Zadní noha ochrnutí do jezevčík

Zadní noha ochrnutí, běžně známý jako ochrnutí Jezevčík je nejvíce obyčejný v dlouhých podporovaných plemen. Jezevčík byl vyšlechtěn po staletí mít neúměrně dlouhou záda s krátkými nožičkami, aby podpořil jeho nebo její váhu na obou koncích. To má za následek velký problém pro dlouhé páteře, zejména v blízkosti středu, kde je malá podpora a převážná část hmotnosti. Pro jezevčíky, které jsou obézní tento problém může být ještě výraznější, ale i velmi vhodné Jezevčíci může mít tento problém, pokud se zranit jejich záda skákání nahoru nebo dolů nebo kroucení.

Páteř se skládá z obratlů, které jsou mnoha kostnaté struktury, které tvoří ochranu a podporu páteře. Mezi jednotlivými obratli je malý chrupavka disk, který umožňuje páteři flex a přesunout. Bez těchto disků páteř by být jen jeden drát, dlouhá kost, která by nebyla schopna neohýbejte. S dlouhými couval plemen tlak jemného dolů ohybu páteře směrem ke středu zadního výsledků v nerovném tlaku na discích, což způsobuje trhliny. Toto je známé jako meziobratlové disk onemocnění. Jakmile se to stane, a disk protrhne, to tlačí proti míchy, způsobuje bolest a neurologické problémy končit ochrnutím. Není-li se uvolní tlak paralýza bude pokračovat.

Tradičně jedinou možností pro majitele jezevčíky s ochrnutí byla buď chirurgický zákrok, aby se pokusili najít a opravit prasknutí nebo zvážit použití průvodní zařízení takový jako pes vozíku na podporu ochrnutého laně konec a zároveň umožňuje, aby pes mohl pohybovat. V těžkých případech Jezevčík ochrnutí může střeva a močového měchýře dojít ke ztrátě kontroly nebo vážně ohrožen, což vede k dalším problémům vlastníků.

Více nedávno tam byl rostoucí počet veterináře nemocnicích a výzkumných center, které pracovaly s ochrnutých jezevčíky s vodoléčebných technik. To zahrnuje umožňující pes postupně posilovat jeho nebo její záda tím, že vykonává ve vodě, přičemž všechny tlak ze páteře tělo je rovnoměrně zvednut vody. Výsledky byly velmi slibné s některými jezevčíky znovuzískávání plné využití jejich zadních nohách do šesti až osmi týdnů hydroterapie a omezeného pohybu.

Důkaz je ohromující, že hydroterapie a klec zbytek je nejúčinnější při prvních známkách jakéhokoli citlivost nebo poruchy chůze s pánevních končetin, které se často brání disk od prasknutí. Spádovištních nebo roaching na zadní stejně jako problémy s dělat to venku na močení je také první známkou toho, že problémy se zády se vyvíjejí. Promluvte si se svým veterinářem o hydroterapii nebo alternativní léčby, pokud máte nějaké obavy o vaši jezevčíka zádech.
Jezevčík Ochrnutí, zdravotní problémy, zdraví, Společné problémy, problémy s kostmi, získané poruchy

Fanconi syndrom: Zděděno Onemocnění ledvin
Stárnutí bere svou daň v podobě společného onemocnění
Rhinopneumonitis: Společná V Mladé koně pod tři
Zdravé a problematická Cvičení
Poruchy imunitního systému Strike Psi stejně jako lidé
Převrácené Oční víčka způsobit bolest, Vision Ztráta u mnoha plemen
Zadní noha ochrnutí do jezevčík
Široký rozsah kulhání problémy u koní
Co byste měli vědět o Shar Pei Fever?
Spinal Ochrnutí V Dogs, různé příčiny u různých plemen
Stacionární Night Blindness: Genetická Stav plemene Briard

Leave a Reply