Ušní maz Nahromadění

Zdravé kočky budou mít čisté uši. Vnitřek ucha bude růžová a bez zápachu. Nebudou mít škrábance nebo ztráta vlasů kolem uší, ani nebudou mít ušního mazu nahromadění uvnitř ucha.

První vážná smysl kočky je zrak, zatímco druhý je zdravý. Jejich smysl zvuku se zvětší ve srovnání s lidmi. Divoká kočka musí být schopen slyšet havěť běží přes pole, aby jej upozornily, že je čas na večeři. Smysl zvuku rozvíjí o druhém týdnu života, aby dítě kotě může slyšet jeho matka vrní.

Jakmile vnitřek ucha je nezdravé, že by mohla být způsobena plísňovou infekci nebo ušního svrabu. Příznaky zahrnují velmi červené uši, tmavé vypouštění nebo ušního mazu usazeniny.

Příčiny pro vosku nahromadění

Ušní maz tzv. cerumen je tmavě hnědá barva. V některých případech běžné odvodnění činnost ucha vytváří, protože nenormální sekrety jsou příliš daleko do zvukovodu a nemůže být očištěn od přirozeně. To je, když uvidíte ušního mazu elektřinou.

Nesprávné čištění – Majitelé mohou nechtěně dostat vodu v kočičí uši při koupání to, to může způsobit nahromadění vosku a infekce v uchu.

Vlastně nejčastější ušní problémem u koček je roztoči, a který způsobuje ušního mazu elektřinou. Tento tmavý vosk buduje a ucpává zvukovodu.

Ušní roztoči jsou paraziti s osmi nohami, které se plazit vnitřní uši kočky. Tam jsou stovky těchto malých tvorů plazících kolem a nekonečně otravné kočku. Není divu, chudé kočka škrábance a potřese hlavou. Tyto malé chyby jsou neúprosné. Dalo by se dokonce všimnout černé skvrny v uchu, který je samozřejmě ušního svrabu.

Tento stav je vážný, pokud ušního svrabu se nepovažují a zbavili, mohou cestovat po zvukovodu do vnitřního ucha a způsobit infekci. Vaše kočka ztratí rovnováhu středního ucha je tělo rovnováha centrum. Kočka může také být schopen udržet svou hlavu. Ušní roztoči mohou být přenášeny z kočky kočky, a od jiných zvířat, jako jsou psi a králíků.

Příznaky

Tmavě hnědé vosk nahromadění

Black spec do ucha

Poškrábání a třepání hlavou

Nesprávné vyvážení

Neschopnost zvednout hlavu

ÚPRAVA

Některé domácí opravné prostředky patří trošku oleje na vaření; zeleninu nebo olivový zabít ušní roztoče. Olej je vložen pomocí injekční stříkačky nebo kapátka.

Masáž ucho po ropném žádosti, aby se uvolnily nečistoty.

Stěry ucho s Q-Tips – Pozor, musíte být velmi opatrní. Pokud postup není provedena správně, může pet vlastník skutečně vynutit ušní bubínek, nebo zadejte zvukovodu a způsobit trvalé poškození. Nejlepší je ponechat až k veterináři, aby tamponem kočičí ucho.

Ušní kapky

Přírodní léčba – Psorinum nebo síra, žlutá dock Extrakt kořene, mandlový olej a vitamín E

Antibiotika

V některých případech, kdy se ucho vosk je daleko do ucha, že bude muset být odstraněny chirurgicky.

Prognóza

Ušní maz nahromadění není to vážný stav, ale je to stav, který může dráždit vaše kočka zejména pokud příčinou vosku vybudovat je z roztočů. Pokud si všimnete, ušní vosk, černé brejle, a vaše kočka poškrábání a třásl hlavou, nechte jej zkontrolovat nad tím, veterinární lékař, který Vás bude informovat o nejlepším léčebného plánu pro konkrétní kočky.
Ušní maz Build Up, zdravotní problémy, zdraví, ušní potíže, Genetické poruchy, poruchy sluchu, lékařské, ušní péče, péče o vzhled

Asymetrický čelistí
Jak zjistit, zda Váš kůň má Worms
Azoturia nebo spoutání syndrom u koní
Odčervení Your Dog
Obecné Stav ovlivňuje psa plodnost
Meningitida u psů
Zánět slinivky břišní
Keratokonjunktivitida sicca
Glaukom: “Sneak Thief” zraku ovlivňuje svého psa, příliš
Myasthenia Gravis: Vypnutí, ale léčitelné, Problem
Pes s nadváhou? Nezapomeňte Kontrola štítné žlázy

Leave a Reply