Odčervení Your Dog

Psi se přirozeně jíst téměř vše, co najdou včetně znečištěné masa, a položky jídla, jiný pes odpadu a dokonce odpad od jiných zvířat. V této dietě je nižší než hygienických potravin většina psů se běžně dostanou worms, malé parazity, kteří žijí ve střevech a jiných částí těla po celou dobu jejich životního cyklu. Worms jsou velmi špatné pro psa, protože mají tendenci k oslabení psa celkové zdraví, imunitní systém, a schopnost zotavit se z nemoci a nemoci. Červi mohou být také předány z těhotné ženy na její štěňátka už před jejich narozením.

Zatímco to je nemožné, aby se vaše psa vůbec dostat červy, je to jednoduché a snadno pravidelně léčit svého psa na červy. Přes pult odčervení tablet, pasty, prášky a tekutiny jsou poměrně neefektivní a obvykle léčí pouze škrkavky, které jsou nejméně závažné všech typů červů, že psi mohou mít. Chcete-li opravdu zacházet se všemi parazitickými červy je důležité používat veterináře předepsané léky a nikdy kombinovat odčervení léky nebo použijte odčervení léky pro ostatní zvířata. Vet předepsané wormers nejsou toxické pro psa při použití ve správném dávkování, spíše prostě zanestetizovat červy, přimět je, aby pustit stěn zažívacího traktu a je eliminován z těla s fekálního materiálu. Je odstranění z těla a vystavení kyslíku, světla a nehostinné prostředí, které skutečně zabíjí červy. Mnoho červů se stanoví vejce, která žijí v půdě, takže se srozuměn napadení mohou nadále dochází ve stejné oblasti, i když se pes aktuálně nemá červy.

Pes může být napaden s více než jedním typem šnekem ve stejnou dobu. Škrkavky a tasemnice může být obvykle identifikován ve vizuálním vyšetření psa stolice nebo oblast kolem řitního otvoru, avšak některé z malých, téměř neviditelné červů, které jsou nejvíce smrtelný může být identifikována s mikroskopickým vyšetřením stolice. Protože některé červy vyžadují speciální léky pro léčbu je důležité, veterináře nejprve určit, které, pokud vůbec, červi jsou přítomny před zahájením léčby. Většina veterinářů bude ptát na majitele, aby v čerstvém vzorku stolice pro testování v průběhu roční očkování a zdravotní kontrolu. To umožňuje veterinář ke kontrole veškerých mikroskopických napadení nebo červů, které mohou být přítomny, ale nejsou viditelné.

Různé druhy červů, které se nacházejí v psů patří:

Škrkavky
Tam jsou malé a velké škrkavky, které mohou dosáhnout až několika centimetrů na délku, když úplně dospělý. Jsou buď předány z těhotné ženy k štěňat během březosti nebo laktace, nebo jsou jedeny štěně ačkoli lízání nebo jíst špínu, která je kontaminována Škrkavka vejci. Vejce se polykají do žaludku a pak se přesunout do střev, kde rostou. Typicky škrkavky jsou nejvíce problematické u štěňat a může vést k pot kuňka vzhled, zvracení, průjem a krvavá stolice. Červi mohou být viděny v zvratky nebo fekální materiál, jak je tenké, bílých proužků, které budou žluté a vyblednutí po vystavení vzduchu. Vzhledem k tomu, škrkavky zrát, aby larva fází, které jsou prováděny z tenkého střeva na plicích přes krve. Larva pak rozvíjet a stát se více mobilní v plicích, leze do průdušnice a ustoupit v žaludku, když štěně kašle. V této době, kterou přikládají střeva stěn a začít klást vajíčka pokračovat v cyklu. To není neobvyklé pro jednoho škrkavka položit více než 200 vajec za den, které kdysi z psího těla mohou žít bezpečně v půdě po několik let, než sežral štěně.

Tasemnice
Tasemnice jsou obvykle označeny malými částicemi připojené k psovi nebo štěňata konečníku, které vypadají jako malé zrna bílé nebo hnědé rýže. Tyto částice jsou vlastně malé, kůlna části tasemnice. Tyto segmenty obsahují také vejce, které mohou udržet cyklus děje. Tasemnice nemůže být řízen přes prodejné léky a může vést k těžké anémie a hubnutí v štěňat a psů. Jsou zavedeny do psa přes psa jíst, nebo kousání blechy, které jsou kryté tasemnice vejce.

Měchovci
Jedná se o velmi ošklivé, malé, paraziti krevní sání, které mohou skutečně vést k smrti a vážných zdravotních problémů v štěňat a psů, zejména pro dospělé psy s ostatními hygienických podmínek. V měchovci jsou problematické zejména v tom, že mohou být předány od psů na lidi tím, že jde o půdě kontaminované s měchovci nebo tím, že přijde do styku s kontaminovanými materiály, jako jsou necistoty a materiálů psů odpadu. Since děti obvykle nejsou opatrní na mytí rukou po manipulaci psa nebo štěně, jsou s největší pravděpodobností nakazí. Měchovci vyžadují zvláštní zacházení, takže nezapomeňte zkontrolovat s veterinářem a nesnažte se léčit s více než prodejné léky.

Whipworms
Whipworms jsou velmi malé červi, kteří žijí v první části tenkého střeva, je téměř nemožné zjistit. Oni jsou obvykle ne tak vážné, jak ostatní, ale červi povede ke ztrátě hmotnosti, snížení energie a celkové špatné kondici pro psa. Jsou velmi obtížné odhalit a léčit, ale některé dirofilárií léky bude také pracovat na ovládání whipworm pokud existuje.

Ujistěte se, že mluvit se svými dětmi a svou rodinu o tom, že pozor na mytí rukou poté, co hrál se psem, nenechat psa olizovat tvář oblast také jak se vyhne kontaminovaných oblastech loděnice. Majitelé psů by měly vést všechny výkalů sebral a uzavřen v zapečetěných plastových sáčcích, aby se zabránilo případné re-kontaminaci. Pravidelné odčervení se doporučuje každé tři až čtyři měsíce, více, pokud je pes vystaven mnoha jiných psů pravidelně nebo některý z příznaků červa zamoření zjevné. Psi s chronickým onemocněním, těhotné a kojící ženy, stejně jako štěňata a starší psy u nichž existuje největší riziko komplikací worm problémů, takže tito psi by měli být pečlivě kontrolovány a čištěny v pravidelných intervalech.
Zdraví, Worms

Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu
Čéška Knocks může být těžké na Váš malého psa
KCS u psů
Puzzle paralýzy
Strongylus vulgaris: Deadly Worm
Vzácné poruchy způsobuje částečné vypadávání vlasů u psů
Hemangiosarkom měkké tkáně Rakovina Nejčastější u psů
Dysplazie kyčelního kloubu
Eye Anomaly: častější u kolií než u jiných plemen
Potrhané vazy ovlivnit Zvířata stejně jako lidé
Je to kluk nebo holka?

Leave a Reply