Heartworms

Dirofilaria immitis je lékařský termín pro infekci všichni uznávají jako dirofilárií. První případy kočičí dirofilárií byly hlášeny v Brazílii v roce 1921, od té doby bylo hlášeno po celém světě. Je zajímavé si povšimnout, že kočičí dirofilariózy je hlášena častěji v oblastech, kde jsou psi s dirofilárií hlášených stejně. Nicméně počet hlášených případů koček je stále nižší než psí případů v těchto oblastech s vysokým rizikem. Kromě toho je kocour je více náchylné k tomuto onemocnění než žena. Také představovat symptomy a diagnostické přístupy se liší u psů a koček údajně smlouvu tohoto onemocnění.

Dirofilariózy je předán na koček nakažených komárů, které přenášejí larvy L3. Když larvy zrát a stát se dospělým se vyvinout do červy a těchto parazitů přikládají svému hostiteli a žít v těle. Důvodem této parazit, typ škrkavka, je známý jako dirofilárií je, že v závěrečných fázích nemoci, kterou oni cestovali do srdce, kde mohou žít několik let a nakonec způsobit městnavého srdečního selhání u vaší kočky.

Heartworms procházejí několika fázemi vývoje. U koček komár L3 larvy (třetí etapa) neomezuje pouze na určitém místě (tak, jak se to stane pro psy), ale larvy se mohou objevit v mozku, břicha nebo třetí vrstvy kůže. Je to pouze v konečném stádiu infekce, která dirofilariózy dosáhla kočičí srdce.

Infikované kočky nemají nakazit ostatní kočky. Co to znamená, je to, že k tomu, aby kočka být kousnut infikovaným komárem, že komár musí nejprve pokousal psa nebo jiné druhy zvířat a pak po určité době kousat kočku. Tam jsou některé komáři, který bude jen krmí na psy, a některé, které se živí buď.

Jakmile představeny do kočky systému, může dirofilariózy žít až dva roky ve srovnání s psem, kde bude žít až do pěti let. Protože toto, kočka skutečně má lepší šanci na zotavení z infekce dirofiláriím.

Příznaky

Kašel a dýchací komplikace – trvá asi 100 dnů po prvním soustu pro červa dosáhnout plíce. Tepny v plicích dochází k zánětu a kočičí auto imunitní systém nemůže zničit červa. Kočičí bude kašli v důsledku zánětu. Vzhledem k tomu, plíce nejsou nedostává dostatečný okysličení, protože se sníženou tepen, bude kočka, z dechu poměrně snadno (během cvičení, hraní a dovádění).

Krvácení dochází, když je srážení krve v důsledku infekce přítomné v plicích.

Zvracení

Plicní eozinofilní Granulomatosis – což je typ pneumonie které dochází v důsledku zaplavení zanícených buněk, které tito červi, přináší v plicích.

Srdeční selhání

Plicní hypertenze je stav, který nastane, když se cévy naplněné dirofiláriemi, je průtok krve bránila a srdce musí pumpovat ještě těžší prosadit.

Srdeční arytmie se stane, když červi vyplnit srdce a čerpání akce je ohrožena. Srdce stěny houstne kvůli zvýšeného stresu a čerpací rytmus je narušen. Srdce je nucen pracovat tvrději a náhlá smrt může nastat jednou srdce příliš zdaněny.

Diagnóza

Testování na přítomnost antigenů a protilátek z krevního testu.

ÚPRAVA

Adulticide terapie (zabíjení dirofiláriemi s chemikáliemi jako jsou arsen) se používá pro psy, to je méně účinný pro kočky, ale může být nezbytné, pokud je kočka v předběžných fázích onemocnění.

Elektrokardiogram, radiografie, echokardiogram

Operace ukázala nějaký úspěch pro odstranění červi nalezené v pravé srdeční komory a cév v plicích.

Pokud kočka není vykazují příznaky veterinární lékař může rozhodnout jednoduše sledovat kočičí s rentgenovým snímkem zobrazování, dokud se nemoc spustí jeho průběh.

Preventivní léčba je vždy nejlepší postup. Existuje několik produktů na trhu, jako je Heartguard30, revoluce a Interceptol, které lze zakoupit prostřednictvím svého veterináře. Ujistěte se, že vaše kočka dostane svůj roční léčbu.
Heartworms, zdravotní problémy, Zdraví, nemoc srdce, získaného Poruchy, krmení, dieta

Artritida
Nejčastější choroby srdeční v malé psy Endocardiosis
Co dělat, když Váš kůň má respirační infekce
Psi vystavit několika typů krevních poruch
Chybí struktur oka příčiny dědičných Colobomas
Asymetrický čelistí
Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu
Flea Bite Dermatitida: Velmi Pesky Problém
Schnauzer Comedone syndrom: Making Best of It
Kočičí infekční peritonitida (FIP)
Vředy u koní může být způsobena stresem

Leave a Reply