Předčasná Disc degenerace: Pěstování Old předtím jejich čas

Předčasné disk degenerace je onemocnění, při kterém pes na vertebrální disky začínají degenerovat rychleji, než by mohla být přirozeně očekávat. Degenerace může ovlivnit buď disky sami v tom, že se mohou stát zanesené a méně pohyblivé, nebo mezery mezi disky Při chrupavčité polštáře začínají zhoršovat. Je zařazen v rámci všeobecného okruhu předčasného stárnutí a má mnoho hlubokých účinky na psa celkové zdraví, což v nejlepším případě chronické bolesti a při nejhorším ztrátě motorických funkcí.

Předčasné disk degenerace obvykle začíná docházet u psů, kteří jsou mezi tři až pět let, a zdá se ovlivnit disky v krční oblasti páteře nejčastěji. V závislosti na disky jsou ovlivněny, problém projevuje vizuálně v mnoha různými způsoby. Například může zhoršení některých disků způsobit skoliózu, což je stav, ve kterém jeden z vašeho psa boků nebo lopatek je viditelně kratší než ta druhá, produkovat nahnutý efekt a extrémní bolest. Dalším možným vizuální potvrzení předčasné disku degenerace je kyfóza, která je místo, kde se páteř tvoří nápadný hrb, produkovat hrbáč-jako vzhled, který ovlivňuje vašeho psa schopnost chůze. Podle toho, kde se nacházejí degeneruje disky, můžete dokonce zaznamenat abnormální změny ve struktuře vašeho psa žebry. Mohou vyčnívat na ostřejší úhel, nebo dokonce začít úhlu palců Každý z výše uvedených případů by měly být považovány za mimořádné události a lékařská péče je nutná.

Předčasné disk degenerace je diagnostikována při rozsáhlou sérii rentgenových snímků páteře. Pokud se tak stane pravidelně, před některým z výše uvedených problémů, začnou se projevovat, si můžete všimnout, systém včasného varování označení, jako jediný kalcifikované disku nebo zúžením mezer mezi disky. Ty by měly být bráno velmi vážně, jako by se zachyceny včas, měli byste být schopni uniknout nejproblematičtějších příznaky předčasného disku degenerace s dobře časované preventivní chirurgie.

Jediná možná léčba pro předčasné disku degeneraci je chirurgický zákrok, a dokonce i tehdy, je úspěch není vždy zaručen. Obecně lze říci, že dříve v procesu degenerace, že operace se provádí, tím lepší šance na úplné uzdravení jsou. V každém případě, chirurgie je poměrně rozsáhlá a není obvykle doporučuje pro plemena, která nevykonávají dobře pod narkózou. Promluvte si se svým veterinářem o jiných méně invazivní léčby, pokud je to váš případ s vámi a vaším psem.

Hlavní věc k zapamatování předčasnému disku degenerace je, že je to velmi progresivní onemocnění. To se nezastaví postupující na jeho vlastní bez léčby, a čím déle budete čekat, než něco dělat, bude horší prognóza stát. Pokud budete čekat příliš dlouho, bude škoda pohybovat z disků a chrupavky polštáře do míchy samotné. V tomto bodě, bude nevratné poškození nervů došlo a závažné, trvalé zranění a možnost ochrnutí jsou téměř jisté.
Předčasné Disc degenerace, zdravotní problémy, zdraví, Společné problémy, problémy s kostmi, získané poruchy

Nystagmus
Stacionární Night Blindness: Genetická Stav plemene Briard
Psi vystavit několika typů krevních poruch
Nadváha Kočky
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again
Zakrslosti Is Not The Same je Miniaturizace
Weight Management pro psy
Folikulární Dermatitida Annoying Skin Problem
Příštítných tělísek může vést k vážným poškození kostí
Nadměrné Agresivita: majitel psa je největší strach
Psí Vzorované Plešatost: Sign of Auto-imunitního potíží?

Leave a Reply