Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu

Bederní-sakrální syndrom se vyskytuje, když jsou nervové kořeny a mícha komprimován v místě, kde se procházejí bederní-sacram části dolní části páteře, v blízkosti boky. Toto onemocnění je také známý jako cauda syndrom koní.

Tato porucha může být zděděna (vrozené), což znamená, že je přítomný při narození, nebo to také může být po porodu. To se může objevit v každém věku, a v obou mužů a žen, a je běžné u psů, které byly zasaženy automobilu. Velkých plemen psů jsou postiženy častěji než menší plemena, a syndrom je vidět nejčastěji v německých ovčáků. Psi, kteří jsou výraznou nadváhu také může vyvinout stav.

Špičáky s bederní-sakrální syndromu bude vystavovat významné bolesti zad a slabost v jejich zadních nohách, oba který se často kombinují, aby se stal zakázání. Podmínkou také komprimuje nervy, které zásobují močového měchýře, konečníku a řitního otvoru, což může způsobit, že pes se stal inkontinentní. Majitelé by měli být ostražití pro psy, které jsou ochotni se pohybovat, které jsou zjevně v bolestech, když vleže a vstávání, které jsou ochotni chodit po schodech, to nosí nehty a že močit nebo vyprázdnit v nevhodných místech. Je to nejlepší, aby se psa k veterináři co nejdříve, když pes je první ukazuje známky bolesti. Pokud majitel čeká pes inkontinentní nebo příznaky vážnější, pak možnost pes zotavuje je daleko nižší.

Bederní-sakrální syndrom je diagnostikován na základě přezkoumání psa dolní části páteře, a přes X-paprsky a krevní testy. Váš veterinární lékař může také doporučit CT (cat), skenování, MRI a neurologické vyšetření za účelem potvrzení problému. Tyto testy jsou často nezbytné, protože existuje několik dalších podmínek, které způsobují bolesti zad a zadní noha slabost u psů, a tyto příčiny je třeba vyloučit. (Dysplazie kyčelního kloubu a prasklé zkřížených vazů jsou dva z nejčastějších příčin.)

Jak toto onemocnění se léčí závisí na příčině. Je-li komprese je způsobena infekcí, může být pes předepsané protizánětlivé léky a antibiotik, v kombinaci s ostatními. Pokud tomu tak není účinné, nebo jestliže problém je hrozný, pak chirurgie může být vyžadována, zejména v případě, že pes má zlomeninu nebo dislokace kostí v páteři. Operace také se používá ke zmírnění tlaku vyplývající z rostoucího nádoru nebo vrozenou stavu. V těchto případech, je okno chirurgicky vytvořený v kostech ke zmírnění tlaku na postižené nervy.

Po léčbě bederní-sakrální syndromu, většina psů vyžaduje odpočinek a bude pravděpodobně potřebovat pomoc od svých majitelů vstát, jít ven a močit a vyprázdnit. Je důležité sledovat váš veterinář pokynů v pořadí pro psa léčit správně.
Bederní Sakrální syndrom, zdravotní problémy, zdravotní, genetické poruchy, problémy s klouby, kosti Problémy, získané poruchy

Průlomy v psím zdravotních problémů, které
Zdravé a problematická Cvičení
Otázky se zeptat na Chovatel
Potkávací Zpět Je Postavení problém
Kryptorchismus: Reprodukční problémy a problémy s chováním
Eye Anomaly: častější u kolií než u jiných plemen
“Rolling Stones” může být problém pro vaše špičáku
Přední Segment dysgeneze: Genetická stavu oka
Hydrocefalus vážný problém v Toy plemena
Mazové adenitis: Suchá kůže snímku na Extreme
Tato alergická reakce může být smrtící pro vašeho psa

Leave a Reply