A strastí kožních alergií u psů

Jedním z nejvíce frustrující problémy s léčbě psů s kožními alergiemi se snaží zjistit, co přesně je zdrojem podráždění, známý jako alergen. Pro mnoho psů je blechy, stejně není přesně blechy samotné, ale sliny, které vylučují, protože kousat a živí psa. Existuje mnoho různých alergeny v bleší sliny a ty jsou považovány za jedny z nejvíce problematických podmínek pro psy, protože jsou tak koncentrované i jediný kousnutí může způsobit podráždění po velké části na kůži psa.

Potravinové alergie jsou také velmi problematické pro mnoho psů. Často jsou tyto alergie na lepek, nebo pšenice produktů v potravinách, ale mohou být také z konzervačních obilí, a dokonce i aromatické přípravky a barviva používaných v potravinách. Protože většina komerčně vyráběných krmiv pro psy mají stejné složení, může být majitelé muset jít do Barf nebo kosti a syrové potraviny nebo jiné fyzické typu diety odstranit problematické přísady z psího jídla.

Air-borne alergeny mohou být také zájem o psy. Jsou často více sezónní typ alergeny, jako jsou plísně, pyly a spory ve vzduchu. Je velmi obtížné omezit svého psa pouze je uvnitř v teplé vegetační sezóny tak pečlivě kontrolovat, co rostliny máte ve vašem dvoře může pomoci, ale tyto alergeny jsou tak běžné, že je nemožné zcela odstranit.

Alergie na chemické látky, parfémy, čisticí roztok, aerosolů, nábytku polských a téměř jakýkoli jiný typ výrobku jsou méně časté u psů, ale může ještě nastat.

Alergie jsou často zmiňované v kůži a dýchací systém a mohou zahrnovat příznaky, jako je neustálé olizování, hrabání nebo kousání na kůži, zejména tlapky, třel hlavu a oči po zemi, koberec nebo nábytek, kašel a kýchání, malomyslnost, ztráta chuti k jídlu a energie a vředy a lézí na kůži jako infekce stanou problematické.

Léčba alergie závisí na typu nebo allergen a závažnosti reakce. Veterináři mohou dokončit testy alergie na běžné alergeny, které vám mohou pomoci spravovat prostředí a musí zabránit kontaktu s alergenem. Změna potraviny, omezení přístupu k alergenům a monitorování životního prostředí je často vše, co je potřeba v potravinách a kontaktní alergie. Dobrý blecha kontrola a úprava domu a dvora, je velmi důležité, protože je léčba jinými domácími mazlíčky v domě. Antihistaminika mohou být použity buď v injekci nebo formě tablet pro správu příznaky a steroidy mohou být použity, aby okamžitě zastavily svědění v případě potřeby.

Psi s alergií budou zpravidla mít citlivost po celý svůj život, bude nesnižuje, nebo jít pryč, zatímco oni stárnou. Často alergické reakce se horší během období rozmnožování tolik veterináři doporučují kastrace a sterilizace ty psy, kteří mají závažné reakce, aby se zabránilo hormonální změny, které mohou reakce horší.
Alergie, blechy, zdravotní problémy, Zdraví, Genetické poruchy, Kožní podmínky, Získané poruchy, Lékařské

Seborrhea: nejvíce matoucích Skin nemoc
West Nile Virus: Mosquito Vector nemoc
Šroub-tailed Psi a hemivertebrae
A strastí kožních alergií u psů
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Zápal plic u koní je bakteriální infekce
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Čéška Knocks může být těžké na Váš malého psa
Potomac Fever: Sezónní Bakteriální infekce
Chybí struktur oka příčiny dědičných Colobomas
Megaesophagus

Leave a Reply