Výhody psů pro starší dospělé

Pro mnoho starších dospělých nebo seniorů, žije sám, je prostý fakt života. I když jsou stále žije s rodinnými příslušníky, často se mohou cítit izolované nebo neodpovídají na všechny aktivity, které se děje v rodině. Pro seniory, které jsou pečující o manžela nebo někoho blízkého se špatným zdravím, může to být velmi stresující a obtížné období. Skoro se zdá, dozadu, že zlatá léta jsou často nejobtížnější, protože mají být čas na odpočinek, sedět, a užít si sami sebe.

Pro seniory a starší dospělé, které žijí osamoceně nebo péče o partnera, který není v dobrém zdravotním stavu, mají psa dělat věci s nimi, mluvit a trávit čas s může být skutečná a ve své době. Psi jsou přirozeně milující, přátelský a šťastný, že kolem lidí, které mohou vyplnit v prázdnu, že mnoho starších lidí čelí každý den. Většina lidí, i když nejsou pravdivé milovníky psů, přiznat, že vidět pes hraje, je pozdravil s ocasem vrtí, nebo dokonce s psí rýt svou ruku nebo přijít a sednout vedle nich je vítaným místem ve své době.

Tato náklonnost a bezpodmínečná láska, kterou psi, stejně jako ostatní domácí zvířata, může poskytnout, je více než jen dobrý pocit. K dispozici je více a více výzkum pozitivních emocionálních, sociálních a zdravotních dávek, které mohou být měřeny a testy mezi těmito jednotlivci, kteří vlastní domácí zvířata a ty, které dona?Tt. Opravdu skvělé, najít zahrnují pozitivní změny fungování mozku, které mohou nastat, když lidé, zejména proto, že ve věku, budou mít s pokračujícím interakce s ostatními. Psi jsou často odkaz na této sociální interakce, pomáhá seniorům zůstat aktivní, zůstat zapletený v obci a jen dostat ven a trávit čas s jinými lidmi.

Zacvičte si.
Jak lidé stárnou, mají tendenci stát se méně pravděpodobné, že k výkonu. To je často způsobeno nedostatkem motivace v kombinaci s nedostatkem lidí vykonávat s. Senioři mají tendenci být méně pravděpodobné, že k ní připojit tělocvičny, cvičení nebo fitness kluby nebo pro dokončení rutinních walking nebo jiné fitness programy na vlastní pěst. Pes nebo štěně určitě poskytují motivaci pro každého, kdo jakéhokoliv věku dostat ven a chůzi.

Skvělá věc, o psy nebo štěňata ve srovnání k bytí v docházkové skupině nebo cvičení třídy, je, že pes není tam napadnout osoby fyzické kondice nebo sportovní schopnosti. Váš pes je šťastný, na procházku po okolí, nebo se energie procházku po pláži. Výběr správného plemeno, které není velmi náročné cvičení, ale také není pecivál pomůže udržet motivaci až při zachování intenzivní cvičení vyžaduje nízká.

Socializace
Psi jsou úžasné zdrojem lidské interakce. Se psem na vodítku v parku najdete lidi jen přijít a navázat konverzaci, a navíc se zde také, že vidíte stejné lidi chůzi své psy většinu dní, poskytuje jakousi sociální sítí příležitost. Často senior dospělí mají skutečnou výzvou při plnění dalších seniorů nebo zapojit se do aktivit, které je baví. Při běžném venčení a trávení času se svými domácími zvířaty v komunitě mnoho seniorů nalézt způsoby, jak sociální sebou.

Doggy off-vodítku parky, zejména mimo vrchol po a před pracovní dobu může být skvělá socializace zážitkem, jak pro vlastníky a psů. Některé parky dokonce skupiny, které splňují sdílet kávu, pochoutky a konverzace, zatímco jejich psi mají velký čas stejně.

Rutiny
Péče o domácí zvíře, zejména psa, vyžaduje nějaký druh rutiny. Psi se dostanete až do rána, vám pomůže najít motivaci jít na procházku, ale také vyžadují, abyste krmit, ženicha a péče o psa pravidelně. Udržet aktivní prostřednictvím rutiny a denních aktivit, pomáhá jak duševní poznání a paměť, ale také při normalizaci den pro seniory, které nemusejí mít žádné další konkrétní postupy k následování.

Zdraví
V květnu roku 1999 Journal of American geriatrie společnosti zveřejnila zprávu, která ukázala, že senioři občané vlastnící nebo ve styku se psy pravidelně najdete nejen lepší fyzické zdraví, ale lepší duševní zdraví v těchto seniorů s domácím zvířetem. Mají tendenci mít nižší krevní tlak, vyšší duševní čilosti, lepší vzpomínky a méně výlety na svého lékaře. Oni také mají tendenci být více fyzicky fit a hlásilo, že je více aktivní než non-majitelé domácích zvířat.

Často izolace nebo osamění, které zažívá mnoho seniorů lze minimalizovat nebo vyrovnávací paměti prostřednictvím mít zvíře mluvit. Pes, který sedí klidně a poslouchá, co máte na srdci, je skvělý podpůrný systém, bez ohledu na váš věk. Senioři, kteří běžně spolupracují s psy, kočky nebo jiné domácí mazlíčky mají nižší míru deprese, sebevražedných a úzkostné poruchy, než osoby bez přístupu k internetu.

Tento výzkum je teď tak pervasive než mnoho odchodu do důchodu komunit a asistované bydlení domy mají dům domácí zvířata, která všechny seniory žijící v domácnosti nebo komunity mají přístup taky. Tito psi jsou obvykle školeni terapie psů, ale některé jsou jen velmi přátelští psi, kteří přišli z útulků nebo zachrání usadit se s pacienty seniory v ústavní péči. Fyzický kontakt mezi jednotlivcem a mazlíčka může být také terapeutické. Senioři, kteří běžně kartáč a péče o jejich psy často mají méně potíží s artritidou, bolesti kloubů a svalů atrofie, protože se neustále snažíme, aby mohli pečovat o své zvířátko.

Pokud senior občan nemůže starat o své vlastní zvířátko, které mají člen rodiny se psem na návštěvu nebo několika hodin, kdykoli je to možné může být také dobrou volbou jak pro domácí zvíře a lidské. Tito psi budou milovat pozornost, když se dostanou, a člověk má šanci na péči o psa nebo jen komunikovat s milující zvíře.
Cvičení, Socializace, rutinní, zdraví

Tricky porucha často napodobuje epilepsie, IBS
Wobbler syndrom může být katastrofální pro vaše velký pes
Co dělat, když Váš kůň má respirační infekce
Nystagmus
Hoof Wall ztráta v suché nebo mokré vozovce
Předčasná Disc degenerace: Pěstování Old předtím jejich čas
Scottie Křeč: Cena Nobility
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Oční škrábance
Zánět žaludku
Alergické a Hormonální kůže

Leave a Reply