Hypoglykémie je vážný problém v Toy plemena, lovečtí psi a štěňata

Stejně jako lidé psi potřebují mít cukru v krvi dodávat tělo a mozek s palivem, které potřebuje, aby správně fungovat a efektivně. V některých plemen, především hraček psů, jako čivavy, Yorkshire teriérů, může Pomeranians a maltské hypoglykémie být problém u dospělých psů, kteří prostě nemají dostatek tělesného tuku k výkonu jejich hladinu cukru v krvi mezi jídly. Většina z těchto malých plemen mají výrazný pokles hladiny cukru v krvi, které mohou vyvolat hypoglykémii, pokud půst za více než osm hodin.

Dalším typem hypoglykémie se nazývá juvenilní hypoglykémii, která nastane, když štěňátka jsou odstavená a přešel k pravidelným krmiv pro psy. Často tyto štěňata nejsou správně jíst nebo vynechat jídla, což vede k rychlému poklesu hladiny cukru v krvi vede k křečí, letargie a špatné růstu a rozvoje. Menší plemeno štěňata, zvláště ty, které jsou chována tak, aby se šálek nebo hračka jsou nejvíce náchylné k problému, ale každá štěně, které se nedostávají správné výživy se mohou vyvinout příznaky.

V aktivní psy dospělé lovecké tam je také typ hypoglykémie známý jako hypoglykemie lovecký pes. Toto inklinuje ovlivnit velmi vysoké navlečené, velmi intenzivní lovecké psy. Tito psi se často stávají tak podílet na lovu a vzrušený před lovu, že nemají jíst a mají velmi zvýšenou tělesnou metabolismus v průběhu lovu a jednoduše spálit všechny jejich obchody těla cukru. Tito psi jsou často velmi štíhlé a mají tendenci být chrt plemena, která nejsou známy pro vysokou tělesného tuku a to iv typických cvičení situacích.

Hypoglykémie může být způsobeno také tím, nádorů a předávkování inzulínu u diabetických psů. Jediný způsob, jak otestovat hypoglykemie okamžitě, když vidí, příznaky, mají psa krev testována vašeho veterináře. Mezi typické příznaky hypoglykémie zahrnují záchvaty, dezorientace, rozviklaný chůze, hlavu nakloněnou na stranu, třes, slabost, hlad, neklid a dokonce i kóma a smrt, pokud závažná a ne léčit.

Většina léčby pro psy, které jsou známy jako hypoglykemii patří krmení několik kvalitních jídel denně a snaží se vyrovnat jídlo. To znamená, že krmení až šest malých jídel denně pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi. Pokud pes začne ukázat mírné příznaky hypoglykémie ihned krmení nějaký druh cukru, jako je stolní cukr pokropil na potraviny nebo rozmixujte ve vodě, Karo nebo kukuřičný sirup pokapané na jídlo, med, nebo dokonce palačinky sirupu (ne s umělým sladidlem) může být nahradit. Všechny antidiabetik majitelé psů by měla provádět nouzové zásoby cukru s nimi, zejména v kapalině a zmáčknout typu láhve pro snadnou správu. Pokud je pes již v záchvatů nebo v kómatu třít sirup na dásně a na jazyku, ale nesnažte se nutit to dole hrdlo, protože to může vést k udušení. Okamžitě si psa klinice nouzové zvířat a hlásit známky a časovou osu na ošetřujícího veterináře.

Při chůzi nebo cvičení vždy provádět vysoce kvalitní občerstvení a krmit psa často, zvláště pokud pes pracuje víc než obvykle. Loveckých psů majitelé mohou provádět arašídové máslo a med sendviče nebo vysokou kvalitu, vysoký cukr potraviny, které jsou vynikajícím zdrojem sacharidů, cukru a bílkovin pro psa. Ujistěte se, že jedí pravidelně, zejména v případě, že loví intenzivně. Zavolejte psa zpátky a krmiv mezi lovy.
Hypoglykémie, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, získané poruchy, Dieta, krmení

Oh ty otravné Roztoči
Doggy Day stará a zdravotní problémy, pro psy
Nystagmus
Hemofilie Spravovatelná Stav u většiny psů
Závěsný Tongue syndrom skutečný problém pro malá plemena
Vředy u koní může být způsobena stresem
Zakrslosti Gene nedílná součást některých psích plemen, Problematická pro Ostatní
Alergie na příkaz Spustit Rampant v psího světa
Umělé dýchání a CPR pro psy
Onemocnění srdce Silent Killer
Udržet si Shar Pei v tip top tvar

Leave a Reply