Nekrotizující myelopatie: Jak se vyrovnat

Nekrotizující myelopatie je degenerativní onemocnění, které postihuje míchu u psů, postupně ovlivňuje pohyblivost a pocit. Jedná se o progresivní onemocnění, takže není známo, že lepší bez léčby, a to i s léčbou, je její průběh obvykle pouze zpomalil. Problém je jedním z autoimunitních systému. Jako protilátky jsou produkoval to omylem útočí na vlastní tělo, je tkáň v centrální nervové soustavě zničeny nebo necrotized tento jev je často popisován jako tělo doslova jíst sám. Když svalová tkáň obklopující míchu je nakonec ujídá, že zveřejňuje citlivá nervová vlákna v míše samotné. Pokud jsou postiženy ty, katastrofální výsledky se začínají dít okamžitě. Ochrnutí výsledky jako kontrolních cest mezi mozkem a svaly jsou vypnuty a zničil.

Nekrotizující myelopatie je onemocnění, které se může projevit v téměř jakéhokoliv plemene, ale to je obecně velmi vzácné ve všech, ale následující: němečtí ovčáci, belgičtí Ovčáci, staré anglické Ovčáci, Rhodéský ridgebacků, a Labradorští retrívři.

Choroba se nejprve ukazuje se tak, že je velmi obtížné určit. Mohlo by napadnout buď jedné nebo obou stranách těla, a tam žádný způsob, jak předpovědět, které budou zasaženy jako první. Všeobecné známky, které by vás mohly začít starat o nekrotizující myelopatie patří náhlé zhoršení slabost v psí pánevních končetin, nestabilní chůze a ztrátu rovnováhy nebo zakopnutí. Kromě toho, on nebo ona je pravděpodobné, že se najednou obtížné vstát ze sedu, nebo ležet opět jednou stojí. Budou se často začíná přetáhněte jeden nebo oba z pánevních končetin. V některých případech, jejich nedostatky způsobí noha obrátit pod, to znamená, že když je pes udělá krok někdy spodní část nohy zůstane směrem dolů a horní část jejich nohou, spíše než spodní, bude polstrovaná část být jeden navázat kontakt s vozovkou, která obvykle vede k pádu. Na vrcholu všech těchto dalších příznaků, svalová atrofie je také obvykle patrné.

Nemoc je diagnostikována vyloučením jiných příčin prostřednictvím rozsáhlé neurologické vyšetření, které měří jak dobu odezvy na stimulaci nervu a páteře vyvolané potentialÂ. Kromě toho bude RTG pravděpodobně třeba vzít v úvahu páteře a laboratorní analýza mozkomíšního tekutiny bude provádět.

Pokud ve skutečnosti je váš pes diagnostikován s nekrotizující myelopatie, prognóza je obecně docela ponurý. Do 3-6 měsíců, lze celkem paralýza očekávat, při které jsou bodové zvířata obvykle utraceni, aby se zabránilo vleklé bitvě s nevyhnutelně bolestivé výsledky. Ochrnutí může vést k zvíře náchylné k selhání orgánů, a to zejména v srdci, ledvinách a plicích.

Ačkoli léky proti bolesti mohou být použity pro správu bolesti a steroidy zpomalit autoimunitní reakce, nekrotizující myelopatie je nakonec fatální onemocnění, pro které není žádný lék. Jako takový by se psi s anamnézou výkonu tohoto onemocnění nebo jejich blízcí příbuzní neměli být chováni.
Nekrotická myelopatie, zdravotní problémy, zdravotní, nervové problémy, Genetické poruchy, autoimunitní poruchy

Kryptorchismus: Reprodukční problémy a problémy s chováním
Nízká štítné žlázy
Závažným problémem jsou ve vysílení Letní teplo může být Fatal
Jak zjistit, zda Váš kůň má Worms
Puzzle paralýzy
Nystagmus
Známky a příznaky srdeční a respirační problémy u koní
Zpět Ohýbání může být problém u starších koní
Nadledvinka porucha způsobuje hormonální nedostatečnosti
Equine Herpes Virus: starost o klisny a hříbata
Onemocnění jater u psů

Leave a Reply