Pelger-Huet syndrom: Přihlásit věcí příštích?

Pelger-Huet syndrom je pozorován abnormality formování jádra bílých krvinek. Vzhledem k tomu, typický bílý krevní buněčné jádro bude mít obecně kolo vzhled, buňky ovlivněné Pelger-Huetovy syndromem získat tvar více jako dvěma kulatými tvary drží pohromadě díky tenkým mostem. To je často popisováno jako bytí ve tvaru arašídy. Ačkoli Pelger-Huet syndrom je definován jako vrozená abnormalita, to může a často je vyvinut post-porodu a v takových případech je pojmenován získaného Pelger-Huet syndrom i když pro všechny záměry a účely, to zůstává stejná vada.

Tento konkrétní typ buněčné vady je významná není, protože žádné skutečné problémy, které způsobuje samo o sobě, ale protože se chová jako hlasatel na mnohem vážnější onemocnění, jako je leukémie.

Ačkoli nějaký plemeno se může vyvinout Pelger-Huet syndrom, australští ovčáci mají zdaleka nejvyšší tendenci uzavírat smlouvy nepořádek. Jiná plemena, v němž je častěji zpozorovaná patří basenji, je border kolie, Bostonský teriér, na kokršpaněl, německý ovčák, a samojed.

Diagnóza Pelger-Huetovy syndromu může dokázat poněkud problematické, neboť v podobných jaderné abnormality mohou být způsobeny různými věcech celkem, jako je infekce nebo nádorové změny. Dokonce mohou být vyvolaná užívání drog.

Jakmile Pelger-Huet syndrom byl diagnostikován s jistotou, nicméně, několik věcí jasné. Konstantní pozorování psa bílých krvinek musí být provedeny, aby v oku na jejich počtu. Pokud jejich vývoj vyrůstá z ruky, mohou tyto nezralé leukocyty rychle množit a mít negativní vliv na jinak zdravých buněk kostní dřeně. Co to znamená pro vás a váš pes je, že jeho kosti budou pravděpodobně zkřehnout, a dokonce i malé zranění může stát velmi významný, protože krev sráží proces je vážně ohrožena.

Vzhledem k tomu, bílé krvinky vyráběné v psa s Pelger-Huetovy syndromem jsou velmi dysfunkční, může nežádoucí autoimunitní reakce také nastat. To by mohlo produkovat nouzového stavu, v němž psa vlastní imunitní systém začne útočit zdravou tkáň, slučování potřebu zdravých bílých krvinek, které prostě nejsou přítomny.

Je-li množství bílých krvinek pozorovaných během rutinního pozorování jde do vysoce abnormálním stavu, nouzový postup, ve kterém je počet dysfunkčních leukocytů v psího těla drasticky snižuje může být přijata. Jakmile bílých krvinek, dosáhnout kritické fáze se tímto způsobem dochází ke změně, že vyšší procento nových vyrobených nahradit nedostatek bude zdravé a normální. Tento proces se může opakovat poměrně často tak dlouho, dokud se dává poněkud slibné výsledky.

Není tam žádný lék na Pelger-Huetovy syndromu, ale je důležité si uvědomit, že to není samo o sobě nemoc. Je to jen znamení, že musíte bedlivě sledovat svého psa bílých krvinek tak, že pokud by byla více vážné problémy, budete připraveni a schopni zastavit.
Pelger-Huet syndrom, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, autoimunitní poruchy

Jaké jsou kravský postoj dělá na koně?
Dermatomyozitida: kožní léze se nejprve přihlásit této vzácné poruchy
Endokardiální fibroelastóza
Lip skládání Pyoderma
Alergie na příkaz Spustit Rampant v psího světa
První pomoc pro Eyeball tržných ran
Zdraví
Žaludeční krutů: smrtelné pro vašeho psa
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Psí křečemi: Průvodce pro vás a vašeho psa
Psí kapání z nosu: mizerná situace pro všechny druhy

Leave a Reply