Udržet si Shar Pei v tip top tvar

Péče o čínské Shar Pei nemusí být práce na plný úvazek, ale bude to vyžadovat trochu oddanosti a řízení času na vaší straně. Pamatujte si, že zatímco psi jsou soběstačné stvoření, stále spoléhají na vás na pokrytí základních potřeb, jako je jídlo, voda a cvičení. Čínský Shar Pei vyžaduje denní cvičení zůstat ve formě. Dospělý Shar Pei by měl vážit 40 do 55 liber. Pokud váš pes je blízko k překročení této hmotnosti jako štěně, že je čas pro vás, aby drastické změny vašeho psa stravy a zavést dobrou cvičební program.

Zacvičte si.

Užívání Shar Pei ven zprostit se nepočítá jako každodenní cvičení. Měli byste mít svůj Shar Pei na 30-40 minut chůze každý den udržet si zdravou váhu. Pokud budete pracovat celý den a vaše Shar Pei je nezůstalo doma celý den, je to naprosto nezbytné, aby se to v noci na dlouhou relaxační procházku. Shar Pei má spoustu energie a ponechat uvnitř domu celý den umožňuje pouze jeden způsob, jak uvolnit tuto energii, která je k žvýkat nábytek a obuv!

Dlouhá relaxační procházka bude dát své Shar Pei potřebnou cvičení pro udržení své vlastní hmotnosti. Ujistěte se, aby vaše Shar Pei na vodítku, aby se zabránilo z boje s jinými psy. Pokud jste rychlá typ člověka, a dáváte přednost svižné zaběhat nebo zahrát aport, bude váš Shar Pei jistě milovat! Jakékoliv cvičení, které dostane vašeho psa srdce čerpání udrží to šťastná a zdravá. Ujistěte se, že vám nabízí spoustu vody a to brát s nadhledem, když je výjimečně venku horko.

Duševní zdraví

Čínský Shar Pei je velmi nezávislý smýšlející pet a protože je tak silná, je jeho duševní zdraví často zanedbávány. Není to jen duševní zdraví, pokud jde o deprese, Shar Pei potřebuje duševní stimulaci v průběhu dne, a to i ve vaší nepřítomnosti. Pokud nemáte luxus pracovat doma, se snaží opustit televizi na tak, aby váš pes má něco se zaměřit na jiná než vaše boty!

Představujeme vám nový Shar Pei, aby v domě plném dětí a dalších domácích zvířat může způsobit mentální deprese. Pokud se přijetí Shar Pei štěně, aby ji domů v době, kdy je váš domov je ticho. Nechte svého psa se seznámit s jeho nového domova, bez přidaného tlaku lidí, kteří se snaží pohladit a dělat to znervózňuje. Jakmile bude vaše Shar Pei cítí pohodlně s vámi a jeho nový domov, ukázat, že po celém místě, a pak pomalu zavést zbytek vaší rodiny. Malé kroky, jako jsou tyto zajistí mentálně stabilní Shar Pei.
Čínský Shar Pei, cvičení, zdraví

Vrozená porucha způsobuje přední nohu deformity u psů
Potrhané vazy ovlivnit Zvířata stejně jako lidé
Kožní vyrážky může být chronické ekzémy V mnoha psích plemen
Geneticky-Based Eye nemoc Převládající v kolie
Levandule Hříbě syndrom: Vzácné Fatal Stav Ve Arabové
Psí Vzorované Plešatost: Sign of Auto-imunitního potíží?
Nízká imunita
Mitrální chlopně Onemocnění srdce
Opisováním: A Sign Of nudy ve stájích
Dermatomyozitida je nejčastější u mladých kolie a Ovčáci
Zánět slinivky břišní

Leave a Reply