Spinal Ochrnutí V Dogs, různé příčiny u různých plemen

Stejně jako u většiny typů zdravotních symptomů nebo podmínek je vždy více než jeden možný důvod pro spinální paralýzy u psů. Pochopení toho, co způsobilo ochromení v první řadě je důležité, aby mohli úspěšně diagnostikovat, léčit a dokonce i omezit průběh ochrnutí. Protože tam je tak mnoho různých možných příčin spinální paralýzy pochopení toho, co jsou příčiny jsou pro plemeno psa, je důležité.

V dlouhé, nízko u země plemen s krátkými nohami a delší záda such jako jezevčíky a Baseti Is Spinal obrna často způsobeno tím, meziobratlové ploténky onemocnění, které je způsobeno tím, protrhnutí disky vyvíjí tlak na míchu a vede k ochrnutí. Ve více plemene konkrétní spinal paralýzy známý jako jezevčík ochrnutí podmínka může často být zrušena, a zabránit, pokud zadní je zjištěn problém včas a pes je k dispozici velké množství omezeného pohybu času a vodoléčby k posílení svalů podél zad a zádě, aby se zabránilo trvalé ochrnutí páteře.

V Corgies, německých ovčáků a irských setrů degenerativní myelopatie může způsobit úplné ochrnutí a je způsobena poškozením neurologických buněk a vláken, které jsou nositeli zprávy v zádech. To je častější u starších psů a není tam žádný známý lék nebo léčba, aby se zabránilo progresi onemocnění.

Fibrocartilaginous embolie může nastat v oblasti páteře, která způsobuje, že disk zcela prasknutí a malé části přerušit. Tyto malé kousky chrupavky netlačte v míše, spíše se zapustit se v míše, což v neúplných signálů mezi končetin a mozku.

Meningomyelitis je bakteriální, virové nebo zánětlivé stavy, které způsobují zprávy z mozku do končetin, aby se smíšené, což v plné částečné ochrnutí. Často tyto podmínky, pokud jsou léčeni správnou farmakoterapii může být obrácen tak dlouho, dokud svaly nebyly vážně zakrněla. Fyzikální rehabilitace a vodoléčba nebo použijte vodu k podpoře váhy psa, zatímco oni získat jejich schopnost pohybovat se, je velmi užitečné a byl velmi úspěšný v dovolení tito psi znovu chodit. Beagles jsou často náchylné k tomuto typu krku a zpět ochrnutí, které je známé jako bolesti Beagle krku syndromu.

Discospondylitis je infekce v obratlích a odpovídající disk, který způsobuje extrémní bolest, když se pes snaží se přesunout. Obvykle se tato infekce je způsobena krví bakteriální nebo virus, který napadá již oslabený disk, často ten, který je v brzy pokročilých stadiích degenerace. Léčba antibiotiky, steroidy a proti horečce, je často velmi užitečné, i když obratle bude i nadále být oslabena infekcí.

Tam jsou také vrozené vady a genetické podmínky, které mohou zvyšovat psa nebo štěně na problémy se zády vedoucích ke konečnému ochrnutí. Stejně jako u je jakýkoli typ progresivního stavu včasné diagnózy a pokračující podpůrnou léčbu potřeba pomoci psa přizpůsobit se sníženou pohyblivostí.
Spinal Ochrnutí, zdravotní problémy, zdraví, Společné problémy, problémy s kostmi, získané poruchy

Zpět Ohýbání může být problém u starších koní
Prodloužený měkké patro, hlavní příčinou dýchacích obtíží v krátkém náhubek psů
Inside-Out řasy Agony of entropium
Patent Ductus Arteriosis: Mending zlomené srdce
Fell Pony syndrom je dědičné Fatal Condition
Protopsis: otevření očí zážitek
Eye Drenážní
Juvenile Onemocnění ledvin je rozšířená v mnoha plemen
Artritida
Nádory vlasový folikul – Skoro kosmetický problém u některých plemen
Dospělý pes Očkování

Leave a Reply