Renální Kortikální hypoplazie: Neúplné Vývoj ledvin Cortex

Funkce zdravého ledvin je odstranit přirozeně se vyskytující a zahraniční toxiny z krevního řečiště a vypudit je z těla přes močení. Zdravé ledviny se skládá ze tří hlavních struktury: kůra, medulla, a pánví. Kůra je největší část ledviny, a tvoří celou vnější plochu. Tato oblast je vyplněna s kapilárami, které řídí kapaliny výměnné funkci ledvin, tekutiny, které mají své odstraněny toxiny jsou tudy, aby mohly být reabsorbed zpět do krevního oběhu v medulla.

Ledvin kortikální hypoplazie je onemocnění, při kterém je kůra ledvin nesprávně vyvinut. Přírodní Výsledkem je, že správné filtrace toxinů z krve nemohou být prováděny, a v průběhu času, selhání ledvin, je nevyhnutelné.

Ledvin kortikální hypoplazie je diagnostikována až po rozsáhlé sérii ultrazvuku a kontrastních rentgenů. Dokonce tak, tam jsou některé klinické příznaky, které mohou být na pozoru, pokud máte podezření, že váš pes trpí touto nemocí. Tato opatření zahrnují zvýšenou žízeň a močení. To by mohlo vypadá nepravděpodobně – dalo by se ptát, proč to pes s nesprávně fungujícími ledvinami by močit spíše více než méně. Odpověď je jednoduše to, že zvýšení močení jde ruku v ruce s rostoucí žízeň a ačkoli větší moč je absolvování ven z těla, to není nošení některý z toxinů z krevního řečiště s tím, tak to není určující řádně fungující ledvinu. Kromě toho, letargie a odolnost proti běžné činnosti jsou společnými znaky. Obecně platí, že veterinární lékař musí získat i krve a moči, aby se zcela přesnou diagnózu ledvin kortikální hypoplazie.

Je důležité si uvědomit, že není tam žádný lék na ledvinové kortikální hypoplazie. Jedná se o progresivní onemocnění, které jednou začal, bude jen zhoršovat v průběhu času. Existuje spousta kroků, které můžete podniknout, však, aby se váš pes více pohodlí během trvání této choroby. Za prvé, dávat jej nebo ji spousta čisté čerstvé vody pomůže zabránit společný problém dehydratace. Zajistit, aby on nebo ona dostane dostatek cvičení a pozornost bude také zabránit další komplikace, jako je obezita a deprese, které mohou urychlit nástup nemoci. Je nepravděpodobné, že váš pes bude ochotně souhlasit s vašimi pokusy vykonávat ho nebo ji, ale nakonec, vyžaduje vytrvalost je dobře stojí za to. Nakonec, nicméně, je třeba připustit, že nemoc je smrtelná a selhání ledvin nakonec dojde.

Ledvin kortikální hypoplazie je geneticky zděděná nemoc a tak psi, kteří jí trpí, nebo mají úzké rodinné příslušníky, kteří by se neměly používat k chovu.
Renální Kortikální hypoplazie, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy

Anémie a krev stezkám problémy
Megaesophagus
Glaukom: “Sneak Thief” zraku ovlivňuje svého psa, příliš
Artritida
Cerebelární Abiotrophy Serious Zděděno Stav Ve Arabové
Endokardiální fibroelastóza
Pes Zdraví, Srdce šelesty
Ringbone a kulhání u starších pracovních koní
Roztroušená skleróza nebo spavá nemoc: A, jimž lze předcházet Virus
“Rolling Stones” může být problém pro vaše špičáku
Nízká imunita

Leave a Reply