Doggy Day stará a zdravotní problémy, pro psy

Jedním z prvních problémů, které mnozí majitelé psů vyjadřují vždy, když mají na CHS svého psa nebo si je kolem ostatních psů, je, že tam je vždy šance, že jeden ze psů může být nemocný. Každý majitel psa plánování na využití služeb a péče o děti Doggy musí uvědomit, že čím více kontaktovat, že psi mají s ostatními psy větší šance, že se mohou stát onemocní nebo vyvinout přenosnou zdravotní stav. Rubem této mince je, že pokud váš pes je očkován a zdravé, on nebo ona má poměrně malé riziko, že se stanou vážně nemocný, i když z nějakého důvodu přišli do kontaktu s nemocnou psem. Ve skutečnosti váš pes je mnohem více pravděpodobné, že bude v kontaktu s neočkované a nemocné psa v psím parku nebo na cestách na procházku s vámi, než jsou ve velmi řízen a monitorován nastavení v péči denní psí.

Zodpovědně běží psí daycares mají stejná pravidla jako většina chovatelských stanic. Majitelé přinášejí své psy pro pečovatelské služby mají poskytovat aktuální, aktuální očkování, záznamy pro svého psa stejně jako kontaktní informace pro veterináře. Většina psí místa denní péče v Severní Americe se bude vyžadovat přinejmenším aktuální očkování proti vzteklině záznam, stejně jako základní DHPP očkování. Jedná se o kombinaci očkování, které chrání pro psince, hepatitidě, parvoviru a parainfluenze. Tam je nějaká diskuse o tom, jak často se tyto očkování musí být poskytnuty, ale většina veterináři a psí boudy vyžadují roční očkování, stejně jako většina psí daycare zařízení.

Kromě vzteklině a DHPP očkování mohou existovat i jiné vakcinace požadované na základě propuknutí nebo zdravotní problémy v určitých oblastech. To je často pravda, pokud dojde k náhlé dramatické zvýšení některých bakterií, virů nebo jiného typu ohniska, která je atypické pro tuto oblast. To by mohlo zahrnovat leptospiróza nebo coronavirem, jak které jsou vysoce nakažlivé. Coronavirus obvykle není hlavním problémem u zdravých psů, ale to může způsobit vážné zdravotní rizika pro psy, které již mají zdravotní stav. Leptospiróza je mnohem vážnější a může být fatální u některých psů. To může být také přenášeny na člověka, tak to je hlavním problémem pro majitele psů. Ne všechny oblasti mají problémy s leptospiróze a někteří psi mohou mít reakci na očkování. Mluvit s veterinářem a zjistit, jak důležité dostat toto očkování je skutečně by mělo být nejvyšší prioritou, než si vezmete psa na chovatelské stanice, okolí psa parku nebo na školky psí.

Existuje mnoho různých non-život ohrožující onemocnění v podobě bakteriální a virové infekce, které psi projdou navzájem prostřednictvím kontaktu. To je absolutně žádný jiný, než děti ve školách, nebo dokonce dospělé všechno bude stejné kancelářské budovy. Bakterie se mohou šířit různými způsoby, včetně vzduchem, fyzickým kontaktem, nebo požitím bakterie nebo viry v potravinách, vodě nebo prostřednictvím jiného typu kontaktu. Bordetella nebo CHS kašel je jeden takový typ stavu, a to může být očkováni proti a to buď injekčního roztoku nebo prostřednictvím nosní sprej.

Worms jsou jeden druh infekce nebo parazit, který může být velmi snadno přenášet od psa psa. Tato situace může nastat při styku s infikovanou psí fekálního materiálu nebo slinami nebo výkaly nějak dostat do vodních nádobí nebo kolem krmných oblastech. Samozřejmě někteří červi, včetně měchovci, může skutečně vstoupit do kůže přes polštářky na tlapkách, dokonce měsíce poté, co je pryč infikovaný odpad. To je důvod, proč je důležité zvážit péče o děti psí, která má oddělený prostor pro psy k použití jako toaletní oblasti, která je oddělená od hrací plochy. Rutinní odčervení vašeho psa je také důležité, když jsou s ostatními psy, nebo iv případě, že jsou spuštěny volně v oblastech psích hrát a off-vodítku parků.

Kožní podmínky, jako je pásový opar a některých forem roztočů jsou snadno přešel od psa na psa. Odpovědní majitelé, které užívají své psy do školky psí nejsou pravděpodobné, že zvířata, která mají neléčené onemocnění kůže, ale může dojít i s nejlépe střežených psy. Buďte velmi opatrní, abychom zjistili, zda svého psa kůži pro jakékoliv známky podráždění, zranění, přístupové body nebo suchá místa alespoň jednou nebo dvakrát týdně a okamžitě vyhledejte léčbu ze svého veterináře, pokud tam je nějaká otázka, do jaké stav může být. Často kožního onemocnění se přenáší ještě předtím, než jsou nějaké známky viru, a proto může majitelé opravdu netuší, že jejich pes vyvinula podmínku. Kožního onemocnění mohou být přenášeny na člověka a ostatní domácí zvířata v domě, ale je snadno léčit poté, co byla diagnostikována.

Blechy jsou možná největším problémem, že někdo bude muset čelit, když jejich pes je v školky psí. Koneckonců to je prakticky nemožné, aby se zabránilo blechy dostat na psy, a to zejména v případě, že jsou venku, a s ostatními psy. Doggy daycares, které jsou dobře běhat a podařilo se používat produkty, odblešení jak uvnitř, tak i venku a mohou požadovat, aby každý pes léčit pomocí měsíční aktuální bleší prevence léky nebo nějaký jiný typ rutiny bleší prevence.

Celkově výhody, které mají svého psa na psí školky a stýkat se s jinými zdravý, šťastný a plně očkovaná psů se chystá výrazně převažují nad možnými zdravotní problémy, můžete se obávají. Pokud však váš pes je nemocný, je křehký, nebo zotavovat se z nemoci nebo operaci možná nebudete chtít, aby jim interakci s ostatními psy, jak moc, dokud se zpět do plného zdraví. Mluvit s veterinářem, stejně jako školky psí personál vám umožní učinit rozhodnutí o tom, co je ten pravý čas, aby psa návrat do programu. Případné nemoci nebo obavy se zdravím vašeho psa by měla být neprodleně oznámeny zaměstnancům, aby ostatní majitelé mohou být oznámeno.
Očkování, Worms, zdraví, Blechy

Bolestivé Foot Problém: interdigitální Cysty
Anaerobní bakterie – Problém v mnoha aspektech koně
Kardiomyopatie Příčina nepravidelný srdeční tep, Sudden Death ve vašem psa
Pyotraumatic Dermatitida: Hasící Hot Spots
Smashed Face Equals zdravotních problémů v brachycephalic psy
Trvalé pupilární membrány: Kongenitální Canine Vision Problem
Ušní infekce a ušního svrabu: Annoying, ale Beatable
Onemocnění srdce Silent Killer
Panosteitis
Mazové adenitis: Suchá kůže snímku na Extreme
Zadní noha Konformace a srp-Hlezna

Leave a Reply