Kožní alergie Vytvořit Misery pro domácí zvířata, majitelé

Pokud jste někdy byla držena vzhůru psem, který nelze zastavit poškrábání, kousání a lízání sebe, pak oba jste trpěl kožní alergie. Kožní alergie, nebo dermatitida, jsou jedním z náročných problémů, diagnostikovat u zvířete, protože může mít mnoho různých příčin. Ve své bídě, postižené zvíře také obvykle zhoršuje problém neustále škrábání a olizování na postižená místa, odvolávat žádné uzdravení, že nastal.

Existuje šest kategorií dermatitidy: alergická, životního prostředí, infekční, neurogenní, nutriční a parazitární. Cokoliv z potravin, koberce, deky, roztoči a spory plísní v ovzduší pylu, plastů jídel, nábytek nádivkou a okrasné rostliny vše může vyvolat alergickou reakci u psů. Potravinové alergie, zejména, jsou samozřejmostí. Tak časté, ve skutečnosti, že mnoho výrobců krmiv pro domácí zvířata nyní vyrábějí antigenů specifické stravy, aby pomohl léčit psy s potravinovými alergiemi.

Infekční dermatitida je způsobena bakteriemi, houbami nebo kvasinkové organismy, a výsledky ve vlhkých, lepkavý a zanícené kožní léze, v kombinaci s vypadáváním vlasů. Bakterie se rychle šíří a mohou být převedeny do jiných oblastí kůže přes lízání a poškrábání. Jeden konkrétní druh bakterie, Microsporum canis, způsobí známý kruhový typ ztráty vlasů známý jako pásový opar.

Léčba infekčních dermatitid začíná s ořezovou srsti od infikovaného místa pomoci vzduchu suchou pokožku. Aktuální léky jsou také použity, a ústní antibiotika jsou předepsány bojovat základní bakterie. Antihistaminika a kortizonu mohou být také dána k potlačení svědění. Použití tohoto prostředku je však u veterináře dle svého uvážení, protože kortizon může zpomalit proces hojení.

Druhý typ dermatitidy je způsobena faktory v prostředí, jako je například vystavení bazénové chemie, půdy nebo dokonce některých druhů trávy. Nutriční dermatitida, mezitím nastane, když pes je jim nedostává dostatečné výživy. Je to běžný stav u domácích zvířat, které jsou krmena nejlevnější značky krmiv pro psy, které obvykle nežijí až k jejich úplné a vyvážené stravy pohledávek. Pokud krmíte svého psa výhradně suchým krmivem, ujistěte se, že první uvedené složkou je maso, jako je hovězí maso, drůbež, jehněčí nebo ryby. Omega-3 mastné kyseliny doplňky také pomoci mnoha psů zotavit se z tohoto typu kožní alergie.

Alergická dermatitida, zatím, může být vyvolána celou řadou alergenů, včetně potravinářských přísad, syntetických a přírodních vláken, léky, po-the-counter farmaceutických výrobků, rostlin a dokonce i prach a roztoči. V některých případech může být psí vlastní přirozeně se vyskytující bakterie vyvolat autoimunitní odezvu, což má za následek dermatitidu. Stejně jako u lidí, může pes má tyto konkrétní alergie být diagnostikována pomocí krevních a kožních testů.
Alergie, zdravotní problémy, Zdraví, kožní problémy, kožní alergie, zdravotní

Hypertrofická osteodystrofie Je Large Breed Growth Problém
Oční škrábance
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Zánět žaludku
Spavin a koně: Chcete-li jet nebo ne To Ride?
Budoucnost arabského plemene
Lymfom Rakovina
Zdraví
Výhody psů pro starší dospělé
Kočičí Kardiomyopatie
Pohyby uškrtit stehno v Kavalír King Charles španělé jsou spojeny s Syringomy

Leave a Reply