnů až po několik měsíců před dosažením kritické fáze. První příznaky nemoci bude ztráta chuti k jídlu, apatie a nečinnosti. V závěrečných fázích nemoci před srdečního selhání, budou tyto kočky ještě neaktivní. Mají potíže s dýcháním kvůli nedostatku kyslíku dosahuje tělesných tkání a hromadění tekutiny v plicích.

Diagnóza

Kočky, které jsou podezřelé ze kardiomyopatie jsou starší pěti let. X-ray je první zkouškou obvykle považuje zálohovat podezření. Další testy, které jsou používány zahrnují: echokardiografie nebo ultrazvuku slyšet bušení srdce, ultrazvuk obraz srdce určit jeho velikost a tvar a EKG (elektrokardiogram) pro stanovení srdečního rytmu. Konečně test volal volný T-4 na úrovni krevní test bude diagnostikovat přítomnost hypertyreózy.

ÚPRAVA

Veterináři určí základní podmínky, které přinesla na kardiomyopatii. Pokud to bylo kvůli hypertyreóza léky může vyléčit nemoc. Pokud tomu tak není, budou specifická léky určené k řešení konkrétní podobu kardiomyopatie být podáván. Kromě léků adresování kardiomyopatie, kočky trpící touto nemocí mají také vzniku krevních sraženin sestupně srdeční tepnu a vyžadují léčbu. To je obyčejné pro blot sraženiny tvořit v zadní nohy, které je činí zvíře lame nebo ochrnutý. Když se to stane, jsou pánevní končetiny se velmi chladno, a protože tam je nedostatek kyslíku, polštářky kočce nohy trvat na namodralé barvy. Kočkovité je v extrémním bolesti v tomto bodě a je důležité, aby podávat tyto léky rychle, aby se na kočku jako pohodlný jak je to možné.

Prognóza

Obecně řečeno kočku bude žít až do tří let po stanovení diagnózy, o trochu déle, pokud nemoc je určen ještě před příznaky. Dobrá zpráva pro kočky, které mají hypertyreózu pro které se vrátí do normálu po ukončení hypertyreózy je byla vyléčena.
Kardiomyopatie, Zdravotní problémy, zdraví

Anestezie v mazlíčci Zvýšený
Hemangiosarkom měkké tkáně Rakovina Nejčastější u psů
Respirační viry
Zvracení
Renální Kortikální hypoplazie: Neúplné Vývoj ledvin Cortex
Gangliosidóza GM1 a GM2
Široký rozsah kulhání problémy u koní
Hypoglykémie je vážný problém v Toy plemena, lovečtí psi a štěňata
Známky a příznaky
Játra Amyloidóza
Prodloužený měkké patro, hlavní příčinou dýchacích obtíží v krátkém náhubek psů

Leave a Reply