Co očekávat v Vets

Poprvé vezmete štěně nebo psa ke veterináři tam bude více informací požadovaných než při dalších návštěvách, takže se ujistěte, aby se dospělo ke jmenování brzy dost na dotazník a informace požadované. Obvykle to papírování bude obsahovat jméno a věk psa nebo štěně, plemeno nebo plemeno kříž pokud je znám, stejně jakékoliv anamnézy, že vlastník je vědom. Tato historie by měla zahrnovat předcházející očkování tak přinášejí psovi očkování rekord, stejně jako jakékoliv chirurgické zákroky nebo léků, že pes byl uvedeny na kdykoli v minulosti.

Kromě toho většina veterinářů budou také chtít vědět něco o živého režimu a životního stylu pro psem. Některé z otázek, můžete být požádáni, patří:

Je on nebo ona uvnitř, vně nebo kombinace uvnitř i vně psa?

Existují další domácí zvířata v domě a jsou jim zdravé a až do dnešního dne očkování?

Jsou jejich děti v rodině a jsou oni odpovídají za psa nebo štěně?

Jak mnoho cvičení se pes nebo štěně obdrží za den?

Má štěně nebo psa jíst a pít normálně, nebo jsou vždycky hlad a žízeň, nebo se zdají apatičtí o jídle?

Jak často se pes močit nebo vyprázdnit a všimli jste si, žádné změny v této rutiny?

Co je štěně nebo psa je normální temperament a všimli jste si, nějaké změny?

Existují nějaké chování nebo zdravotních problémů, které jsou závažné z hlediska v době návštěvy?

Tyto otázky pomáhají veterinář a veterinář asistent získat obraz o psí život, který pak může pomoci interpretovat různé lékařské výsledky či pomoc při umožňující veterinář odpovědět na vlastníka otázky. Buďte upřímní a otevřené s veterinářem, jak máte mluvit za svého psa, může on nebo ona nemůže mluvit o sobě.

Typická první zkouška

Obvykle pro pravidelnou první zkoušku nebo očkování navštívit veterináře nebo veterináře asistent začne tím, že jen mazlení a zklidnění psa a snažil se uvolnit psa a učinit návštěvu co nejpříjemnější. Veterinář pak zváží psa, obvykle stojí na velkou ložnou měřítku se psem, pak odečte jejich hmotnost, aby se hmotnost psa. S velmi velkých plemen veterinář může použít dárky služby mají vlastníka práci se psem, aby ho nebo ji postavit na váhu, která bude vypadat velmi podobně jako domácí robota, ale nebude pohybovat.

Po pes vážil veterinář bude poslouchat psa srdce a plic, stejně jako lékař poslouchá člověka srdce a plíce. Pokud je pes nervózní majitel může být požádán, aby držet psovi hlavu a pohodlí a uklidnit psa. Pokud pes jeví jako velmi agresivní veterinář může vyžadovat náhubek nebo opěrka hlavy slouží k zajištění toho pes nebude kousat.

Veterinář bude také nahlédnout do psí oči a uši a zkontrolujte zuby. To je obvykle jen vizuální vyšetření, pokud je tu něco obavy poznamenal. Veterinář bude také kontrolovat kůži kartáčem zpět vlasy se podívat na vyrážky, horké skvrny nebo možných bleší infekcí.

V oblastech, kde heartworms jsou problémem veterinář může čerpat vzorek krve pro testování a bude obvykle požádat o vzorek moči, zvláště u starších psů. Moč se shromažďuje v malém šálku připojené k dlouhé rukojeti a vlastník a veterinární asistent vzít psa ven. Většina psů bude okamžitě chtít ulevit, a veterinář asistent právě klouže kolekce šálek do proudu moči vybírat vzorku. Některé veterináři požádá vlastníka, aby v malém vzorku stolice, takže veterinář může kontrolovat červů přes mikroskopické vyšetření fekálního materiálu. Veterinář bude také psa teplotu, a to se děje rektálně. Veterinář bude obvykle mít asistenta nebo vlastníka držet psa, záď se jako většina psů se okamžitě pokusí sednout si s teploměr, který zní.

Nakonec veterinář naočkovat psa v případě potřeby, stejně jako mluvit s majiteli o obav, které mohou mít. Obvykle veterinář bude chtít nahrávat krmiva a množství potravin zadány, stejně jako jakékoli jiné informace, které mohou být užitečné v současné nebo budoucí diagnózy.

Co je třeba hledat v Vet

Veterinář, jako lékař, může pracovat nejlépe se psem, pokud je historie spolupracovat. Pokuste se najít veterináře a držet se s ním co nejvíce, zejména, pokud váš pes má probíhající zdravotní problémy. Při výběru veterináře se nějaký výzkum, zastavte se a podívejte se na klinikách a položit pár otázek. Některé z klíčových bodů, aby zvážila, jsou:

Je zařízení čisté a dobře udržované, bezpečné pro Vašeho psa i sebe?

Líbí se vám poznat jiné majitelům psů, které používají veterináři a jaké jsou jejich myšlenky na profesionální a jeho zaměstnanci?

Myslíte si, že vítám, když vejdete a nemá zaměstnanci jeví jako opravdové ve svém zájmu pro vašeho psa?

Může personál a veterinář odpovídat na vaše dotazy, nebo se jim zdá, vyhýbavé nebo příliš zaneprázdněn zastavit a promluvit, i když máte schůzku?

Má na kliniku, služby nabídka tísňová pro ven obchodních hodin nebo jsou spojeny s klinikou, která dělá?

Má veterinář mít znalosti práce s plemeno psa, které máte?

Má psa Zdá se, že rád veterináře a nemá veterinář snažit, aby zkušenosti příjemné jak pro psa a majitele?

Má veterinář vysvětlit, co se děje a proč je důležitá?

Má veterinář mít čas poslouchat vaše obavy a mluvit s vámi o několik různých možností?

Nalezení správného veterináře je klíčem pracovat s někým, který má svého psa nejlepší zájem na srdci. Zeptejte se různé chovatele a majitele psů ve vašem okolí na doporučení pro druh, profesionální a starostlivá veterináře.
Zdraví, Očkování

Renální Dysplazie: Nepředvídatelné Killer
Dermatomyozitida je nejčastější u mladých kolie a Ovčáci
Protopsis: otevření očí zážitek
Zvracení
Infekce močového měchýře
Lymfom Rakovina
Vrozená Jaterní fibróza V švýcarských koně Freiberger
Zub ztráta je více než jen kosmetický problém
Udržet si Shar Pei v tip top tvar
Zadní noha ochrnutí do jezevčík
První pomoc pro Eyeball tržných ran

Leave a Reply