Schnauzer Comedone syndrom: Making Best of It

Knírač Comedone syndrom je kožní onemocnění často dědí Malý knírač. To způsobuje vznik několika komedonů podél zadní psa, v libovolné poloze nahoru a dolů páteřní hřeben. These komedony jsou prostě jen vlasové folikuly, které jsou zablokovány přebytkem kůže olejů a keratin, se příliš neliší od černé tečky, že člověk by mohl trpět. Ne hodně je známý o tom, jaké faktory přispívají k dědictví tohoto onemocnění, ale je známo, že je dědičná, a to jen zdá, že vliv na malý knírač.

Knírač Comedone syndrom může být spatřen poměrně snadno, a je obvykle si všiml jako první po psa vlasy je oříznutý krátký jako záležitost rutinní péče. To může vést mnoho myslet nejprve, že malé rány, černé tečky, a strupy, které najdete na jejich zvíře je způsobeno nesprávným groomingu nebo alergické reakce na něco, co používané v péči o vzhled procesu. Místo toho, to je obvykle pouze to, že čím kratší vlasy dělá nemoc více zřejmé. Nicméně, by měla být učiněna k vyloučení alergické reakce před Schnauzer Comedone syndrom je oficiálně diagnostikována. Pokud vznikne podezření, a všechny příznaky manifestace jsou přítomny, se váš veterinář obvykle jen se velmi malé kožní biopsie z psa v lokální anestezii a mít to analyzovat.

Obecně lze říci, knírači Comedone syndrom není velmi závažné onemocnění. Nanejvýš to způsobuje nevzhledné vzhled, který bude pravděpodobně dělat zvíře není vhodný pro výstavním kruhu, nebo by to mohlo způsobit knírači, aby se stal poněkud citlivější na s jeho nebo její záda dotkla. Jiné, než to, bude černé tečky tvoří malé vařit-jako puchýře, které se zvětší a kanalizace a reformovat pravidelně bez větších obtíží nebo významné interference s psa pravidelně životního stylu. Příležitostně však bylo zjištěno, že komedony mohou stát cílem bakteriální infekce, která začíná na okolní kůži rychlým tempem. Péče by měla být vždy zajištěno, aby se to nestalo s kníračem. Pokud budete dodržovat příznaky jako je horečka, nebo méně často svědění kůže na zadní straně, která se zdá více červené a oteklé, než je obvyklé, je třeba zacházet co nejdříve s antibiotiky z vašeho veterinárního lékaře.

Není tam žádný skutečný lék na knírač syndrom Comedone, ale jak jsme řekli výše, může být podařilo do té míry, že nemá významný vliv na vašeho psa kvalitu života. Nejmírnější případy budou vyžadovat žádnou léčbu vůbec a jednoduše spravovat sami, ale pokud bakteriální infekce Zdá se, že dochází znovu a znovu, je pravděpodobné, že váš veterinář předepíše pravidelné čištění režim s anti-akné produkty a šampony určených ke snížení množství olej na své knírači kabátu, tak snad omezování závažnost ohniska do určité míry.

Protože jeho nepříznivý vliv na zobrazení psa, knírači s knírač Comedone syndromu obecně nejsou odchovaní v naději, že porucha bude nakonec stanou méně časté nebo zmizí z chovu úplně.
Knírač Comedone syndrom, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, Kožní podmínky

Artritida
Psi vystavit několika typů krevních poruch
Folikulární zánět spojivek: Co je příčinou mého psa je oči, aby se zbarví červeně?
Dermatomyozitida je nejčastější u mladých kolie a Ovčáci
“Rolling Stones” může být problém pro vaše špičáku
Zdravé a problematická Cvičení
Otevřené Skull Bones může, nesmí být Znamení Deadly poruchy
Genetické mutace vést k poruchám v psím Cornea
Šroub-tailed Psi a hemivertebrae
Nízká štítné žlázy
Kočičí infekční peritonitida (FIP)

Leave a Reply