Psí křečemi: Průvodce pro vás a vašeho psa

Jako u lidí, jsou psí záchvaty definovány opakované, nedobrovolné chování nebo pohybu s unapparent stimulu. Oni jsou typicky rozděleny do tří různých klasifikací, které jsou léčeni a zachází odlišně.

Zobecněné, nebo grand mal záchvaty jsou zdaleka nejčastější typ. Grand mal záchvaty obvykle zahrnují celé tělo a jsou určována často vidět cyclical vyztužení a uzavírání smluv svalů, znovu a znovu, střídavě. Oběť grand mal záchvatu obvykle ztratí vědomí.

Částečné záchvaty jsou ty záchvaty, které pocházejí z velmi specifické oblasti mozku a jako takový projevovat jen ve velmi specifické oblasti těla. A záškuby končetin nebo spasming očí mohl být známkou parciálních záchvatů.

Konečně, psychomotorické záchvaty obvykle projeví v chování, spíše než fyzické způsoby. Často zvíře Howl nepřetržitě po dobu až jedné hodiny, nebo spustit v kruzích, nebo přichycení agresivně na neviditelných pronásledovatelů.

Bez ohledu na typ záchvatu vaše zvíře trpí, on nebo ona je s největší pravděpodobností vyvine typ chování vzoru, které lze použít jako varovný signál předvídat hrozící vznik záchvatu státu. Podobně, poté, tam je skoro vždy to, co je známé jako post-Ictal stavu bytí, ve kterém zvíře dokončil mít záchvat, ale zdá se nereaguje a neví o vaší přítomnosti, nebo dokonce slepý.

Diagnóza záchvatů je závislá na pozorování chování zvířete, před a během záchvatu, a co je nejdůležitější v období po Ictal dobu poté. Zabavení může být způsobena nějakým mnoha faktory, včetně traumatu nebo infekce mozku, stejně jako zavedení mimo jedy nebo toxiny. Prvním krokem pak v diagnostice záchvatovité onemocnění je vydat na krevní test, který může vyloučit vnější příčiny, a pak se k testování mozkové infekce po. Po těch příčiny jsou vyloučeny, je záchvat porucha diagnostikuje a snímky mohou být u nádorů nebo jiných možných příčin.

Léčba je obvykle děláno s phenobarbitol, zvláště když záchvaty se vyskytuje v trsech nebo s frekvencí vyšší než jednou za měsíc. Jelikož němečtí ovčáci, Zlatí retrívři, irské Setři a Saint Bernardýni jsou dobře známé pro potíže s záchvatů, mohou být zvláštní výjimky, které mohou být umístěny na phenobarbitol léčbu brzy, jak je v jejich případě je to velmi pravděpodobné, že se záchvaty zhorší spíše než lepší.

Léky k léčbě záchvatů je obvykle velmi účinné a levné, ale doprovodná krevní testy k určení přesné správné množství, které váš mazlíček potřeby mohou být nákladné na chvíli. Pokud výsledky nejsou pozitivní po dlouhou dobu, může phenobarbitol být doplněn druhý typ drogy.

Se zvířaty, která je na phenobarbitol léčby, to je naprosto nezbytné, aby se důsledně sledovat játra známky poškození a léčba okamžitě ukončena, pokud tato označení jsou vidět.
Záchvatovitá onemocnění, zdravotní problémy, Zdraví, Genetické poruchy, získaného Poruchy, neurologická porucha

Koňská chřipka je závažnější než jen chřipka
Oční škrábance
Hyperextensions kloubů
Kočičí Kardiomyopatie
Podlitiny a krvácení u psů s trombocytopenií
Šedý zákal se může objevit u mladých a starých psů
Myasthenia Gravis: Vypnutí, ale léčitelné, Problem
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Psí Vzorované Plešatost: Sign of Auto-imunitního potíží?
Anomaly Příčiny mutace krvinek; často fatální pro Pups
Heartworms

Leave a Reply