Udržet ochladit v Dog Days Of Summer

Ve svých přirozených druhů volně žijících státních psů, jako jsou kojoti, vlci a dokonce i lišky mají tendenci trávit většinu svého času v horkých letních měsících hluboko ve stinných oblastech nebo v chladnějších, oblastech s nízkou podél vodních toků. Zatímco ne noční, že raději zůstat relaxaci a spí v žáru dne, pak se ven a lovit a cestování ve večerních hodinách, ráno a noční hodiny. Tento přírodní způsob, jak sledovat jejich tělesnou teplotu klade nižší nároky na jejich dýchací a oběhový systém a pomáhá udržovat je na příjemnou teplotu. Samozřejmě kotvení ven slunci, stejně jako omezení pohybu v této době také hodně pomáhá.

Domácí zvířata jsou více naladěni na živé právě naopak, aktivní v denních hodinách s jejich lidské rodiny a spaní během chladnějších večerních hodinách. Vzhledem k tomu, domácí psi nemají lovit pro vlastní jídlo, aby zůstali naživu to není tak velký problém pro psy samotné. Nicméně celá tato aktivita v žáru dne může vést ke zdravotním problémům, včetně úpalu, dehydratace a dokonce dýchací problémy. Typicky více obyčejný v těžkých povrstvené, obézních, seniory nebo krátký náhubek psů, může každý a všechny tyto podmínky se vyskytují v každém plemeni kdykoli, a to zejména v případě, že jsou i jiné zdravotní podmínky přítomní.

Pochopení trochu o vašeho psa vnitřního chlazení, jakož i podmínky, které mohou rozvíjet ve vašem dvoře může pomoci váš pes zůstat v pohodě i na nejžhavější den.

Dýchání a Funící
Na rozdíl od lidí, psi nemají potní žlázy po celou dobu jejich kůži. Oni se nepotí jako my jako způsob, jak zchladit. Psi osvěžit lapal po dechu, což odpařování z jejich jazyka a úst, stejně jako pomocí rychlého proudění vzduchu k ochlazení jejich vnitřní teplotu jádra. Psi také pot od spodní části nohou, což je důvod, proč jejich polštářky, aby mokré otisky na chodníku nebo na podlahu, když je to velmi venku horko, nebo se právě dovnitř z delším horizontu.

Jak si lze představit, tento způsob ochlazení není opravdu velmi účinné, zejména pokud pes má masivní plášť a je větší velikosti psa. Velmi rychlý lapal po dechu, je často první známky úpalu, následuje dezorientace, slinění, ohromující, zvracení a nakonec zabavení jako hnutí, nebo dokonce kóma.

Zacvičte si.
Více Pes vykonává více on nebo ona bude muset dýchat tvrdší nebo kalhoty se ochladit svůj vnitřní tělesnou teplotu jádra. To není nic jiného než zvýšení pocení a dýchání lidi mají, když jdou zaběhat v horkém dni proti jogging na chladném dni. Bohužel mnoho majitelů nepřestávají přemýšlet o tom, jak pes může dojít teplotu a očekávat, že běhat po nebo zapojit se do opravdu intenzivní typy cvičení. Omezení vyšší intenzity činnosti se brzy ráno nebo později večerních hodinách může dovolit váš pes zůstat v pohodě a přitom získat výhody mnoha rutinní cvičení. Další možností může být vzít svého psa na břehu jezera a umožnit jim, aby se do vody a plavat. Běh v mělké vodě také pomáhá udržet tělo v pohodě jako nohy, jeden z tepla uvolňujícího oblastí, jsou neustále v chladnějších teplotách.

Další možností, která je doporučena pro psy je mokrý šátek nebo šálu a dát ji do mrazáku. To pak může být přijata, a svázaný kolem krku psa poskytnout jakousi velmi flexibilní ledem. I když to nebude držet váš pes v pohodě po dlouhou dobu je to opravdu dobré na menší psy a psy s krátkou srstí jako rychlý zchladit možnost.

Make It Shady
Pokud váš pes má zůstat venku a nemůže být v klimatizovaném prostředí, alespoň snažíme poskytnout co největší stín jak je to možné. Psí bouda, která je odvětráván, aby cirkulace vzduchu mohou pracovat, ale zcela uzavřena v zimě stylu psa domu se rychle stane sauna v létě, když v přímém slunečním světle. Je-li větší winterized bouda mohou být umístěny v úplné odstínu mohou být přijatelné v závislosti na tom, jak horký to bude ve skutečnosti se v klimatu oblasti.

Nalezení stinné místo ve dvoře a zvlhčení dolů půdu každé ráno může pomoci váš pes najít chladné místo lehnout a relaxovat, zatímco jste pryč. To bude samozřejmě znamenat, že pes může mít trochu bláta na ně, když se dostanete domů, ale pokud jste právě tlumit a ne namočit oblast je často minimální. Někteří psi budou také používat brodili dětský bazén stát a sedět, že se ochladit. Opět, umístění ve stínu a ne na přímém slunečním světle je důležitá nebo voda ohřeje a stal se nepohodlný.

Spousta vody
Psi potřebují obrovské množství vody v letních měsících, a to zejména, když venku. Uveďte alespoň jednu velkou zalévání jídlo na bezpečném místě, které není možné převrhnout, když jste pryč. Mnoho majitelů nastavit miska na vodu pod venkovní kohoutku, a pak nastavte kohoutek na infuzí. To poskytuje konstantní čerstvé a mírně chladné vody tak, aby byl pes vždy má přístup k vodě.

Automatické waterers, fontány a dokonce i čerstvé rybníky mohou být všechny skvělé nápady, jak přidat do své krajiny, ale také čerstvou vodu pro Vašeho psa. Pokud máte rybník je nutné použít oběhového čerpadla a filtr, aby se zabránilo vody z rozvojových bakterie nebo stále stagnuje.

Zůstat doma porazit tepla
Když venkovní teplota začne vstávat do vyšších rozsahů, zejména pokud nad 90 do 100 stupňů Celsia ochranné známky, je to opravdu důležité, aby velmi pečlivě sledovat svého psa. V ideálním případě v těchto teplotách by psi být v klimatizovaném prostoru domu, aby se zabránilo případné zdravotní problémy. Brachycephalic nebo krátkodobé muzzled plemena, jako je například mops, boxer, Boston teriér a dokonce Pomeranians a Shih Tzu by neměla být venku v těchto povětrnostních podmínek. Vysoká vlhkost může také způsobit dýchací potíže, a je-li ve spojení s vysokým teplotám majitelé musí být velmi ostražití pro první příznaky říje zdvih a možné respirační stres a problémy.
Přehřátí, dehydratace, respirační problémy, zdraví, cvičení

Bolestivé Foot Problém: interdigitální Cysty
Řezy a rány
Odčervení Your Dog
Roztříštěné Mediální coronoid procesu Bolestivé koleno problém
Koleno Dysplazie Key Příčina psů artritidy
Zdědil Ucpání Heart Valve, může zúžení ohrozit Váš mazlíček
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav
Retinální Folds: oční vady byste měli být vědomi
Cystinurie a ledvinové kameny u psů
Spavin a koně: Chcete-li jet nebo ne To Ride?
Afty: Wet Weather Foot Problém

Leave a Reply