Pochopení degenerativní myelopatie

Nic není tak hrozné pro majitele psa, aby vidět jejich milovaný mazlíček pomalu ztrácí schopnost pohybovat, aniž by mohli dělat něco o tom. Bohužel pro ty psy s diagnózou degenerativní myelopatie je to jen případ. Onemocnění způsobuje poruchu v signálech mezi mozkem a pánevních končetin, což vede k postupné ztrátě fungování zadní nohy, které je podobně jako ochrnutí.

Mezi plemena nejčastěji spojené s degenerativními myelopatie nejsou obvykle dlouhé kryté plemena, i když by bylo logické předpokládat, tato plemena by měl mít největší problémy. Němečtí ovčáci, irský Setři, Chesapeake Bay retrívři a waleské Corgis jsou plemena nejčastěji diagnostikována s podmínkou. Vzhledem k tomu, je častější u specifických plemen je pravděpodobně genetickou složku stavu, i když nebylo izolované v tomto okamžiku. Tam jsou některé další nemoci, které se mohou vyskytnout u psů s degenerativním myelopatie, ale v současné době jsou tyto nejsou považovány za příčinou nebo přispívající faktory k rozvoji stavu. Stav je vlastně začíná v oblasti hrudníku ze míchy a zničí i pochvu, nebo ochranný nátěr, z míchy, jakož i skutečné míšní buňky.

Typicky psi s degenerativním myelopahty začínáte vykazují příznaky problému mezi věky devět-jedenáctroků. První zřejmé znamení je ztráta koordinace nebo svalovou kontrolu v zadních nohou, známý jako ataxie. Často se pes se kolébá na zadní nohy, táhne prsty na zem, nebo dokonce překračuje zadní nohy přes sebe při chůzi a raději jim souběžně s pohybem předních končetin. Tato nemoc může postupovat pomalu nebo rychleji, a příznaky, které mohou být zpočátku méně patrný v čase a velmi patrné na ostatní. Množství cvičení Nezdá se, že vliv na stav. Jak nemoc postupuje pánevní končetiny slabé a nebude podporovat psa váhu, než on nebo ona je schopen se pohybovat je vůbec nebo podporují jejich váhu. V pokročilejších fázích degenerativní myelopatie pes ztratí kontrolu nad močovým měchýřem a střev a mohou také ztratit kontrolu nad předními končetinami, prakticky znehybnění psa.

Tam je ne známý léčba nemoci a jen pitva a mikroskopické vyšetření páteře může potvrdit diagnózu. Je důležité, aby se vyloučily jiné otázky, jako jsou kotoučové problémy, nádory a dokonce i infekce poskytovat správné zacházení a lékařskou péči. Psi s onemocněním může těžit z fyzikální terapie a psí invalidními vozíky a mobility zařízení tak, aby jim pomohly získat kolem. Močové infekce mohou být velký problém a je třeba aktivně léčit, aby se zabránilo dalším komplikacím. Protože tam je ztráta citu v končetinách se nezdá být nějaké známky bolesti spojené s podmínkou, ale když podmínka se stane tak vysilující většina majitelů zvolit, aby psa uspat.
Degenerativní myelopatie, zdravotní problémy, zdravotní

OAAM V Arabové
Spongy Hoof – Opposite Of Dry Hoof
Psi vystavit několika typů krevních poruch
Koňská chřipka je závažnější než jen chřipka
Club Foot V Horses – A Záhadný problém pro chovatele
Odčervení Your Dog
Foot Zranění
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Osteosarkom u starších psů
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again
Cysty na zadní může být Dermoid Sinus

Leave a Reply