Zdravé a problematická Cvičení

Každý ví, jak důležité je cvičení, zůstat fyzicky fit, pomáhá naše tělo bojovat s nemocí, stejně jako minimalizuje výsledky stárnutí. Ukazuje se, že psi také potřebují mít rutinní, pravidelné cvičení, jak zůstat zdravý, udržet svou váhu, stejně jako pomoci jejich těla zůstat jako silný a aktivní jak je to možné přímo do jejich starších let. Bohužel, mnoho psů buď si příliš málo nebo vykonávat nebo si druh cvičení, které by mohly způsobit problémy pro psa buď kvůli svalu a kosterní stres nebo jiné problémy.

Zdravé cvičení by měla zahrnovat pravidelné, rutinní činnosti, které stimulují psa fyzicky i duševně. Některá plemena mohou být vykonávány jogging, dokud vlastník nemůže spustit další krok a stále se vrátit domů a rozkousat nábytek, zatímco majitel je ve sprše. To je proto, že tyto chovy třeba psychicky stimulována a mají Brain cvičení, stejně jako fyzický. Plemena, která jsou považována za inteligentní psy a často jsou pasení, práci nebo loví / sportovních plemen jsou určitě potřebují duševní stimulaci, a to nad pouhé fyzické aktivitě.

Některá plemena, které jsou vyvíjeny právě pro jejich tělesné znaky, jako jsou vipetů, chrtíků, irských vlkodavů, dalmatinů a dokonce i plemena teriérů potřebují hodně fyzické cvičení, ale jakmile je spokojen, že může skutečně udělat velmi dobře i v malých bytech a domech s velmi malé metrů. Pokud jsou však tito psi nejsou stejně dost rutinní, intenzivní cvičení, které se změní na destruktivní chování spálit energii, hodně ke zděšení majitelů. Ve skutečnosti vlastníci nemusí uvědomit, že oni jsou opravdu přispívají, a vytvářet problém se prostřednictvím nevhodných nebo neúplných cvičení rutiny a plány.

Zdravé cvičení
Termín zdravé cvičení se může zdát trochu divné, vždyť není všechno cvičení zdravé? No pro psy tam jsou některé velmi nezdravé druhy činností, které mohou skutečně vést k vážným podmínek jako psa věku nebo dokonce během důležitých růstových obdobích pro štěně. Tam jsou také činnosti, které jsou prostě nebezpečný pro psa, bez ohledu na to, jak je roztomilá, cool nebo unikátní, že mohou být.

Typicky jakýkoli typ fyzické aktivity, včetně běh, chůze, jogging nebo dokonce hrát hry, jako je načítání, chytit nebo frisbee jsou považovány za zdravé věci pro průměrného, ​​zdravého psa. Zdravé cvičení se potřebujete dostat psa metabolismus nad klidovou úroveň, aby při velmi pomalém, příležitostná procházce kolem bloku není opravdu dělá hodně pro psa, a to zejména v případě, že jsou mladí, zdravý pes.

Zdravé a produktivní typy cvičení potřebujete získat klidovou tepovou frekvenci tak, aby umožňovala psovi spálit tuk a kalorie navíc na pomoc s trávením a krevní oběh. Psí tělo je navržen tak, aby fungovat nejlépe, když jsou v pohybu, který je proto usedlejších psi mívají větší zdravotní problémy, včetně špatné trávení a odstranění těla odpadů, než aktivních psů. To není vždy zdravotní stav způsobuje nečinnost, někdy přibývání na váze a neaktivity spouští výsledný zdravotní problém.

Vzhledem k tomu, psi se nepotí jako lidé, že je trochu obtížné vědět, zda váš pes je stále na cvičení on nebo ona potřebuje. Každé plemeno se bude lišit, stejně jako každý jednotlivý pes v plemeni nebo dokonce těch psů se smíšenými řádků. Váš pes by měl rozhodně začít funět mírně a on nebo ona může také mít spoustu energie a pak postupně pomalu a uklidni se, to je dobré znamení, že přebytek energie se používá, a pes je stále dobrý trénink.

Problematická Cvičení
Každý typ cvičení, které způsobuje fyzickou bolest nebo nepohodlí pro vašeho psa nebo může mít za následek zranění vašeho psa je problém. Existuje mnoho různých druhů činností, které se zdají jako dobrý nápad na povrchu jako způsob, jak vykonávat svého psa ale když si opravdu přestat myslet, že jsou riskantní v nejlepším a naprosto smrtící v nejhorším případě.

Bike koni se psem je jeden takový potenciálně riskantní činnost. Pokud je pes na vodítku spuštění riziko vodítku nějak zapletení v pedálu nebo na rámu kola, který může vlastně vytáhnout psa do kola nebo pod koly. I s velkým psem to může být obrovská zranění problémem a pro menší psa může způsobit smrt, pokud motocykl skutečně prochází přes psa. Pro psy mimo vodítku je vždy šance, že může uklouznout nebo upadnout do kola nebo spíše šipku v přední části motocyklu po něčem.

Inline bruslení, jízda na kolečkových bruslích a skateboardu jsou také problematická ze stejných důvodů. I když jste možná viděli video psa šťastně sedí na skateboardu, že pes pravděpodobně vzal mnoho pádů, než se konečně naučit, jak zůstat na palubě. Pokud pes běží vedle vlastníka, mohou se kola desce přejel prsty způsobující vážná poškození a dokonce dojít ke ztrátě nohy, nebo skateboardu sám může spustit do kostí nohy. To může mít za následek snížení, zranění a dokonce zlomené dlouhých kostí v dolní části nohy.

Jednou z forem cvičení pro psy, které je extrémně nebezpečné je cvičení svého psa tím, že ho nebo ji běh vedle vozidla. Nejen že je to psychicky i emocionálně děsivé psa, ale je to také pravděpodobně povede k zdůraznit, jak pes zběsile běží, aby udržel krok. Dokonce i psi, kteří se nestanou příliš zdůraznil s výkonem jsou stále náchylné k poškození z zasažen buď vlastníka automobilu nebo jiného vozidla, které prostě není vidět psa, pokud šipky přes silnici nebo mimo silnici oblasti.

Opravdu se zastavil, aby si prostřednictvím případných bezpečnostních otázek pro psa je důležité před vyzkoušet nový typ cvičení. Pokud neexistují žádné nebezpečí vždy začít pomalu, postupně zvyšovat intenzitu a dobu trvání činnosti jako pes zvykne rutiny.
Cvičení, Zdraví

Wobbler syndrom může být katastrofální pro vaše velký pes
Osteochondrodysplasia
Renální Dysplazie: Nepředvídatelné Killer
Páteře Problémy v dlouhém couval plemen
Separace Úzkost: Když Zanedbání vytváří více problémů, než jste očekávali
Psím von Willebrandova nemoc podobná lidské hemofilie
Málo Nozdry V Pug-čichal chovy
Spongy Hoof – Opposite Of Dry Hoof
Pes Zdraví, Srdce šelesty
Kryptorchismus: Reprodukční problémy a problémy s chováním
Schnauzer Comedone syndrom: Making Best of It

Leave a Reply