Zlomeniny malé problémy, které mohou vést k velké problémy

Zlomeniny jsou často jedním z nejvíce obtížné diagnostikovat nebo detekci kostních problémy u psů. Zlomeniny jsou výsledkem jakéhokoliv typu tlaku nebo napětí na kosterní systém, který může způsobit jen vlasovou zlomeninu nebo mírný praskat přes kosti nebo může způsobit úplné přerušení. V závislosti na závažnosti zlomeniny a místa, ve kterém se vyskytuje pravděpodobně nezaznamenáte žádné příznaky jiné než mírné nadržování končetiny nebo oblast až k úplnému ochrnutí, pokud mícha rozbije nebo zlomený.

Zlomeniny mohou být více problematické psy věku a starší, zvláště v případě, že pes má jiné hygienické podmínky nebo metabolické problémy, které brání správnému rozvoji a udržování kostí, kloubů a pojivové tkáně. Někdy štěňata, která jsou odstavená příliš brzy od matky nebo se rodí s nezdravým matkám, které nejsou schopny kojit bude také více náchylné ke zlomeninám a kosterní problémy celé psí život. Kompletní přestávky jsou často snáze diagnostikovat, ale může být mnohem náročnější zcela léčbě.

K dispozici jsou čtyři základní typy zlomenin, které se mohou vyskytnout. Velmi obtížné diagnostikovat typu zlomeniny je známý jako greenstick nebo tenké linky lomu. V těchto přestávek se kost jednoduše prasklý, ale ve skutečnosti pohybovat se odděleně nebo změnit tvar. These vlasové zlomeniny se často jednoduše léčit na vlastní pěst, ale vždy bude o něco slabší místa než pevné kosti, která nikdy nebyla zlomila. Zlomeniny Růstové plechu nebo epifýz zlomeniny jsou obvykle jen u mladých, rostoucích psů ve věku jednoho roku pro většinu plemen nebo dva roky, velká na obří pomalé zrání psů. Tyto oblasti jsou velmi měkké a houbovité, zatímco buňky jsou stále roste. Protože oni jsou mnohem slabší než zbytek kosti, které mohou být snadno zlomený, někdy působit pozdějším problémům s klouby, zejména v femuru nebo stehenní kosti a pažní v horní části přední nohy, kde se setkává se rameno.

Komplikované zlomeniny dochází, když přestávka je kompletní a těžké a konce kostí přestávce kůží. Existuje zvýšené riziko infekce a dalších komplikací s těmito typy zlomenin. Uzavřené zlomeniny jsou zlomeniny, kde kost nemá prorazit kůži a mohou být těžké diagnostice přestávka je velmi slabý nebo konce kostí byly pouze přesunuty mírně od sebe.

Ve všech typů zlomenin majitel bude všimnete nadržování nohy nebo kloub, který se bude lišit v závislosti na závažnosti přestávky. Pokud kost je vystavena proplachování oblast čistou vodou a použitím sterilní gázou obvaz uchovávat všechny bakterie a úlomky z rány je kritická. Přestávky nebo zlomeniny by měly být RTG a pak nastavit, které mohou zahrnovat kovové desky, šroubů nebo dokonce nahradí spoj, pokud je fraktura je těžké. Stejně jako u lidí psi jsou zařazeny do obsazení a sledovat, co se týče rychlosti hojení. V malých štěňat hojení přerušení nebo fraktura může být jak malý jako měsíc a půl že starší psi mohou trvat i několik měsíců, a vyžadují chirurgický zákrok.
Zlomeniny, zdravotní problémy, zdravotní, společné problémy, problémy s kostmi, získaného poruchy

Zub ztráta je více než jen kosmetický problém
Zánět kloubů a svalů
Doggy Day stará a zdravotní problémy, pro psy
Infekce močového měchýře
Rohovky dystrofie je dědičné oční vadou,
Průjem
Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu
Známky a příznaky
Závažným problémem jsou ve vysílení Letní teplo může být Fatal
West Nile Virus: Mosquito Vector nemoc
Degenerativní poruchy a pohyb v Koně

Leave a Reply