Lip skládání Pyoderma

Lip fold pyodermie je stav, který může ovlivnit psy, které mají převislé nižší rty. To není život ohrožující stav, ale bude trvat závazek ze strany psa psovoda, aby se ujistil, že dotyčné oblasti jsou dobře postaráno. I v nejtěžších případech může jednoduchá operace provést, aby pomohl zastavit podmínku návratu trvale. V tomto článku se budeme blíže podívat na rty řasy pyodermie, která plemena jsou náchylní k jeho rozvoji, a to, co lze udělat, aby léčit.

Co je lip rozkládací pyodermie?

Pyoderma je lékařský termín pro kožní infekce, která produkuje hnis. V některých plemen, které mají velmi velké nižší rty, gravitace vytváří přirozený záhyb, kde mohou sliny a jídlo se v pasti. To může způsobit podráždění a nakonec vyvinout do bakteriální infekce zvané Staphylococcus intermedius, který nemá vliv na lidské bytosti. Pokud neřešení, může produkovat velmi silný, zápach kolem úst. V nejhorším případě, může být detekována pouze když pes vstoupí do místnosti!

Které plemena jsou ovlivněny?

Plemena, která mají přirozeně velké nižší rty a jsou náchylní k rozvoji tohoto stavu patří barváři, Saint Bernards, kokršpaněl a Springer španěla. Protože tato podmínka není považován za život ohrožující onemocnění, je málo bylo uděláno, aby se pokusili odstranit tuto funkci prostřednictvím šlechtění. Potenciální majitelé těchto plemen by měli být varováni před nákupem štěněte, že tato podmínka má potenciál vyvinout se, ale s informovaností může hodně špatných vlivů je nutno se vyvarovat. Tato potenciální psů vlastníků, které si přejí vyhnout se zabývá tímto druhem stavu by udělali lépe hledat jiný plemeno přijmout.

Diagnostika a léčba

Pokud máte podezření, že váš pes trpí rty řasy pyodermie, by měl být pes navštívit veterináře co nejdříve. Lip fold pyodermie je diagnostikována jednoduše červené, vlhkých oblastech kolem přírodních záhybech spodního rtu a v nejhorších případech, bude mít velmi silný, zápach. Tato podmínka může být také mírně dráždit psa a on se může pokusit poškrábat infikované oblasti.

Lip fold pyodermie je obvykle velmi snadno spravovat, jakmile byla diagnostikována. Veterinární lékař může navrhnout zvláštní nebo medikovaného šamponu, které pomohou udržet postižených oblastí čištění a odradit bakterie z tváření. Když infekce dojde, bude muset být léčeni antibiotiky. V těchto závažných případech, kdy infekce opakovat i po použití speciálního šamponu a antibiotika, chirurgie může být navrženo veterinární lékař. Chirurgicky odstranit nadbytečné kůže, který způsobuje řasu odstraní možnost infekce vrací natrvalo.
Lip sklad Pyodermie, zdravotní problémy, zdraví, pokožku podmínky, získané poruchy

Nejčastější choroby srdeční v malé psy Endocardiosis
West Nile Virus: Mosquito Vector nemoc
Swollen Hock syndrom je mnohem víc než bolest v nohou
Zvracení
Eye Drenážní
Vzácné poruchy způsobuje částečné vypadávání vlasů u psů
Objektiv Luxace v kategorii Psi
Hypertrofická osteodystrofie Je Large Breed Growth Problém
Myslíš, že váš pes je Red Nose Není problém? Zamyslete se znovu
Správa Hubnutí u obézních koní
Kožní alergie Vytvořit Misery pro domácí zvířata, majitelé

Leave a Reply