Separace Úzkost: Když Zanedbání vytváří více problémů, než jste očekávali

Úzkost z odloučení je neurologický problém, který se projevuje jako psychologická reakce, kdy je váš pes je oddělena od lidí, kterým on nebo ona se stala připojen. Zdá se rovněž, projevovat, když váš pes podezření na vysokou pravděpodobnost trestu pro nějakou akci, že on nebo ona se dopustila. Daleko od bytí jednoduché behaviorální problém, vaše zvíře trpí legitimní zdravotní stav a vyžaduje specifickou léčbu, pokud zlepšení lze očekávat.

Úzkost z odloučení je nejčastěji vidět v mladších psů, a to zejména těch, kteří vyrůstali okolo velkého počtu lidí a dalších zvířat, jako jsou ti, kteří jsou převzaty z útulcích. V některých případech může být zvířata, která začíná ztrácet svou smyslové vnímání jako jsou sluchové nebo dohled se tak závislá na svých lidských vlastníků, že trpí úzkostí z odloučení, když se od nich ani na krátkou dobu. Obecně platí, že čím více příležitost zvíře musel být přísně spojený s a závisí na člověka, náchylnější jsou k rozvoji separační úzkosti.

Úzkost z odloučení je diagnostikována pozorování zvířete chování během doby, ve které on nebo ona je oddělené od lidského kontaktu. Zvíře trpí úzkostí z odloučení se obvykle zobrazí několik klinických příznaků, jako močení nebo vyprazdňování na nevhodných místech, destruktivní chování, jako je žvýkání nebo poškrábání, úzkosti chování, jako je neustále přecházel místnost, a vokalizace tísně ve formě konstanty houkání a štěkání . Stejně jako u většiny nemocí, důkladné lékařské historie a krevní analýzy bude třeba vyloučit jiné možné příčiny podobných příznaků.

Léčba obvykle zahrnuje lék s názvem Clomicalm. Tyto léky se změnit chování psa tím, jemně zvyšuje hladinu serotoninu a noradrenalinu v jejich krvi, a tím produkovat uklidňující účinek, který snižuje psychický stres a dělá zvíře náchylnější k učení a vzdělávání.

Tento typ lékařského zásahu je nejúčinnější při použití ve spojení s behaviorální trénink. Prodloužené pokusy znecitlivění zvířete odletem a aklimatizovat ho k myšlence dočasného odloučení jsou obvykle docela úspěšný. Buďte si vědomi, nicméně, že by měla pozitivní zpětná vazba je vaše strategie zde. Trestání your psa, když je ve stavu úzkosti pouze zvýší řekl úzkost a vaše problém ještě horší.

Jakmile máte pocit, že máš úzkost z odloučení pod kontrolou, vždy jistotu, strávit dostatek času se svým miláčkem a pravidelně cvičit ho nebo ji, jak se zbavit přebytečné energie. Vždy být vědomi možnosti vzniku dalších ohnisek when podstupujících vážný změny životního stylu a podniknout kroky předem dostat svého psa slouží k těmto změnám v postupné způsobem.
Separace Úzkost, zdravotní problémy, zdravotní

Zápal plic u koní je bakteriální infekce
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Známky a příznaky
Ušní infekce a ušního svrabu: Annoying, ale Beatable
Jaterní poruchy a tělo koně
Cushingova nemoc u starších koní
Zdraví
Šroub-tailed Psi a hemivertebrae
Co dělat, když Váš kůň má respirační infekce
Agouti Gene Za Mnoho páskovaných Coats ve špičáky
A strastí kožních alergií u psů

Leave a Reply