Otitis externa Infekce Psí uši a jak na ně

Otitis externa je všeobecný název pro problém, který se zdá mít vliv na téměř všechna plemena v určitém místě nebo jiný, a pro širokou řadu příčin: ušní infekce. Jeden z nejvíce matoucích chorob, které mohou potkat svého psa, ušní infekce obvykle bez příznaků, dokud problém je již v plném proudu, a dokonce i tehdy, je rozsáhlé testování musí určit, který z mnoha možných příčin je za tento konkrétní ohniska.

Známky toho, že pes uši může být napaden zahrnuje behaviorální příznaky, jako je neustálé škrábání postiženého ucha, nevysvětlitelná tam a zpět třepání hlavy, a citlivost kůže kolem ucha. Další klinické příznaky patří dráždivý zápach vycházející z vnitřku ucha, viditelný vypouštění jakékoli barvy, tmavé voskovitý nahromadění, a reliéfní nebo oteklé ucho maso.

Ušní infekce se může stát prakticky jakéhokoliv plemene kdykoliv. Mohou být způsobeny alergickou reakcí na potraviny nebo léky, prostřednictvím napadení parazitů, jako např. ušního svrabu, podle fyzického traumatu se strukturou ucha, nebo z cizích těles stává podané v uchu během každodenním životě . Veterinární vyšetření musí být provedeno pomocí nástroje, který se nazývá Otoskop, která vypadá do zvukovodu, pokud správné diagnózy je třeba provést. Tím, že sleduje míru zánětu ucha tkáně a hledat jiné vizuální vodítka, jako je přítomnost cizích těles, může váš veterinář přesně určit příčinu infekce a spravovat potřebnou léčbu. Pokud paraziti jako ušního svrabu jsou podezřelé, bude tampon obecně provést odběr a rozbor pod mikroskopem.

Léčba ušní infekce bude do značné míry záviset na příčině. K léčbě bakteriálních infekcí, antibiotika jsou obvykle spravovány a jejich používání je obvykle velmi úspěšná. Nahromadění houby v uchu je podobně ošetřen léky, jako antifungální krém. Pokud je příčinou infekce je vyloučeno, aby se alergická reakce, musí být léčba aplikovat na celý psa, není jen jeho nebo její uši, a rozsáhlejší vyšetření bude třeba, aby se určit přesnou povahu alergie. Úpravy vašeho psa stravy nebo pre-existující medikaci režimem by mohlo být nazýváno pro, stejně jako použití antihistaminik. Parazitární onemocnění ušních roztočů a jiných parazitů jsou obvykle léčeni léky a zanikají v průběhu několika týdnů. Pokud cizí subjekty, jako jsou rostlinných vláken se nacházejí v kanálu ucha, bude veterinář odstranit tyto a léčbě infekce způsobem. On nebo ona může požadovat, abyste odstranit některé rostliny z Vaší domácnosti nebo zaplatit více péče, kde cvičíte psa, pokud je pravděpodobné, že rostlinné vlákno byl sebrán venku.

Existuje několik věcí, které můžete udělat doma, aby se snížila pravděpodobnost ušních infekcí. Týdenní ucho úklidy s řádným zařízení, jako jsou vnitřní systémy ucha zavlažování lze obvykle omezit ušní problém dříve, než se dostane tak hrozné jak se nakazit, a mnohokrát jednoduchá vizuální šek voskové nahromadění nebo jiné blokády bude stačit. Obecně řečeno, ušní infekce jsou to velmi vážný problém a může být řízeno poměrně snadno.
Ušní infekce, otitis externa, zdravotní problémy, zdravotní, problémy uší, ušní poruchy, poruchy Získané, Medical

Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Parvovirus Nejčastější infekční onemocnění v špičáků
Hypoglykémie je vážný problém v Toy plemena, lovečtí psi a štěňata
Seborrhea: nejvíce matoucích Skin nemoc
Nápověda, je můj pes byl diagnostikován s Cushingova nemoc
Neuromuskulární degenerativní onemocnění
Pohyby uškrtit stehno v Kavalír King Charles španělé jsou spojeny s Syringomy
Nízká imunita
Krmení starší pes
Problémy se zuby: Plaque výstavbě, tatarské problémy
Ledvinové kameny u psů

Leave a Reply