Hive Talkin ‘- Psi Get The Itch příliš

Je to překvapivé pro mnoho majitelů domácích mazlíčků, aby se dozvěděli, že jejich chlupatí přátelé jsou také náchylné k alergiím, včetně kopřivky (urticaria). Při kontaktu s rostlinami, bodnutí hmyzem, nebo o některé druhy potravin mohou způsobit pes vypuknout v úlech. Zatímco obvykle příliš závažné a vzácně trvající déle než několik dní, tyto šrámy jsou velmi svědí, a mnoho psů poškrábat samy raw během vypuknutí. V souvislosti s tímto problémem, mnoho psů také rozvíjet otok obličeje, onemocnění známé jako angioedém.

Dobrou zprávou je, že úly nejsou příliš časté u zvířat. Ty, které jsou ovlivněny, nicméně, mívají je neustále, a to může být problémem identifikovat příčinu. Komplikuje problém je, že zvíře může náhle vyvinout alergie na něco, co to bylo kolem jeho celého života bez předchozího problémů.

V domácích zvířat, může být vyrážka snadné přehlédnout, skryté, protože jsou pod zvířete srsti. Chcete-li zkontrolovat, spustit ruku přes pet kabátu, se šrámy by měly být pociťují prstů. Pokud váš pes má úly a některou z následujících příznaků, návštěva veterináře je v pořádku:

Nadměrné poškrábání

Potíže s dýcháním

Skvrny srsti, že se jevit poněkud vznesené

Holá místa, váhy, nebo vyrážka

Extrémní lupy nebo suchou pokožku

Mastné nebo páchnoucí srst, a to i po koupeli

Těžké spálení sluncem

Významnou změnou barvy kůže nebo kůže, která se zdá volné

Kůže zvířete rtů, břicha, nebo oblasti konečníku je žlutá

Tam jsou červené nebo fialové tečky nebo skvrny na kůži

Vředy na kůži, které se nehojí

Většina případů úlů se zachází s antihistaminiky. Těžké případy mohou také požadovat, steroidy. Když alergie je natolik závažná, aby vliv psa dýchání, i adrenalinu může být zapotřebí k otevření psa dýchacích cest.

Udržet si psa od věci, že je alergický, je jediný jistý způsob, jak zabránit vypuknutí. Pokud váš pes měl v minulosti závažná reakce, jako je anafylaxe (předchůdce potenciálně fatální anafylaktický šok), je důležité, že jste identifikovat alergen a držet psa pryč od toho. Pokud váš pes někdy reagoval na vakcínu, váš veterinář musí vědět, tak to může být zahrnut do zvířete grafu a správné přijatých opat ení. Psi, kteří jsou alergičtí na vakcínu může mít jednu bezpečně, pokud veterinář spravuje antihistaminikum snímek před očkováním, a pes je sledována na určitou dobu poté.

Pokud váš mazlíček má vážné alergie, ale vy a váš veterinář nebyli schopni určit příčinu, můžete být předepsán Epi-pero. Jedná se o speciální injekční stříkačka a jehla obsahující jednu dávku epinefrinu. To může být podáván psa s prudkou reakci (včetně obtíže při dýchání), což vám ušetří čas vyhledejte pohotovostní veterinární pomoc. Pokud jste předepsán jeden z těchto per pro alergické psy, nezapomeňte vzít ji s sebou na všech horské túry nebo výletech.
Alergie, kožní alergie, zdravotní problémy, zdraví, medical, Očkování

PK nedostatek
Keratokonjunktivitida sicca
Nesprávné výsledky Oční vývoj v Vision krádež sítnicové dysplazií
Úzké oční štěrbiny Distichiáza: Pohled na nemoc zřejmé
Nadváha Kočky
Onemocnění srdce Silent Killer
Geneticky-Based Eye nemoc Převládající v kolie
Chátrající Tracheas: Nebezpečí Obojky pro některé malé psy
Neuromuskulární degenerativní onemocnění
Obecné Stav ovlivňuje psa plodnost
Cysty na zadní může být Dermoid Sinus

Leave a Reply