Pochopení problémů močových cest u psů

Existuje mnoho různých příčin močových cest problémů u psů, a to jak mužské a ženské. Některé z nich jsou způsobeny tím, bolestivé a dráždivé měchýře a ledvin infekcí a problémy, zatímco jiní jsou způsobeny nemocí nebo dokonce léky reagují na močových cest. Dobrou zprávou je, že většina močových cest problémy u psů mohou být léčeny trochou řízení a zdravého rozumu, stejně jako pečlivé sledování a pravidelné stoupáními veterináře zkontrolovat, zda máte nějaké obavy.

Prvním a nejdůležitějším bodem ke zvážení je, že nadměrné močení je příznakem mnoha různých typů problémů od psince k diabetu, a dokonce i na značení chování, které jsou hormonálně řízený. Neboť true močových cest problémy nejsou chování, ale jsou buď způsobeny onemocněním, zranění nebo vrozená problém hormonální problémy s močením, nebude projednán v tomto článku.

Jedním z prvních příznaků močových cest problému je časté močení. V některých případech krev bude přítomen v moči nebo tam bude znatelně faul nebo silný zápach. To je obvykle příznakem závažného typu infekce, a to buď v močovém traktu, močového měchýře, nebo ledviny. Jakékoliv známky krve nebo hnisu v moči by měl okamžitě za následek výlet k veterináři. Snažte se udržet psa z močení těsně předtím, než jdete, a poskytne mu nebo jí hodně vody jako veterinář bude chtít, aby se vzorek moči. Neváhejte se dostat svého psa k veterináři jako závažná infekce nebo zastavení funkce ledvin může být fatální ve velmi krátké době.

Ve většině močových žen infekcí bude náchylnější k problémům než muži. Nadváha ženy, které mají nadbytek kůže a tuku ze strany vnější otevření močového traktu bude větší šanci dostat infekce jako moč je uvězněn v této oblasti vede k růstu bakterií a infekcí. Udržování vnějších pohlavních prostor v čistotě je důležité, jak se dívá na příznaky nadměrné olizování oblasti, která může být klíčovým ukazatelem, že pes má problémy.

Močového měchýře a ledvinové kameny jsou také problémem u psů, které lze uvést v bolestné namáhání na močení, krev v moči a celkové špatným zdravotním stavem. Urolitiáza nebo cystinurie jsou běžné lékařské termíny pro stav. Kameny jsou nejvíce obyčejně problém u mužů, kde se z nich stali podané v úzkém moči traktu v penisu, což vede k závažným a dokonce smrtelným přestávek a bloků. Okamžité léčba, která může zahrnovat chirurgické odstranění kamenů je obvykle zapotřebí následuje speciální diety a léky k prevenci vzniku krystalů v moči.

Občas psi budou předepsány léky pro jednu nemoc nebo stav, které způsobí problémy v retence moči nebo výrobu nadměrné moči. Pokud je to obava, nebo pokud si všimnete, že váš pes je močení návyky se změnily od spuštění nové léky nezapomeňte sdělit své obavy veterináře co nejdříve.
Problémy s močovým ústrojím, močové kameny, ledvinové kameny, zdraví, močových cest, získaného poruchy

Jaké jsou kravský postoj dělá na koně?
Maligní histiocytóza
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav
Foot Zranění
Vrozená porucha způsobuje přední nohu deformity u psů
Separace Úzkost: Když Zanedbání vytváří více problémů, než jste očekávali
Známky a příznaky
Oh ty otravné Roztoči
Spiculosis Ve Kerry Blue teriér
Spinal Ochrnutí V Dogs, různé příčiny u různých plemen

Leave a Reply