Anestezie v mazlíčci Zvýšený

Anestezie má dobře zdokumentovaný místo jak v lidské a zvířecí medicíně, a to zvláště důležité jako způsob, jak uklidnit a léčit zvířata, která jsou vyděšení a bolestí.

Tyto anestetika, které se používají ve veterinární medicíně jsou dnes mnohem bezpečnější než ty používané v minulosti, a jejich výsledky jsou mnohem předvídatelnější. Plynové anestetika mohou být rychle odstraněny pouhým odstraněním masku. Injekční anestetika, zatím, všichni mají obrácený agenta, který může být rychle podávány, zda existují nějaké nežádoucí účinky, jako je pokles psa krevního tlaku. Tato dodatečná bezpečnost je velmi důležité, protože veterináři používají anestetika více než běžné lékařů. To proto, že mnoho zvířat, stal se extrémně vyděšení nebo podrážděná, zatímco u veterináře. Proto anestezie je často používán v takových řízeních, X-paprsky, společných zkoušek a laparoskopické postupy.

Anestetika ve veterinární praxi může být aplikován lokálně kolem nervů pracovat na konkrétním místě, nebo mohou být injekčně do svalu k práci po celém těle. Rovněž mohou být vdechnuty ve formě plynu nebo vstříknut do krevního řečiště. Klíčem k úspěšnému anestezie je zkušený praktik, což je důvod, proč je důležité zkontrolovat pověření jakékoli veterinárního lékaře, který bude pracovat na vašeho psa.

Je-li váš mazlíček naplánováno podstoupit celkovou anestezii, měli byste nejprve projednat jakékoli obavy nebo pochybnosti, které máte s vaším veterinárním lékařem alespoň týden nebo dva před operací. Krev práce by měla být provedena s cílem identifikovat skryté biochemické obavy. Také se ujistěte, informujte svého veterináře, pokud jste si všimli, některé z následujících příznaků Vašeho psa, protože může ovlivnit, jak je anestezie volit a používat: letargie, neschopnost vykonávat, hubnutí, krvácení nebo změny v tělesných funkcích. Také, pokud pes někdy reagovali negativně na anestezii nebo jiných léků před, to je důležité, abyste nechali veterinář vědět.

Váš pes by neměl být krmena nejméně 12 hodin před sedaci s celkovou anestézií. Pokud pes nemá jíst, pak by to mohlo zvracet a inhalovat obsah žaludku v průběhu řízení, což je problém, z pochopitelných důvodů. Také zvíře nezažijí tolik nevolnost během Recovery Pokud nebylo krmena před postupem.

Pokud váš pes je dost dobře, ženich a hřeben je a nechte se zprostit před jízdou do veterinární nemocnice. Ujistěte se, že je klidný a uklidňující, když to uděláte. Psi jsou velmi citlivé na jejich majitele, emocí a vyzvednout na jakékoliv úzkosti jste zobrazování.

Jakmile váš pes má postup a je za počáteční fázi obnovy, pokud je to možné vyzvednout od veterinárního lékaře a přivést ho domů se zotavit. Mnoho veterinární nemocnice nemají personál sledovat psa přes noc. Plus, bude váš pes obnovit mnohem snadněji, pokud je to doma se známými pachy a okolí. Ve většině případů, můžete bezpečně sledovat nad vaším zotavuje mazlíčka doma, tak dlouho, jak je to stále pohodlné a budete mít váš veterinář je nouzové číslo počtu nouzového hospital snadno dostupné.
Anestetika, zdravotní problémy, zdraví, zdravotnických, kupírovaný ocas, kupírování, narození obtíže, C-sekce, Medical, Chov, péče o vzhled

Afty: Wet Weather Foot Problém
Doggy Day stará a zdravotní problémy, pro psy
Dermatomyozitida: kožní léze se nejprve přihlásit této vzácné poruchy
Endokardiální fibroelastóza
Glaukom: “Sneak Thief” zraku ovlivňuje svého psa, příliš
Stacionární Night Blindness: Genetická Stav plemene Briard
Zánět kloubů a svalů
Tetanus: A Fatal Lockjaw nemoc
Čéška Knocks může být těžké na Váš malého psa
Spiculosis Ve Kerry Blue teriér
Nedostatek zinku může vést ke kožní poruchy v Severním plemen

Leave a Reply