Správa Hubnutí u obézních koní

Pro libovolný počet důvodů koně může začít k přibírání na váze. Často koně, které byly tvrdě pracují, nebo pravidelně vykonává koně, kteří se náhle ocitnou se obrátil na pastvinách, bude v důchodu, nebo dokonce zotavuje z úrazu začínají přibírat na váze kvůli těla neschopnosti změnit metabolismus k účtu pro snížení spálených kalorií.

Poníci jsou často velmi náchylné k nárůstu tělesné hmotnosti v důsledku chovají mít pomalejší metabolismus. Mnoho z pony plemen vynikal a prospívali v oblastech, kde si koně by se hladem a přes generací upraven tak, aby mohl žít na velmi malé množství nízké kvality krmiv. V moderních, domácí prostředí s svěží pastviny a denní obilí, tyto poníky jednoduše sbalit na libry, dokonce s pravidelným cvičením. Někteří koně a poníci jsou také uvedeny obrovské množství lahůdek, doplňků a doplňkových látek, které jsou jednoduše nejsou potřeba, nebo dokonce zdravé pro koně. Sladké pamlsky, může zachází s vysokým obsahem sacharidů a tuků mohou vést k přidání hmotnosti na svého koně, pokud jsou krmena v mírném nadměrným množstvím.

Koně se také byli chováni, aby na svalové hmotě. Mnoho z těžkých plemen koní nebo jejich návrhů plemen byly vybrány právě pro svou schopnost, aby na váze, která, v případě, že kůň není použit, bude do značné míry ukládání tuků. Koně všech velikostí zrozen, aby žil úplně mimo trávy, jestliže jsou všechny bílkoviny, vitamíny, energie a minerály potřebné jsou přítomny na pastvině. Přidání obilí, alternativní zdroje, pelety a dokonce i doplňky je naprosto v pořádku, tak dlouho, jak se to dělá v rovnováze a v přiměřených množstvích.

Pracovní koně budou, podle definice a zdravý rozum, potřebují více krmiva a vyšší kvality novinkami, než koně, které jsou na pastvině většinu času a používá se pouze příležitostně pro rekreační ježdění. Zatímco není tam žádná tvrdá a rychlá pravidla o tom, kolik cvičení je nezbytné pro koně, většina chovatelů a veterináři doporučují volný přístup k velkému výběhu nebo pastvy, ze společenství ostatních koní, stejně jako pravidelné cvičení alespoň 30 minut denně pro koně, které jsou používány příležitostně.

Získání koně ztratit nežádoucí váhu je kombinací snížení příjmu kalorií a zvýšení výkonu. Vzhledem k tomu, obézní nebo s nadváhou koně mají více problémů s kloubem a poškození svalů postupně zvyšuje pracovní doby a pozoroval koně příznaky stresu, nepohodlí nebo únava je nezbytné při zvyšování výkonu. Vyhněte se cvičení v horku dne nebo na tvrdé povrchy, které by mohly vést k noze a kopyt problémy.

Nadváhou koně by měly být poskytovány spoustu čerstvé, čisté vody a přístup k dobré pastviny kvalitní trávy nebo trávy typu sena. Zrna a pelety krmiva by měl být minimální ve stravě, ideálně není přítomen vůbec, dokud je hmotnost na požadovanou úroveň. Místo sladkých lahůdek nebo obchodních koní dárky, zkuste poskytuje některé plátky mrkve, jablka, brokolici nebo celer jako pamlsek či odměnu. Každý kůň bude mít své vlastní oblíbené ovoce nebo zeleniny, takže se trochu experimentovat zjistit, co zdravé svačiny můžete nabídnout své koně.
Přes Hmotnost Získané poruchy, zdraví, krmení

Vzácné poruchy způsobuje částečné vypadávání vlasů u psů
Úzké oční štěrbiny Distichiáza: Pohled na nemoc zřejmé
Iris Coloboma: Jeden z mnoha vrozených špičáku oční poruchy
Žaludeční krutů: smrtelné pro vašeho psa
Chybí struktur oka příčiny dědičných Colobomas
Šedý zákal se může objevit u mladých a starých psů
Zub ztráta je více než jen kosmetický problém
Podlitiny a krvácení u psů s trombocytopenií
Scottie Křeč: Cena Nobility
Tricky porucha často napodobuje epilepsie, IBS
Teplo Stoke Is Not Just A Summer Problém

Leave a Reply