Grass Nemoc nejvíce převládající v Spojeném království

Velká Británie je zemí, nejvíce obyčejně spojený s trávou nemoci, i když také se vyskytuje ve vysoké frekvenci ve Skotsku, s menšími zprávy v Irsku, Walesu, stejně jako ve Francii, Itálii, Holandsku, Švédsku a Belgii. Podmínkou je pouze vidět u koní, kteří jsou na pastvě i když i koně, kteří jsou krmeni suchou kanály kromě pastvině se může vyvinout stejnou podmínku. Osli, poníci a muly bude rovněž rozvíjet trávy nemoc, a to může udeřit koně bez ohledu na věk, kondici a pohlaví.

Tráva nemoc je střevo paralýza, který je věřil být způsoben toxinu nebo na pastvině trávy. Mnoho výzkumníků nyní věří, že problematické toxin pochází z různých plísní, která je téměř vždy na pastvinách, kde zprávy trávy nemoci dochází. Houba s největší pravděpodobností souvisí s podmínkou, je Fusarium a často suché, chladnější období, které může mít vliv na produkci spor v Fusarium je přítomen před vypuknutím. Nejnižší případy trávy nemoci jsou vždy během mokré a deštivé období v srpnu. Je zajímavé poznamenat, že v poslední době zprávy trávy nemoci byly potvrzeny v Argentině a Fusarium byla také nalezena v oblastech diagnostikované koně měli přístup.

Koně, kteří jsou diagnostikovány s trávou nemocí bude mít příznaky, které jsou podobné kolice. Často přicházejí na velmi náhlá a těžká, s mnoha koňmi s akutními příznaky, které mají být zaznamenán v méně než tři dny poté, co se příznaky objeví. Toxin paralyzuje jícen nebo jícen a kůň nemůže pohybovat jídlo v trávicím systému. Budou v různém stupni bolesti a často kopnout do břicha, lehnout a válet, objevují velmi nervózní a zase a zírat na jejich žaludku. Jak podmínka zhorší břicho bude bobtnat a zapáchající natrávená potrava a sliznice vypouštění bude probíhat z nosu. Zácpa je často přítomen snažil se mít pohyb střev a husté, mukózní povrchovou úpravu všech výkalů, které je předané. Koně budou mít horečku, závažnou pocení a často zhroutí a zemře do tří dnů, jestliže není lidsky odložil. Sub-akutní příznaky mohou pokračovat na celý týden, než se stanou akutní a mít za následek smrt, pokud kůň není odložil.

U chronické nemoci trávy kůň bude mít méně závažné příznaky, které přicházejí a odcházejí, což v rychlém hubnutí a obecně špatným zdravotním stavem. Někteří koně důvodů, které nejsou pochopena, bude plně zotavit z záchvat trávy nemoci a žít plnohodnotný a zdravý život, nicméně toto je výjimka potvrzující pravidlo.

V akutních a méně patrné sub-akutní úrovní trávy nemoci neexistuje žádný lék a většina veterinářů doporučujeme lidsky zničit koně, aby je z bolesti a utrpení, které zažívají. V některých chronických případech změnou krmiva a brát koně úplně mimo trávy, poskytuje spoustu vysokou spotřebou energie, s vysokým obsahem vlákniny potraviny a poskytování neustálé sledování a pozornost může pomoci koně s chronickým trávy nemoci. Tito koně jsou typicky ne v bolesti, že akutní a subakutní případy jsou, ale bude muset drog terapie pomocí cisaprid stimulovat činnost trávicího systému. Budou také muset neustále sledovat, pokud na pastvině, aby zajistily, že nebudou sestoupil s trávou nemoci opět ve svém životě. Ustájení během chladných, suchých obdobích a řízení pastviny má zásadní význam pro předcházení stavu.
Grass Nemoc, Získané poruchy, zdraví, krmení

Zub ztráta je více než jen kosmetický problém
Odčervení Your Dog
Eye Anomaly: častější u kolií než u jiných plemen
Oh ty otravné Roztoči
Roztroušená skleróza nebo spavá nemoc: A, jimž lze předcházet Virus
Jsou Ringed Nebo Ribbed Kopyta Cokoliv se obávají?
Artritida
Kočičí Immunodeficiency Virus
Furballs / potvory u koček
Pozitivní výsledky při minimalizaci případů nakažlivé chudokrevnosti koní
Pin-Toes způsobit tlak na klouby

Leave a Reply