Teplo Citlivost problému stárnutí u některých plemen

Teplo citlivost nebo neschopnost tolerovat teplo může být problém v mnoha plemen. V brachycephalic psi nebo pug čichal psů, jako Terriers Boston, mopslíci, pekingský palácový psík, boxerky, buldoci nebo Shih Tzu jsou plemena nejvíce náchylné k problémům při vyřizování teplo, ale u jiných plemen mohou mít obavy stejně. Některé dvoulůžkové plemen, kteří byli chováni pro chladnější, může severních klimatech také být náchylní k tepelné citlivosti, kdy se přestěhoval do více oblastí mírného pásma. Teplo citlivost může vést k vážnému, život ohrožující úpalu vidět v psa, jehož vnitřní teplota stoupne nad 107 stupňů Celsia.

Ve většině psů tepla citlivost znamená, že budou mít problémy s dýcháním, udržování jejich teploty jádra v normálním rozmezí, a pobyt hydratované v horkém počasí. Většina psů, které jsou citlivé na teplo jsou dost chytří a zůstane ve stinných oblastech, pít hodně vody, a vykonávat pouze když je teplota chladnější. Bohužel, mnoho majitelů podpořit jejich pes je vykonávat v žáru dne, což vede k tepelné citlivosti a úpal problémy. Teplo citlivost není něco, co může být opravena, i když majitelé si mohou vybrat, aby klip své těžké osrstěné psy a minimalizovat mimo čas v nejteplejších měsících roku.

Jako psi dospívají často se těžší a méně aktivní s možností snížení srdeční činnost a dýchání fungování. Tato snížená tělo fungování může vést ke zvýšení problémů při regulaci tělesné teploty, což vede k mnohem větší citlivost a reakce na teplo, a to i pro psy, které dříve zdálo se, že nemá problémy s manipulaci s teplým podnebím.

Často majitelé budou nezaznamenáte žádné tepelné citlivosti ve svých malých psů, zejména těch, které tráví hodně času v domovech klimatizované a apartmánech. Často tito psi pouze ven na velmi krátké procházky nebo ulevit, že opravdu umožňuje dostatek času mimo pro tepelné citlivosti být problematické. Majitelé mohou být velmi překvapeni tím, že jejich pes, který nikdy neměl problémy s tepelným citlivostí v minulosti náhle rozvíjí příznaky nadměrné lapal po dechu, slinění a zoufalý dech, když jsou venku na delší procházky. Psi, kteří jsou vždy umístěna v konstantních podmínkách klimatických kontrolovaných musí být velmi pečlivě dohlížel, zvláště když venku během několika prvních horkých dnů na jaře nebo v letním období.

Vždy pečlivě seznámit svého psa horkém podnebí nebo teploty, pouze umožňuje jim small období času mimo pečlivé sledování, postupně zvyšuje době, kdy jsou mimo. Poskytnout spoustu stínu a svěží, chladné vody po celou dobu. Pokud váš pes je starší, má hustou dvojitou srst nebo má historii tepla citlivosti nebo tepelných mozkovou mrtvici pouze cvičení v interiéru nebo v nejchladnějších částech dne. Vždy sledujte jakékoliv známky nadměrného nebo těžké lapal po dechu, slinění nebo dýchacími problémy a okamžitě přesunout do stínu, poskytnout vodu a omezují pohyb psa v tomto okamžiku.
Přehřátí, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, poruchy Získané, Různé poruchy, Heat Citlivost

Zdravé a problematická Cvičení
Tetanus: A Fatal Lockjaw nemoc
Koňská chřipka je závažnější než jen chřipka
Renální Kortikální hypoplazie: Neúplné Vývoj ledvin Cortex
Psi vystavit několika typů krevních poruch
Zakrslosti Gene nedílná součást některých psích plemen, Problematická pro Ostatní
Málo Nozdry V Pug-čichal chovy
Tato alergická reakce může být smrtící pro vašeho psa
Hemofilie Spravovatelná Stav u většiny psů
Genetické mutace vést k poruchám v psím Cornea
Cysty na zadní může být Dermoid Sinus

Leave a Reply