Skládání dermatitida je vrásčitý problém

Kožní záhyb dermatitida je častým problémem v mnoha plemen psů, ale ten, který obvykle není příliš obtížné řídit s několika úpravách koupání, péče a běžná údržba pro psa. Fold dermatitida je kožní onemocnění, které je způsobeno tím, styku pokožky proti pokožce a odření a tření může způsobit. V kombinaci s vlhkostí a přítomnost bakterií může vést k těžkým lézí a vředů v záhybech kůže, která může stát závažná, pokud se neléčí.

Kožní záhyb dermatitida se může rozvíjet v různých oblastech těla v závislosti na plemeni psa. V brachycefalickým psů nebo u psů s krátkou, tlačil v ústí je dermatitida často všiml v záhybech kůže podél tlamy. To může být vážný problém zejména v případě malých množství potravin také najít svou cestu do těchto záhybů. Jídlo zkazit, způsobuje zápach a zvyšuje riziko závažné infekce z různých druhů bakterií stafylokoky. Některé z těchto psů mají také hluboké záhyby kůže, kde jejich ocas vyhovují jejich záda, zejména v chovech s vývrtkou tvaru ocasu.

V barváři, plochy na krku, trupu a nohou Bassets, Mastifové a dalších velkých plemen s volnou kůží jsou často nejvíce postiženy. Kromě toho vrásky kolem očí a na čele nebo na čelo těchto psů může být problémem oblast. Shar Pei psi jsou velmi dobře známy při kožních problémech a řasy dermatitidy a ty, které mají velmi volnou kůži třeba být velmi pečlivě a pravidelně kontrolovány. These breeds mají také velmi volné rty, které mohou rozvíjet rty fold dermatitidu, která je ještě zhoršuje slin a potravin částic z úst, který bude hromadí a zůstat v záhybech, což ideální růstu oblastí pro bakterie.

Feny, které jsou obézní také může vyvinout vulvy fold dermatitidy kvůli záhybech kůže proti genitální oblasti. V některých případech je moč je skutečná pasti proti kůži vést k opaření na kůži a zvyšuje riziko infekcí močových cest. Každý obézní fena je v ohrožení pro tuto podmínku.

Majitelé si všimnete vlhké až vlhké pocit v záhybech kůže často doprovázena špatnou nebo hnilobný zápach a část je horká na dotek. V některých případech je otevřený hledá bolest nebo vlasy mohou být pryč z této oblasti. Když je třeba poznamenat, tomu je důležité mít veterináře vlastně kultury bakterie přesně určit, které antibiotikum bude nejvíce efektivní, stejně jako určit, zda je jako sekundární stav způsobený jiném alergie nebo více všudypřítomné stavu kůže.

Léčba bude zahrnovat pravidelné koupele oblasti nebo psa pomocí antibakteriální šampon, kompletní sušení pomocí sušení řešení, lokální nebo ústní antibiotika zacházení pro infekcí stejně jako pečlivě sledovat jakékoli opakování problému. Pravidelné čištění záhybech kůže, bude to zejména obličeje a rtů kožní záhyby často brání jakékoli jiné problémy. Pro některé psy tělesné hmotnosti může být důležité, a pro plemena s velmi hlubokými nebo nadměrné vrásky na obličeji operaci lze odstranit některé přebytečné kůže, takže při čištění a údržbě kůže mnohem jednodušší.
Skládání dermatitida, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, Kožní podmínky, získané poruchy

Zánět slinivky břišní
Equine polysacharid Storage myopatie
Nadýmání: Minor-Sounding Stav způsobuje významné zdravotní krize
Kočičí Kardiomyopatie
PRA: Sight-Stealing genetická porucha, Listy Psi Blind, ale ne utrpení
Tetanus: Dobrý výroba a Rutinní očkování může prevenci této choroby
Lymfosarkom
Ununited Anconeal proces není vždy oslabujících
Narození Obtíže
Reakce na podráždění očí
Krmení starší pes

Leave a Reply