Weight Management pro psy

Pro většinu psů, jakož i majitelů psů na podzimních a zimních měsíců mají tendenci být mnohem méně aktivní než na jaře av létě. Počasí se stal chladnější a vlhčí a celkově to jen zdá obtížnější dostat motivovat jít ven a cvičení. Pro lidi, tam je vždy možnost chodit do posilovny, připojit sportovní a fitness klub, nebo si na staré běžeckém pásu nebo stacionární kolo, ale pro psy jsou cvičení možnosti opravdu omezené.Dokonce i pro ty psy, které zůstávají venku během dne jsou mnohem více pravděpodobné, že si našli teplé místo v nemilosti nebo chovatelské stanice a jen relaxovat a čekat na vás až se dostanu domů.

Najít způsob, jak pomoci spravovat své psy hmotnosti nad zimních měsících může být určitě výzvou. Pokud máte v plánu kreativní a jedinečné způsoby, jak se dostat svého psa venku a činnost můžete být překvapeni, jak dobře jsou schopni zůstat štíhlý a elegantní nad zimních měsících. Pamatujte si, že rutinní procházky jsou stále důležité jak pro fyzické a duševní zdraví, a navíc bude bránit svého psa uchylovali k destruktivnímu chování, pokud se cítí v kleci přes zimní sezónu.

Porce
Pokud váš pes je stále pravidelně, svěží dvacet-třicet minuty chůze alespoň jednou denně, a on nebo ona se zdá být přibírat na váze, prvním krokem je, aby pečlivě zkoumat, jak moc váš pes je jíst. Všechny tyto dodatečné malé dárky on nebo ona je dostat, když jste přípravu jídel, úklid po večeři, nebo dokonce jen jako byste chodili podle léčbě misky se chystá začít přidávat, když pes je méně aktivní. Pečlivě sledovat, kolik váš pes je jíst zahrnutím jak zachází a jídlo. Většina veterinářů a psí výživa odborníci naznačují, že váš pes by měl být stále více než 5% z celkového příjmu potravy za den z lahůdek a občerstvení, dokonce i ty zdravé. K dispozici jsou zdravé a hmotnost managed dárky na trhu, ale i ty, by měla být omezena na podporu psa jíst jeho nebo její jídlo.

Mnoho výrobců nyní seznam oba kalorií na léčbu, jakož i tuky na svačinu. Jsou také dát doporučený počet zachází za den, což je obvykle ne více než 5 denně v závislosti na velikosti na léčbu a hmotnosti psa. Pokud se snažíte pomoci váš pes udržet váhu, nebo dokonce pracovat off o pár kilo, rozřízněte každou sušenku nebo občerstvení v polovině nebo třetiny a každou z nich z kousků jako kompletní léčbu. Pokud tedy jste krmili 6 pamlsky před, snížit tři v polovině k vám šest poloviny. Váš pes bude ještě dostat pamlsek, jak on nebo ona očekává, bude to jen z poloviny tak velký. Další možností je koupit pouze zachází pro malé psy, bez ohledu na skutečné velikosti psa máte. To bude pouze účinné snížení, pokud jste již dříve živena velkým nebo středním pamlsky, ale to bude mírně snížit množství kalorií z lahůdek.

Spotřeba potravin při jídle může také být o něco menší než v zimních měsících, pokud je pes není aktivní, nebo je opouští potraviny za v misce. Většina psů bude jen jíst, dokud jsou plné, ale když tam jsou více psů, nebo pokud máte psa, který prostě požírá, co poměr můžete poskytnout, možná budete chtít snížit zpět ¼ celkové částky při vysokých období nečinnosti. Pokud váš pes zůstane aktivní, nebo je štěně pouze snížit po konzultaci s vaším veterinářem. Nikdy snížit jídlo na zvířata, která jsou v rekonvalescenci po zdravotní stav, ženy, které jsou těhotné nebo psi, kteří mají zažívací nebo metabolické problémy, pokud pracujete ve spolupráci s vaším veterinářem.

Zvýšení Cvičení
Můžete být překvapeni všech zimních aktivit, které můžete dělat se svým psem. Neexistuje žádný důvod, proč nemůžete všechny zachumlat a jít na procházku u jezera, parku nebo v zemi, jen proto, že tam je málo sněhu. Tyto výlety jsou skvělé pro celou rodinu, a zjistíte, že váš pes bude zpět do svého starého já, jakmile si uvědomí, že jsou pro zábavu trochu cvičení.

Pokud běžecké lyže nebo sněžnice, přičemž svého psa podél je skvělý výkon příležitost. Jen nezapomeňte, že váš pes nebude posuvné podél horní sněhu a budete muset pečlivě sledovat svého psa, a zastavit dříve, než on nebo ona dostane unavená. Ujistěte se, že také pravidelně kontrolovat jejich tlapky na jakékoliv známky ledu vybudovat mezi prsty, které mohou vést k kulhání a podráždění nohou. Kromě přinést vodu pro psa, jíst sníh nebude doplnit úbytek vody z těla, když jsou lapal po dechu silně a tvrdě pracovat. Nezapomeňte také, že vlhkost má tendenci být mnohem nižší v zimě, což povede k rychlejšímu dehydrataci.

Mnoho psů milují spustit dolů z kopce s rodinou při sáňkování či sáňkování. Jen buďte velmi opatrní, může to být velmi nebezpečné pro psa, protože často nevědí, dostat se z cesty. Někteří psi dokonce i lásku k práci v postroji a táhnout sáně nebo tobogán. Větší plemena a severní plemena jsou nejlepšími příklady psů, které mohou být použity pro sáňkování. Pokud opravdu vychutnat tento sport existuje sdružení psích spřežení a klubů ve většině severních oblastech a často pořádání výstav a školení.

Pokud budete soupeřit se svým psem v agility, myslivost, poslušnost nebo jiné typy událostí, které se nemusí zastavit školení přes zimu. Informujte se u svého místního psa sdružení nebo přístřeší, může být skupiny, které pronajal vnitřní zařízení pro celoroční trénink. Obvykle budete muset společný klub nebo sdružení k získání přístupu k pronájmu zařízení, ale cena je obvykle velmi rozumné.
Zdraví

Koňská chřipka je závažnější než jen chřipka
Odčervení Your Dog
Canine Onemocnění ledvin: Dvě Nemoci jedno jméno
Fibrosarkom: Rare Rakovina kostí u starších psů
Žaludeční krutů: smrtelné pro vašeho psa
Nízká imunita
Prodloužený měkké patro, hlavní příčinou dýchacích obtíží v krátkém náhubek psů
Potomac Fever: Sezónní Bakteriální infekce
Nepřesvědčivost
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Běžné problémy, které vedou k potratu u koní

Leave a Reply