Psí Vzorované Plešatost: Sign of Auto-imunitního potíží?

Obecně platí, že je plešatost není považován za hlavní problém se psy. To inklinuje mít vliv na relativně malé procento populace, a dokonce pak je obvykle jen považován za hlavní vadu když se to stane na zvířata, která jsou aktivní ve výstavním kruhu. Nicméně, tam jsou časy, kdy by zvíře plešatost být přijata vážněji, protože by to mohlo velmi dobře být znamením mnoho dalších závažných problémů, které leží v záloze.

Vzorované plešatost je nepředvídatelné onemocnění. Oběti jsou obvykle rodí s tlustými a normální srstí as štěňat, s holá místa jen začínají rozvíjet v místě splatnosti. These holá místa prvního tendenci se objevit na bocích, uvnitř zadních nohou, a podél přední a boční části krku, často na nejhlubší části hrudníku. To může být odlišeny od jiných příčin vypadávání vlasů jeho výrazném vzoru: vypadávání vlasů v důsledku vzorované plešatosti se vždy vyskytují symetricky.

Když je zaznamenáno vypadávání vlasů, i když je to zcela symetrická, existuje mnoho dalších možných příčin, které musí být nejdříve vyloučit, před vzorované plešatost může být diagnostikována. Patří mezi ně štítné žlázy nedostatky, alergické reakce na potraviny a léky, a napadení parazity jako jsou blechy, klíšťata, nebo roztočů. Krevní vzorky a vizuální zkoušky jsou obvykle dost sebevědomě vyloučit z těchto jiných příčin, ale v závislosti na výsledcích, může váš veterinář objednat ještě další testy, jen aby se ujistil.

Není tam žádný skutečný léčba vzorované plešatost. Mnoho masti a šampóny lze nalézt na trhu, a když to by nemělo bolet, aby jim vyzkoušet a důležitost pravidelného česání by nikdy neměly být podhodnocena, neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, že každý léčivý přístup může účinně obnovit všichni, nebo dokonce většina psí srst, jakmile je ztraceno přes plešatosti vzorované.

To znamená, že se však, že zůstává velmi důležité pro diagnostiku onemocnění přesně. I když nemůže být zacházeno a není zvlášť závažné sama o sobě, vzorované plešatost je autoimunitní onemocnění, a proto může být velmi významné. Psi, kteří trpí z jednoho autoimunitní onemocnění mohou být snadno náchylné k jinému, a to může znamenat něco neslýchaného množství potíží pro vás a vaše zvíře, pokud nejste připraveni.

Možné komplikace z budoucích autoimunitních problémů patří zvýšenou citlivost na alergie a všechny problémy obvykle spojeny s tím, problémy s reprodukčním systému, pankreatitida, při kterém tělo je trávicí enzymy začíná útok zdravé tkáně, degenerativní myelopatie, ve kterém protilátky útočí nervová vlákna v centrálním nervový systém, a celá řada dalších kožních onemocnění jako jsou horkých míst. V extrémních případech může dokonce vést k závažným zakrslého růstu větších plemen, s některými zvířaty, která by obvykle váží až 100 liber přichází v plné pěstované v rámci 40.

Metoda pomocí níž se dědí vzorované plešatost je do značné míry neznámý, ale protože důsledky to má pro potenciál pro další onemocnění, je chov obecně nedoporučuje.
Vzorované Plešatost, zdravotní problémy, zdraví, Kožní, Různé poruchy, autoimunitní poruchy

Oblačno Oči obvyklé v mnoha Aging Psi
Dysplazie kyčelního kloubu
Nadledvinka porucha způsobuje hormonální nedostatečnosti
Rhinopneumonitis: Společná V Mladé koně pod tři
Protein Losing nefropatie – A chorobou ledvin
Nádory vlasový folikul – Skoro kosmetický problém u některých plemen
Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Tetanus: Dobrý výroba a Rutinní očkování může prevenci této choroby
Inside-Out řasy Agony of entropium
Artritida
Foot Zranění

Leave a Reply