Předčasnému šedivění: Udržet si psa Hledáte Dapper

Předčasné šedivění odkazuje na poruchy, v níž váš pes srst začíná ztrácet bohatství své přirozené barvy a přijímá nudný šedý tón. Často je to spojeno se ztrátou vlasů, nebo změkčování vlasů, které mohou zničit texturu srsti u některých plemen, jako je knírač nebo jiní s typicky hrubou a drátovitá srst. Ačkoli téměř všechna plemena nakonec ztratí část své barvy a začít šedivět, je šedivění je považována za problém, když dojde mnohem dříve, než by mohly být přirozeně očekávat.

Onemocnění může ovlivnit jakékoliv plemeno psa, ale studie ukázaly, že to je s největší pravděpodobností vliv na psi, kteří jsou tak malé a mají pevně tkané kabát jako jejich standard, znovu dělat Malý knírač hlavním kandidátem. Není to nutně škodlivé onemocnění, protože způsobuje žádné skutečné újmy na psa celkové zdraví, ale to může ještě být velmi problematické pro některé lidi, kteří zaplatili spoustu peněz za psa určité barvy, zvláště když měl v plánu položené, že Pes do výstavního kruhu. Ačkoli ne všechny plemena jsou označeny stanovené pro předčasné šedivění, většina z nich je, a v každém případě, to není něco, co velmi ceněná mezi výstavních psů.

Není tam žádný skutečný lék na předčasné šedivění, ale klíčem k udržení na uzdě se zdá být špinění to brzy. Tím, že zná, co se na pozoru, můžete začít preventivní a potenciálně posilující opatření, zatímco oni ještě mají největší šanci být efektivní. Nejdříve znamení předčasného šedivění je, že váš pes je vlasy začnou se světlejší u kořene, a vlasu sama začne řídnout. To může být těžké si všimnout, na psa s lehkým barevným srsti, nebo na kabát, který je normálně rovný, ale to by mělo být velmi snadné rozpoznat na tmavé barvy, a v kabátech, které jsou obvykle velmi hrubé. Je ironií, že může ukázat psi být nejvíce ohroženy pro předčasné šedivění, protože konstanty odizolování a tvarování že jejich kabáty projít, aby si je připraven pro zobrazení. Jako takový, pokud jste vlastníkem výstavě, musíte dávat velký pozor být na pozoru pro tyto varovné příznaky.

Poté, co jste si všimli, že předčasné šedivění se stává potenciální problém v vašeho psa, měli byste podniknout kroky, aby se ujistil, že používáte správné péče o vzhled pluku pro vaše plemeno. Je velmi pravděpodobné, že existují specializované šampony můžete koupit pomoci udržovat přirozenou rovnováhu olejů a lesk Vašeho psa kabát, který může vytvořit vzhled bohatší barvy i po se začíná vytrácet. Použití kamene groomingu (hrubý kámen podobně jako pemzy) mohou být použity k vyřadit mrtvé chlupy (které mají tendenci být lehčí) tak, že se zbývající chloupky tmavší kvůli méně vizuální rušení.

Nakonec, je to důležité si uvědomit, že není tam žádný skutečný lék na předčasné šedivění a minulost určitém bodě, jste jen bude muset vypořádat s tím, co jste dostali. Dejte si pozor na používání topických léků a barvy, protože tyto mohou způsobit významné pH nerovnováhu ve vašem kůži psa, který by mohl vést k mnohem vážnějších dermatologických podmínek.
Předčasné Gray, zdravotní problémy, Zdraví, Genetické poruchy, získaného poruchy

Zadní noha Konformace a srp-Hlezna
Osteochondrodysplasia
Anaerobní bakterie – Problém v mnoha aspektech koně
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Tetanus: A Fatal Lockjaw nemoc
Běžné problémy, které vedou k potratu u koní
Přední Segment dysgeneze: Genetická stavu oka
Kvasinky dermatitida je Nasty kůže Stav
Rozvoj pes First Aid Kit
Azoturia nebo spoutání syndrom u koní
Zdraví

Leave a Reply