Ununited Anconeal proces není vždy oslabujících

Ununited anconeal proces je forma lokte dysplazie, která se dědí. Tato podmínka je přítomný při narození a mohou pohybovat v rozsahu od mírné a relativně nepozorovatelný k těžkým poškozením jater u psů schopnost pohybovat. V některých případech ununited anconeal proces je velmi bolestivé průběžně pro štěně či psa, zatímco v jiných bolest se zdá minimální a může pouze vzplanout, pokud pes se vykonává více než obvykle nebo byl zmírněn na dlouhou dobu a pak se náhle dostane do pohybu.

Ununited anconeal proces je zděděn polygenetic faktorem, což znamená, že více než jeden gen kombinace způsobuje stav. To komplikuje schopnost jednoduše chovat se podmínky v rámci řádku nebo plemeno, protože existuje mnoho různých genů, které by mohly být zapojeny. Ununited anconeal proces je nejvíce obyčejně nalezený ve větších, těžkých plemen jako je německý ovčák, baset a Saint Bernard, i když se mohou vyskytnout v každém větším plemenu psa. Anconeal proces je malý, kostnatý výčnělek, který je volný, když se narodí štěně, pak, jak štěně stárne, pojistky s ulna tvořit podporu pro loktem. U některých psů s dědičnou genetickou podmínkou anconeal proces není pojistce s ulna, opuštění nevyvinutá oblast lokte, který způsobuje bolest v pohybu. V normálních psů toto splynutí anconeal procesu a loketní dochází před štěně je šest měsíců, ale u postižených psů tomu nikdy pojistku.

Majitelé se nejprve všimnete známky bolesti a kulhání v lokti po štěňátka hrály nebo vykonávat, nebo když se teprve začíná pohybovat po odpočinku. Bolest může být v jedné nebo obou nohou a mohou přicházet a odcházet, ale obvykle je horší po cvičení. Často loket oteklý a horký na dotek a pes bude uskočit nebo odtáhnout v bolestech případě, že se dotkl nebo s ním manipulovat.

Pokud se tento stav neléčí bude horší s časem, což často vede k úplné nehybnosti pro psa. Malé kousky kosti může ulomit anconeal proces a chatu v loketním kloubu, což vede k dalším komplikacím a bolesti. Psi s ununited anconeal procesy nemohou spontánně vyléčit a nedostatek léčby i u psů s relativně mírných podmínek se obvykle za následek artritidou v loktech jako společný nadále nosit nepravidelně v průběhu celého psího života.

Naštěstí chirurgické postupy jsou poměrně časté opravit tuto podmínku. Veterináři mohou buď připojit anconeal proces ulna pomocí šroubů k fixaci kosti nebo mohou zcela odstranit anconeal proces k odstranění bolesti. Nový výzkum a vývoj plastových kloubu pro těžce postižených psů je v současné době s nádherně slibné výsledky na několika výzkumných univerzit. Doufejme, že v příštích několika letech tento postup bude přístupnější a dobře známé.

Po operaci psi budou muset být imobilizované do kloubů a kostí se uzdravil. Budou obvykle kladen na analgetik i jako specializované diety, aby jim v rámci doporučených hmotnostní rozpětí a zabránilo uvedení dodatečný tlak na kloubu. Většina psů se zotaví během měsíce nebo dvou, ale může mít vždy mírné kulhání k jejich chůze.
Ununited Anconeal proces, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, problémy s kostmi

Měď toxikóza: Most často vyskytuje v plemena teriérů
Málo Nozdry V Pug-čichal chovy
Křehký Hoof Může vyvolat dlouhodobé solidnosti problémy
Vředy u koní může být způsobena stresem
Zánět kloubů a svalů
Objektiv Luxace v kategorii Psi
Prodloužený měkké patro, hlavní příčinou dýchacích obtíží v krátkém náhubek psů
Asymetrický čelistí
Psím von Willebrandova nemoc podobná lidské hemofilie
Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Oblačno Oči obvyklé v mnoha Aging Psi

Leave a Reply