Scottie Křeč: Cena Nobility

Skotský teriér je široce považován za jeden z nejvíce ušlechtilých plemen psů. Zpátečník, jak oni jsou známí, jsou známé pro jejich odvahu a dravost navzdory své malé velikosti, stejně jako silný stupeň loajality, které mají pro samotné lidi, na které se stanou vázány. Tento stupeň šlechty, však nepřichází bez jeho cenu. Skotský teriér má poctu mít nemoc pojmenována po něm zejména pro mezi všemi psy, je pouze Scottie řekl trpí. Toto onemocnění je známé jako křečí Scottie.

Scottie Křeč je výsledkem nedostatku serotoninu, který způsobuje nějaký druh rušení v na signály mezi mozkem a svaly zádě a Scottie je. Nervové impulsy jsou mimo synchronizaci, a výsledkem je zvláštní scénář, ve kterém jsou zadní nohy zadření a stát nehybně na krátkou dobu. Ve svých nejtěžších případech může Scottie Křeč šířit ze zadních nohou celou cestu až k páteři samotné. Když se to stane, může dojít k vyklenutí spinal, stejně jako obvyklé ztráty rovnováhy.

Přes to odpudivým znějící povahy, Scottie Křeč není nijak zvlášť závažné onemocnění. Není šance, že by zvíře umírá na něj, ani se zdá, že mnoho bolesti sdružovat s útoky. To není pravděpodobné, že vaše zvíře je kvalita života bude snížena jakýmkoli výrazným způsobem přítomností křečí Scottie, ale i tak je to lékařské tajemství a zlost k našim věrným přátelům, a proto bychom se měli snažit v našich silách to pochopit. Koneckonců, v některých případech, může být zvíře osobnost, aby to téměř nemožné, aby vedl více sedavý způsob života, který je uložený na psa s křečí Scottie, a na ně tato nemoc může být krutý omezení.

Scottie Křeč je diagnostikována pomocí pozorování zvířete pro manifestaci výše uvedených příznaků. Kromě toho, může krevní test, který odhalí nízké hladiny serotoninu být velmi pozitivní ukazatel, který Scottie Křeč je to, co máte před sebou.

Tam je žádný lék na křečí Scottie, ale je léčba. To obvykle činí pozorování zvíře zjistit, jaké druhy chování obvykle vedou k útoku křečí Scottie a pak omezení této činnosti. Pokud vaše zvíře je odolný vůči takové modifikace chování, mohou dobře reagovat na mírné sedativum, jako diazepam a Prozac. Obecně platí, že pes s křečí Scottie nejlepší výkon v prostředí, kde mu může být podle zpět a utlumené a dostat jeho nebo její výkon přes světlo nárazu prostředků, jako jsou procházky.

Ačkoli Scottie Křeč není příliš brání nemoc, stále dosahují špatně pochopil genetické abnormality a psy, které provádějí tato porucha by neměla být použita k chovu.
Scottie Křeč, zdravotní problémy, zdravotní, genetické poruchy, onemocnění svalů

Sub-aortální stenóza: Zděděno srdeční vada u některých plemen
Komprese míchy: Pochopení příčiny u koní
Nedostatek zinku může vést ke kožní poruchy v Severním plemen
Jak zjistit, zda Váš kůň má Worms
Equine Herpes Virus: starost o klisny a hříbata
Správa Hubnutí u obézních koní
Kočičí infekční peritonitida (FIP)
Oh ty otravné Roztoči
Vzácné Brain porucha postihuje psi rovnováhu, koordinaci
Ušní maz Nahromadění
Separace Úzkost: Když Zanedbání vytváří více problémů, než jste očekávali

Leave a Reply