Oční škrábance

To je velmi běžné pro veterináře vidět kočky přicházejí do její kanceláře s červenýma očima. Červených očí může nebo nemusí být bolestivé, ale majitelé koček často pozorují, že jejich kočka byla pawing na jeho očí nebo obličeje.

Často, když dojde zarudnutí a otok na vnitřním víčku známé jako spojivky, když tato podmínka dochází se nazývá chemosis. Příčinou chemosis nebo prostě spojivky je kvůli podráždění, cizí látka, která udělal jeho cestu do vnitřního očního víčka a přenocovali tam. Mohlo by to být prach nebo kus vlasů. Jakákoliv cizí látka by oko podrážděné a zanícené. Občas se vředy mohou pronikat do hlubších oblastí rohovky a pak se vaše kočka je v ohrožení pro protrhne v oku a způsobuje kompletní zrak.

Příčiny pro Cat škrábance

Poškození rohovky škrábance a ulcerací

Existuje mnoho příčin rohovky vředy, které jsou způsobeny tím, zranění nebo poškrábání oka. Kočka může kartáč proti ostrým větev, Bush, nebo rostlinné kmenové, a poškrábat povrch oka.

Nebo to může bojovat s ostatními kočkami. Kočky swat navzájem a jejich drápy mohou také poškrábat a poškodit povrch (rohovka) oka. Rána může rychle léčit vnější dávat dojem, že proti poškrábání je pryč však může být stále infekce pod tím nebyl postaráno.

Si způsobilo škrábance – kočka může poškrábat oko, nebo dokonce usilovat ucha a zasáhla oko s drápem, poškrábat, což způsobuje zranění, zarudnutí a otok.

Šampon – získání chemická dráždidla do očí při koupání může způsobit poškrábání na povrchu oka.

Cizí – rostliny nebo jiné látky mohou vložit do víčka a způsobí poškrábání rohovky.

Herpesvirus nebo obyčejné chřipky našel u koček je zodpovědný za škrábance, které způsobují vředy na spojivky a rohovky stejně. Koťata jsou náchylné k této chorobě. Zvlášť pokud nejsou dobře postaráno, žijí ve volné přírodě, jsou vystaveny chladu, blechy, a jiné vnější útoky. Někdy je tak mnohem sliznice a výtok z důvodu infekce, která se kotě oči se zdají být lepené zavřené. Je důležité, že oči jsou ovládány otevřené tak, aby obsahoval infekci uvnitř.

Bartonella spp také známý jako nemoc z kočičího škrábnutí je bakteriální infekce, která byla známá vliv na člověka a nejnověji kočky a psy. Kočky jsou hostitel pro tuto chorobu. Ukrývají onemocnění v rámci svého systému od blech a jiných parazitů. Toto onemocnění může také produkovat vředy nebo kočkou škrábance na oči.

Léčba problémů očních scratch

Antibiotika

Oční kapky

Léčivé masti

(Lék proti bolesti) s hořkou chutí, u koček slintat po aplikaci ve snaze dostat hořkou chuť z jejich úst.

Alžbětinské Collar – navržen tak, aby se kočičí pracky pryč od jeho očích

Barvení barvení pro analýzu rohovky důkazy o lézí, infekcí a dalších nemocí

Prognóza

Většina z těchto podmínek jsou mírné. Léze a kočka škrábance budou léčit s náležitou péčí, ale musíte vzít si milovaného mazlíčka k veterináři pro správné diagnózy a léčby. Necháme-li věcem tyto podmínky mohly proměnit v něco vážnějšího such as slepota. Čím rychleji budete jednat více jistý, že by mohly být úspory vaší kočky zrak.
Oční Škrábance, zdravotní problémy, Zdraví, oční problémy, oční poruchy, poruchy Získané, Lékařské

Genetické mutace vést k poruchám v psím Cornea
Předčasnému šedivění: Udržet si psa Hledáte Dapper
Zdravé a problematická Cvičení
Anomaly Příčiny mutace krvinek; často fatální pro Pups
Játra Amyloidóza
Alergie na příkaz Spustit Rampant v psího světa
Patent Ductus Arteriosis: Mending zlomené srdce
Grass Nemoc nejvíce převládající v Spojeném království
Průjem
Průlomy v psím zdravotních problémů, které
Neuromuskulární degenerativní onemocnění

Leave a Reply